Baza pod makijaż

Rozmowy o urodzie, pielęgnacji twarzy,ciała, włosów, o zabiegach upiększających.
Jeżeli nie wiesz jaki kosmetyk wybrać lub zastanawiasz się jak się umalować na kolację z mężczyzną swoich marzeń - to pisz w tym dziale. Na pewno Ci pomożemy.

Baza pod makijaż

Postprzez Katia » 14 sty 2013, o 12:00

Stosujecie bazę pod makijaż?
Widzę, że na rynku jest ich coraz więcej i to w kolorach nawet. Zastanawiam się czy to jest zdrowe dla skóry. Czy nie wystarczy sam krem i podkład?

Katia
Miła Kobietka
 
Posty: 50
Dołączył(a): 27 lis 2012, o 19:16
Lokalizacja: Kraków

Re: Baza pod makijaż

Postprzez Masjaa » 14 sty 2013, o 14:04

Na rynku jest teraz mnóstwo nowości kosmetycznych , właściwie do wszystkiego wypadałoby stosować jakiś kosmetyk :) jeśli chodzi o bazę na ja stosuję na większe wyjścia , buzia jest gładsza , makijaż dłużej się trzyma... ale na codzień wystarcza mi dobry podkład i też jest ok. stosuję bazę z Pierre Rene i jest dobra ... zresztą tak to jest że dopóki czegoś nie używamy jest dobrze ale jak już zaczniemy to ciężko się bez czegoś obejść :)
Masjaa
Gadatliwa Kobietka
 
Posty: 529
Dołączył(a): 19 lut 2012, o 14:03

Re: Baza pod makijaż

Postprzez Katia » 15 sty 2013, o 14:24

słyszałam już o tej bazie Pierre Cardin jest niedroga i bardzo wydajna. Gdzie można ja kupić? bo też wiem że w sieciowych sklepach raczej nie

Katia
Miła Kobietka
 
Posty: 50
Dołączył(a): 27 lis 2012, o 19:16
Lokalizacja: Kraków

Re: Baza pod makijaż

Postprzez Katia » 15 sty 2013, o 14:31

Pierre Rene :)

Katia
Miła Kobietka
 
Posty: 50
Dołączył(a): 27 lis 2012, o 19:16
Lokalizacja: Kraków

Re: Baza pod makijaż

Postprzez Masjaa » 15 sty 2013, o 19:10

na stoiskach Pierre Rene albo w jakiś małych osiedlowych drogeryjkach :) a jak nie zawsze pozostaje internet
Masjaa
Gadatliwa Kobietka
 
Posty: 529
Dołączył(a): 19 lut 2012, o 14:03

Re: Baza pod makijaż

Postprzez sat107 » 21 sty 2013, o 21:11

A ja używam Pharmaceris F i jestem bardzo zadowolona. W ogóle kosmetyki tej firmy są godne polecenia. Kobiety a co sądzicie na temat grupowych zakupów? Korzystacie z serwisu Spam Można tam zakupić kosmetyki w atrakcyjnych cenach, no i wybór jest też dość spory. :D

Ostatnio edytowano 5 sie 2013, o 10:17 przez 456, łącznie edytowano 1 raz
Powód: spam
sat107
Jestem tu nowa :)
 
Posty: 17
Dołączył(a): 21 sty 2013, o 21:02

Re: Baza pod makijaż

Postprzez bettti86 » 24 sty 2013, o 11:47

ja zawsze stosuję krem i podkład, ale kilka razy dostałam w sephorze próbkę ich bazy silikonowej pod makijaż, moim zdaniem żadne cudo, może faktycznie wygładza skórę, ale nie zrobiło to na mnie wielkiej furory
bettti86
Extra Kobietka
 
Posty: 484
Dołączył(a): 4 gru 2012, o 12:11

Re: Baza pod makijaż

Postprzez Kammilia » 24 sty 2013, o 20:26

Na co dzień nie używam czegoś takiego. Myślę jednak, że przed jakąś większą imprezą warto zainwestować, żeby makijaż lepiej się trzymał.
Kammilia
Jestem tu nowa :)
 
