Myślicie ze powinnam to zakończyć?

Co zrobić w trudnych chwilach? Jak stworzyć udany związek? Co denerwuje nas w mężczyznach? Czy kobiety są z Wenus a faceci z Marsa? Na te i inne pytania możemy porozmawiać właśnie w tym dziale.

Myślicie ze powinnam to zakończyć?

Postprzez Unhappines87 » 8 kwi 2023, o 12:23

Hejka
Nie wiem od czego zacząć ale może zacznę że od 4 miesięcy irytuje mnie mój Stary ...może to różnica wieku (ja mam 35 on prawie 44) na początku wiadomo jak w każdym związku super ...później jak zamieszkaliśmy razem też było super ale od kilku miesięcy mijamy się specjalnie w łóżku tragedia seks raz na miesiąc albo i lepiej. W życiu on nie zwraca na mnie uwagi ja staram się na niego też. Częściej gada ze swoim psem i go przytula. Jedyny nasz wspolny temat to jest taki ze co pies jego powinien jesc ze smutna siedzi ...kur a ja siedze wesola ...wogole porazka ciagle slysze pies to pies tamto 24h na dobe z psem a sory wyjatek to toaleta ...i ta klatka z 0sem w sypialni to porazka ...ale co ja moge to jego pies...i nie daj bog cos zle powiedziec o jego suczce bo oczy wydrapie ...Ja czuję że mam już dosyć tego związku męczy mnie chociaż w głębi ducha jak pomyślę że odejdę to będę tęsknić (no bo coś trochę jeszcze go kocham ) a może odejdę i w końcu odetchnę może ja poprostu nie nadaje się do związku. Mieszkamy w Holandii nie mam tu znajomych i ogólnie nie mam kogo się poradzić...co Wy i tym myślicie doradcie coś bo sama nie wiem co robić...dodam że stary ma dosyć mocny charakter
Unhappines87
Jestem tu nowa :)
 
Posty: 12
Dołączył(a): 2 kwi 2023, o 19:08
Pani Reklama


Zidentyfikowani użytkownicy: Bing [Bot], Google [Bot], Niedfvgtg