Odosobnienie Medytacyjne z Nityą. Droga do Wolności.

Sprzedajesz kosmetyki? Robisz paznokcie? Chcesz zareklamować coś co może Nas zainteresować? Takie tematy akceptowane są TYLKO w tym dziale.

Odosobnienie Medytacyjne z Nityą. Droga do Wolności.

Postprzez marta_k » 5 lut 2023, o 17:48

OŚRODEK ROZWOJU OSOBISTEGO I DUCHOWEGO
„TU I TERAZ” W NOWYM KAWKOWIE www.tuiteraz.eu

zaprasza 10 - 16 lipca 2023 na

ODOSOBNIENIE MEDYTACYJNE Z NITYĄ
DROGA DO WOLNOŚCI

“Duma trzyma nas z dala od Szczęścia.
Aby w nie wejść, trzeba się pochylić.” ~ Nitya

Zapraszamy Was serdecznie na Odosobnienie z Nityą! W trakcie wspólnych Medytacji i Satsangów prowadzonych przez Nityę pozwolimy sobie aktywnie odpocząć. Zregenerujemy się i zasilimy nawiązując świadomy kontakt z esencją naszej istoty.

Dzięki stałemu kontaktowi z nauczycielką, każdy uczestnik w trakcie wspólnych spotkań będzie miał okazję poruszyć ważne dla niej / dla niego kwestie i rozjaśnić swoje wątpliwości bądź obawy pochodzące z umysłu.

W trakcie wspólnych medytacji, Nitya wskazuje na bezpośrednie przyczyny cierpienia psychologicznego objawiającego się w różnych formach. Pokazuje również, że każdy człowiek jest w stanie z nich samodzielnie zrezygnować. Odosobnienie w ciszy jest wspaniałą okazją, aby wyraźnie dostrzec to, co nam już nie służy i z czego możemy bezpiecznie zrezygnować.

Oprócz medytacji budzącej nas do naszej istoty, przewidziane są również części programowe aktywizujące naszą cielesność. Takie elementy codziennych zajęć jak choćby jogapozwolą uczestnikom zadbać o zdrowy ruch i możliwość swobodnego wyrażenia się fizycznie.

“Rzeczywistość da Ci tyle, na ile jesteś w stanie ją przyjąć.” ~ Nitya

Nitya Patrycja Pruchnik spotyka się z ludźmi poszukującymi odpowiedzi na najważniejsze pytania, gotowych odkrywać prawdę o sobie, otwartych na to, by zgłębiać naturę rzeczywistości.Jej bezpośrednim nauczycielem jest Mooji. Jej przekaz jest uniwersalny i pozareligijny. Na co dzień jest matką dwójki synów i prowadzi zwyczajne życie. W roli nauczycielki duchowej od 2014 roku gości w Polsce, jak i w innych miejscach na świecie. Bywa gościem festiwali muzycznych, oraz rozmaitych wydarzeń kulturalno-rozwojowych. Z przyjemnością udziela wywiadów oraz dzieli się swym przekazem różnorodnymi kanałami w mediach społecznościowych. Jest autorką dwóchksiążek: „Koniec wszystkich historii - Medytacje” wydanej w 2016 r., oraz „Oświecenie 24h na dobę - praktyki i kontemplacje na cały rok” opublikowanej w 2020 r.

"Nigdy nie było i nie będzie więcej prawdy niż TERAZ" ~ Nitya

Nitya (Patrycja Pruchnik) przebudziła się w 2011 roku. Od 2014 dzieli się oświeceniem z ludźmi na całym świecie. Jej bezpośrednim mistrzem jest Mooji. Jest autorką książek "Koniec wszystkich historii. Medytacje" oraz "Oświecenie 24h na dobę. Praktyki i kontemplacje na cały rok". Nitya nie jest typowym, tradycyjnym nauczycielem ani guru - jest autentyczną kobietą, matką dwójki synów, która prowadzi powszednie, zwyczajne życie.

Bezpardonowo i bezpośrednio wskazuje na esencję każdego człowieka. Dociera do serc tych, którzy pragną zaznać spokoju oraz poznać istotę samego siebie. Jej obecność, naturalna otwartość oraz miłość pozwala innym zanurzyć się w medytacji oraz zapomnieć o problemach. Jej przekaz jest uniwersalny i pozareligijny.