Posty: 16
Dołączył(a): 7 sty 2013, o 22:54

Re: Baza pod makijaż

Postprzez raq102 » 25 sty 2013, o 01:04

baza Vichy jest naprawdę super, buźka jest po niej ładna i rozświetlona.

consoladoresx.es - PozdrawiamOla1kr1a
raq102
Jestem tu nowa :)
 
Posty: 5
Dołączył(a): 25 sty 2013, o 00:59

Re: Baza pod makijaż

Postprzez Maj_ka » 25 sty 2013, o 15:23

Na co dzień wystarczy podkład i krem. Baza jest fajna na większe wyjścia, wtedy skóra jest gładsza i makijaż dłużej się trzyma.
Ja częściej stosuję jednak bazę pod cienie. Na jakieś wyjścia zdarza mi się pomalować oko cieniami, a baza pozwala długo zachować cień na powiece (bez tego po godzinie wszystko mi się zmyje).
Maj_ka
Miła Kobietka
 
Posty: 42
Dołączył(a): 14 sie 2012, o 08:55

Re: Baza pod makijaż

Postprzez ania82 » 2 kwi 2013, o 13:10

ja stosuję bazę pod makijaż firmy PUPA, ja mam mieszaną cerę i lepiej u mnie sprawdza się baza niż krem, cera jest delikatna i wyrównana, nie błyszczy się, taką bazę dostaniesz w internetowym sklepie http://belgust.pl/335-pupa-podklad-fondatinta-01.html - cena może przerazić ale baza jest bardzo wydajna i warto zainwestować w nią:)
ania82
Jestem tu nowa :)
 
Posty: 17
Dołączył(a): 17 wrz 2012, o 15:19

Re: Baza pod makijaż

Postprzez AnaStazJa » 2 kwi 2013, o 22:46

O masakra, jeszcze tak bogata nie jestem żeby tyle kasy wydawać na tak mało przydatny kosmetyk :shock:
Bazy nie używam. Wystarczy dobry krem + podkład i żadne dodatkowe wynalazki nie są mi potrzebne :) Na imprezy nie chodzę, więc nie zależy mi na szałowym wyglądzie przez kilka godzin, a nosek zawsze mogę pójść i przypudrować i też jest ok ;)
AnaStazJa
 

Re: Baza pod makijaż

Postprzez różowa987 » 23 lip 2013, o 14:05

Ja używam bazy pod podkład Colorescience Face Primer spf 30. To jest moja pierwsze i chyba ostatnia baza, ponieważ jest świetna! :) Makijaż trzyma się zdecydowanie dłużej. Właściwie od rana do wieczora nie muszę nic robić z twarzą. Dodatkowo wygładza i nawilża. Bardzo mi się podoba, że chroni przed słońcem - na lato jest idealna :)
różowa987
Jestem tu nowa :)
 
Posty: 5
Dołączył(a): 14 maja 2013, o 11:48

Re: Baza pod makijaż

Postprzez weronika1983 » 2 sie 2013, o 09:48

tak ja stosuje i trafiłam na super nowość baza + korektor 2 w1 baza pod makijaż revlon photoready jest to nie tylko baza pod makijaż ale też korektor w jednym zawiera składniki maskujące plamki żyłki i przebarwienia czyli kupując bazę pod makijaż mamy korektor w jednym. Stosowałam i jest mega dobra fajnie sie rozprowadza nie roluje w kuleczki wszystko jest idealnie zakryte a dodatkowo moje wypryski i żyłki znikneły polecam wszystkim szczególnie z problemami z cerą jak naczynka czy wypryski

Ostatnio edytowano 10 sie 2013, o 07:31 przez Hadassa, łącznie edytowano 1 raz
Powód: zostańmy przy linku w podpisie, w pozostałe części wklejamy zdjęcia lub nazwe

http://www.nocanka.pl najlepsze kosmetyki
Avatar użytkownika
weronika1983
Jestem tu nowa :)
 
Posty: 20
Dołączył(a): 28 lip 2013, o 11:25

Re: Baza pod makijaż

Postprzez Adidasowa » 2 sie 2013, o 10:06

Ja używam bazy za 18 zł, ale tylko na jakieś wyjścia, wesla, chrzciny itp, i jestem zadowolona.

