Dobry ginekolog do prowadzenia ciąży w Warszawie - kogo mogl

Masz problemy ze zdrowiem? Jak dbasz o swoje zdrowie? Wszystko na temat chorób, leczenia, profilaktyki oraz opinie na temat służby zdrowia piszemy tutaj.

Dobry ginekolog do prowadzenia ciąży w Warszawie - kogo mogl

Postprzez Siedemmska » 15 lut 2022, o 18:22

Dobry ginekolog do prowadzenia ciąży w Warszawie - kogo moglibyście mi polecić?
Siedemmska
Miła Kobietka
 
Posty: 36
Dołączył(a): 29 wrz 2018, o 10:56

Re: Dobry ginekolog do prowadzenia ciąży w Warszawie - kogo

Postprzez magicznanatura » 23 lut 2022, o 00:08

doktor Jagoda Dembowicka-Ochman z Babka Medica na Wąwozowej - dla mnie to kobieta anioł! Prowadzi moją ciążę od początku, wcześniej też do niej chodziłam i bardzo ją polecam. Wizyty są bez stresu, w miłej atmosferze, a badania delikatne i dokładne. Pani doktor nie lekceważy żadnych moich objawów, odczuć. Słucha mnie i zawsze pomaga.
magicznanatura
Jestem tu nowa :)
 
Posty: 21
Dołączył(a): 19 lut 2019, o 00:15

Re: Dobry ginekolog do prowadzenia ciąży w Warszawie - kogo

Postprzez Kalciiia » 23 lut 2022, o 16:35

Ja prowadzę ciążę u pani doktor Tatiany Boryczko i bardzo sobie chwalę :) Chodzę do niej na wizyty do Gabinety Łucka. Zmagam się też z cukrzycą ciążową, więc na plus że u nich od razu jest też poradnia cukrzycowa. Mają też laktacyjną. Wszystko w jednym miejscu. A panią doktor zdecydowanie polecam - sympatyczna i bardzo kompetentna.
Kalciiia
Jestem tu nowa :)
 
Posty: 8
Dołączył(a): 29 paź 2018, o 12:21

Re: Dobry ginekolog do prowadzenia ciąży w Warszawie - kogo

Postprzez ketma » 20 kwi 2023, o 12:42

A znacie Renort? To tak na przyszłość - kiedy będziecie szukać lekarza, to pytajcie u nich. Ze swojej strony polecam doktor Poręcką - świetny specjalista, pomocny, zaangażowany. U niej nie ma jakiejś tam odwalanki, tylko widać mega zaangażowanie. Po prostu chce pomagać, nie robi ekspresowych wizyt. Kończysz, kiedy wszystko masz wyjaśnione i tak właśnie to powinno wyglądać.
ketma
Miła Kobietka
 
Posty: 69
Dołączył(a): 8 lut 2018, o 12:57
Pani Reklama


Zidentyfikowani użytkownicy: Bing [Bot], Google [Bot]