Czym jest Satsang ?

“Trzeźwieniem z urojeń naszego umysłu z projekcji i wyobrażeń.

Satsang to powrót do zwyczajności.” ~ Nitya

Słowo satsang pochodzi z sanskrytu i oznacza "obcowanie z prawdą".

Satsang jest spotkaniem, które ma na celu przebudzenie do prawdy i powrót do naturalnego stanu istnienia. Nie jest to ani nauka, ani umysłowy koncept. Jest dla tych, którzy odczuwają szczerą chęć odkrycia tego, co w nas wieczne, niezmienne i wolne.

Satsangi są spontaniczne, skupiają się na badaniu siebie, sprawdzaniu kim jestem poza identyfikacją z uwarunkowaniem. Na satsangu nie interesuje nas szukanie odpowiedzi na pytania dotyczące świata zjawisk, lecz spojrzenie w przeciwną stronę, na to, co sprawia, że w ogóle możemy doświadczać.
I nie chodzi tu o odpowiedź intelektualną czy metafizyczną, ale o przebudzenie – bezpośrednie poza-umysłowe poznanie siebie.

Podczas satsanguNitya prowadzi nas do odkrycia naszej prawdziwej natury. Nie prezentuje żadnej duchowej wiedzy, bo nie musimy się niczego nauczyć. Wiedzenie już w nas jest. Satsang pomaga jedynie przetrzeć okulary zakurzone doświadczeniami i przekonaniami oraz klarownie rozpoznać naturalną perspektywę świadomości. Świadomości, która nie przemija – doświadczenia zmieniają się, lecz to w czym się dzieją, nie zmienia się. Jest poza czasem i poza myślą.

Podczas satsangu nie zajmujemy się szukaniem sposobu by dostać się do świadomości – by się przebudzić. Nitya mówi: "Już jesteś tym czego szukasz, a ten który chce się dostać do świadomości jest największą przeszkodą”. Gdy to rozumiemy, zaczynają się głębokie przemiany w naszym życiu.

Satsang nie jest drogą wytężonego wysiłku. Satsang jest oddaniem. Wymaga od nas porzucenia przywiązań do tego, co wydaje się prawdziwe. W zamian pokazuje transcendentalną perspektywę, która wykracza poza identyfikację z osobą. Satsang jest głębokim odpoczynkiem i wolnością.

Więcej o Satsangu - https://nityameditation.org/satsang/otwiera się w nowej karcie

Więcej o Nityi - https://nityameditation.org/bio/otwiera się w nowej karcie

TERMIN

Odosobnienie rozpoczniemy 10 lipca w niedzielę wspólną kolacją o godz. 18:00.

Prosimy o przyjazd na miejsce i zakwaterowanie między godziną 15:00 a 17:00.

Odosobnienie zakończymy 16 lipca w niedzielę po Satsangu w godzinach wczesno-popołudniowych.

Dokładny czas zakończenia będzie ogłoszony bliżej terminu wydarzenia.

Nie ma możliwości uczestniczenia w wybranych dniach wydarzenia.

Przyjmujemy rezerwację jedynie na całość Odosobnienia.

PROGRAM

Naszą wspólną eksplorację Jaźni wspomagać będą Satsangi, Medytacje w ciszy (silentsitting), Medytacje prowadzone oraz dodatkowe warsztaty pracy z ciałem sprzyjające procesowi budzenia się do swojej prawdziwej natury.

Szczegółowy program zostanie podany uczestnikom bliżej terminu wydarzenia.

OPŁATY

Do końca marca opłata programowa będzie pomniejszona o 300 zł. Zachęcamy do wczesnych rezerwacji.

1190 zł - opłata rejestracyjna dokonana do 31.03.2023 r.

1490 zł - opłata rejestracyjna dokonana od 1.04.2023 r.

Oraz

Koszty pobytu opłacane u gospodarzy: ośrodka Tu i Teraz

(kwota będzie dostosowana do typu rezerwowanego pokoju/przestrzeni).