`Co w niej jest, co w niej jest czego nie mam ja?
Blask i mrok - pogubiona w snach,
Blask i mrok - co więcej miałam dać?
Avatar użytkownika
Adidasowa
Kobietka Expert
 
Posty: 4637
Dołączył(a): 2 kwi 2013, o 18:31
Lokalizacja: Warszawa

Re: Baza pod makijaż

Postprzez kinga81 » 2 sie 2013, o 13:53

Używam DaxCosmetic i jestem zadowolona. Ale na co dzień robię tak że bazę + podkład mieszam pół na pół na dłoni i rozprowadzam. Jest szybciej, a podkład jest lżejszy. A teraz w ogóle się nie maluję bo za gorąco a skóra ma ładny odcień.
kinga81
Fajna Kobietka
 
Posty: 108
Dołączył(a): 6 kwi 2013, o 12:24

Re: Baza pod makijaż

Postprzez a_gatka » 2 sie 2013, o 18:31

Najbardziej lubię od Channel, a jak nie mam to przyzwita jest w Oriflame.
a_gatka
 

Re: Baza pod makijaż

Postprzez klaudiaa » 3 sie 2013, o 23:33

Ja w nowym katalogu avon zamówiłam na przetestowanie bazę pod makijaż. Na temat stosowania bazy zdania są podzielone. Jedne osoby uważają, że nie powinno się stosować bo to dodatkowe obciążenie dla skóry, inne z kolei, że makijaż z bazą jest lepszy i nie obciąża to dodatkowo skóry. Osobiście jestem wśród tych pierwszych i uważam, że w pewnym stopniu jest to dodatkowe obciążenie dla skóry, szczególnie w lato. Zamówiłam jednak ponieważ wiem, że makijaż z bazą lepiej się prezentuje i od czasu do czasu, przy większych okazjach - a taka mi się właśnie szykuje - zamierzam to stosować. Aktualnie sporo podkładów do twarzy dostępnych na rynku ma właściwości nawilżające więc można obyć się bez takich makijażowych dodatków.

Miała przez niego płakać, ale pomyślała, że szkoda tuszu z Avon, bo trochę kosztuje...
klaudiaa
Jestem tu nowa :)
 
Posty: 9
Dołączył(a): 28 sty 2013, o 17:30

Re: Baza pod makijaż

Postprzez Karolcia93 » 23 lut 2014, o 22:32

Ja nakładam tylko krem Color Control Bielendy, i w lato nie używam oprócz tego żadnych podkładów, ewentualnie odrobina pudru. Lubię ten krem, bo jest lekki, no i stosunkowo długo trzyma się na skórze.
Karolcia93
Miła Kobietka
 
Posty: 96
Dołączył(a): 14 lut 2014, o 23:31

Re: Baza pod makijaż

Postprzez LiraA » 12 lut 2023, o 16:05

Linia Avon Care „Jagodowy Mix” - dla super nawilżania i blasku skóry z naturalnymi ekstraktami z truskawek i borówek :)
LiraA
Jestem tu nowa :)
 
Posty: 1
Dołączył(a): 12 lut 2023, o 15:55

Re: Baza pod makijaż

Postprzez majkusia » 9 kwi 2023, o 16:15

ja lubie estee lauder :) na notino kosztuje cos kolo 60 zł, kest rewelacyjna
majkusia
Fajna Kobietka
 
Posty: 111
Dołączył(a): 16 wrz 2017, o 19:22
Pani Reklama


Zidentyfikowani użytkownicy: Bing [Bot], Google [Bot]