Szukam nowych kumpelek 37+

Postprzez Anka.K » 29 sty 2023, o 12:59

Cześć dziewczyny,
praca w korposzczurowni i ten tryb funkcjonowania nie służy podtrzymywaniu kontaktów, bo każdy (włącznie ze mną) gdzieś gna, jest zestresowany, zarobiony. Bleee… Mówi się „nowym rokiem nowym krokiem”, dlatego chciałabym wrócić do bardziej towarzyskiej siebie, bo taka zawsze byłam, a w ferworze dnia codziennego trochę zeszło to na dalszy plan. A co za dużo, to niezdrowo.

Tak więc może wśród Was są jakieś fajne babeczki, które mają ochotę na poszerzenie kręgu znajomych i nowe towarzystwo? Nie jestem nudziarą ani typem „księgowej”. Sama nie wiem co robię na tym portalu, ale taki chyba teraz life. A fajni ludzie z błyskiem w oku i z otwartą głową mogą wpaść na siebie wszędzie. Jeśli czytasz ten wpis i myślisz podobnie, jesteś w przedziale 37-45 l. i mieszkasz w Warszawie … napisz do mnie na priv. Może przy bliższym poznaniu na kawie czy przy winku okaże się, że nadajemy na tych samych falach i zyskamy fajnego człowieka w swoim życiu.

Anka
Portal niestety uniemożliwia wpisywanie linków, więc podaję mój adres e-mail w formie "rozpisanej":)
anna(kropka)kadrys(małpka)gmail(kropka)com
Anka.K
Jestem tu nowa :)
 
Posty: 3
Dołączył(a): 29 sty 2023, o 12:44
Pani Reklama


Zidentyfikowani użytkownicy: Bing [Bot]