REZERWACJA ONLINE

Liczba miejsc na Odosobnieniu jest ograniczona. O zarezerwowaniu miejsca na Odosobnienie będzie decydować kolejność dokonanych opłat rejestracyjnych. Jeśli dokonujesz zakupu na firmę, bardzo proszę o wpisanie numeru NIP. Jeśli dokonujesz opłaty jako osoba prywatna, proszę pozostawić to pole puste.

Transakcja zakończona powodzeniem i wyświetlenie się komunikatu o prawidłowym dokonaniu płatności jest automatycznym potwierdzeniem znalezienia się na liście uczestników. Po dokonaniu zakupu otrzymasz też na podany adres e-mail wiadomość z informacją o zrealizowaniu Twojego zamówienia.

Drugim i ostatnim krokiem w procesie rejestracji będzie dokonanie opłaty zaliczki za zakwaterowanie i wyżywienie w ośrodku “Tu i Teraz”. Po uiszczeniu opłaty rejestracyjnej online, należy skontaktować się z gospodarzami ośrodka, przedstawić im potwierdzenie rezerwacji w formie otrzymanego od nas maila i wybrać typ zakwaterowania z dostępnych opcji.

Jeśli na Twoją decyzję o wzięciu udziału w Odosobnieniu ma wpływać typ zakwaterowania, przed dokonaniem opłaty rejestracyjnej, proszę skontaktuj się z ośrodkiem celem potwierdzenia, że preferowany typ zakwaterowania jest nadal dostępny. Wszelkie prośby dotyczące zakwaterowania w pokoju z wybraną osobą w pokoju, specjalną dietą, wystawieniem faktury za koszty pobytu lub inne zapytania odnośnie zakwaterowania i wyżywienia, proszę kierować bezpośrednio do biura ośrodka “Tu i Teraz”.

Po dokonaniu dwóch opłat (programowej online i zaliczki za pobyt na konto ośrodka Tu i Teraz), rezerwacja miejsca na Odosobnieniu zostanie oficjalnie potwierdzona mailowo.

Kontakt z ośrodkiem:

e-mail: [email protected] się w nowej karcie

telefon: +48 662 759 576

W odpowiedzi na maila otrzymają Państwo linka do rezerwacji online.

Warunki rezygnacji:

Przy rezygnacji na miesiąc przed wydarzeniem (do 10 czerwca 2023) - zwrot połowy opłaty rejestracyjnej

Bez możliwości zwrotu zaliczki w przypadku rezygnacji na 2 tygodnie przed wydarzeniem (26. czerwca 2023)

W przypadku konieczności anulowania udziału z powodu potwierdzonego COVID-19 lub innego nagłego wypadku z poważnym uszczerbkiem na zdrowiu, wpłaty zostaną zwrócone
w 100%. Wszystkie losowe przypadki będą rozpatrywane indywidualnie.

Zasady sanitarne:

Z powodu sytuacji w kraju dotyczącej COVID-19, będziemy prosić Was o uczulenie się na swój stan zdrowia przed samym wyjazdem.

Więcej informacji na temat Nityi:

· www.nityameditation.orgotwiera się w nowej karcie

· Kanał Nitya na youtube: https://www.youtube.com/NityaMeditation/otwiera się w nowej karcie

· Nitya na Spotify: https://open.spotify.com/show/2KLFMsRhN ... h=1otwiera się w nowej karcie

· Nitya w 20m2: https://youtu.be/5thWcAqw87Q?t=123otwiera się w nowej karcie

· Audiobook "Oświecenie 24h na dobę. Praktyki i kontemplacje na cały rok." https://audioteka.com/…/oswiecenie-24h-na-dobe-praktyki…otwiera się w nowej karcie

· Nitya na fb:
https://www.facebook.com/Nitya-1393593017528006/otwiera się w nowej karcie
https://www.facebook.com/groups/NityaSangha/otwiera się w nowej karcie

· Nitya na Instagram: https://www.instagram.com/nitya_meditation/otwiera się w nowej karcie

· https://www.mixcloud.com/nitya-medytacje/otwiera się w nowej karcie

· https://patronite.pl/nityaotwiera się w nowej karcie

TERMIN:

10 - 16 lipca 2023

ROZPOCZĘCIE:

10 lipca o godz.18 (rozpoczynamy kolacją o godz. 18 w poniedziałek, zajęcia rozpoczynają się o godz. 19)

Przyjazd i zakwaterowanie między godziną 15:00 a 17:00.

ZAKOŃCZENIE:

16 lipca ok godz.14 (kończymy obiadem o godzinie 14 w niedzielę)

CENA WARSZTATU:

1190 zł (do 31 marca)+ koszty pobytu i wyżywienia

1490 zł (od 1 kwietnia)+ koszty pobytu i wyżywienia

CENA POBYTU:

wyżywienie 110 zł dziennie (3 posiłki wegetariańskie);

noclegi - w zależności od standardu od 35 zł do 130 zł zanoc;

ośrodek sprzedaje wyłącznie całe pakiety pobytowo/ żywieniowo/ warsztatowe (nie ma możliwości rezygnacji z posiłków ani z noclegów)

UWAGA:

Ze względu na niestabilną sytuację ekonomiczną w Polsce, zastrzegamy sobie możliwość podnoszenia cen noclegów, posiłków i warsztatów, w oparciu o kursy walut i oficjalne wskaźniki inflacji.

MIEJSCE:

Ośrodek Rozwoju Osobistego i Duchowego „Tu i Teraz”, Nowe Kawkowo k. Olsztyna www.tuiteraz.euotwiera się w nowej karcie

KONTAKT:

www.tuiteraz.eu, [email protected]

biuro: 662759576

Jacek Towalski 602219382

Maja Wołosiewicz - Towalska 606994366

ZAPISY:

1. Konieczna rejestracja mailowa na adres [email protected] się w nowej karcie (z podaniem imienia i nazwiska, numeru telefonu, daty i tytułu wydarzenia).

2. Dopiero po otrzymaniu maila potwierdzającego i wyborze noclegu, prosimy o wpłatę zaliczki w ciągu tygodnia od zgłoszenia.

3. Brak wpłaty zaliczki w ciągu 7 dni anuluje rezerwację za warsztat i pobyt! Prosimy nie wpłacać pieniędzy dopóki nie zostanie potwierdzone mailowo wpisanie na listę uczestników!

4. Wpłata zaliczki jest równoznaczna z akceptacją regulaminu ośrodka (otrzymanego mailem po zgłoszeniu).

5. Zaliczkę za pobyt w wysokości 220 zł prosimy wpłacać na konto Ośrodka Rozwoju Osobistego „Tu i Teraz” z podaniem imienia i nazwiska oraz opisem: „imię i nazwisko, 10-16.VII.2023”.

Tu i Teraz Numer konta:
92 1020 3541 0000 5502 0206 3410
BANK PKO BP

Dla wpłat zagranicznych:

BIC (Swift): BPKOPLPW

IBAN: PL92 1020 3541 0000 5502 0206 3410 (konto w PLN)

IBAN: PL27 1020 3541 0000 5202 0364 3111 (konto w EUR)

6. Zaliczka jest zwrotna nie później niż 30 dni przed rozpoczęciem warsztatu. W razie zwrotu zaliczki ośrodek potrąca 20 zł na opłaty administracyjne. Zaliczka nie może być przełożona na inny warsztat.

7. Jeśli potrzebują Państwo fakturę VAT, prosimy o taką informację oraz podanie NIP przy wpłacie zaliczki. W przeciwnym wypadku faktura za wpłaconą kwotę zaliczki nie może być wystawiona.

8. Rezerwacja miejsca w Ośrodku i na warsztacie jest potwierdzona wyłącznie poprzez mailowe zgłoszenia uczestnictwa i terminową wpłatę.

9. Resztę płatności za pobyt przyjmujemy wyłącznie gotówką, tuż przed warsztatem, po przybyciu do naszego ośrodka.
marta_k
Gadatliwa Kobietka
 
Posty: 694
Dołączył(a): 18 mar 2015, o 12:09
Pani Reklama


Zidentyfikowani użytkownicy: Google [Bot]