Nowy biznes.

Piszemy tutaj o pracy, bądź też jej braku. Finanse, kobiecy biznes.

Re: Nowy biznes.

Postprzez jagina » 27 lip 2022, o 11:32

Nie spodziewałam się, że wirtualne biuro Warszawa https://e-biuro.eu/ tak super u mnie się sprawdzi. Według mnie jest to świetne rozwiązanie dla każdego, zajrzyj do nich na stronę i poczytaj w tym temacie - warto.
jagina
Miła Kobietka
 
Posty: 73
Dołączył(a): 7 sty 2022, o 15:30

Re: Nowy biznes.

Postprzez Żabnik » 6 mar 2023, o 23:33

Ogólnie to na początku biznesu warto zwrócić uwagę na kadry i płace oraz outsourcing usług prawnych i księgowych, ponieważ to kluczowe obszary, które wpływają na stabilność i rozwój firmy. Polecam firmę zajmującą się tym - https://bdbconsulting.pl/ . To m.in. kompleksowa obsługa prawna dla firm, w tym doradztwo prawnego, obsługę transakcji, reprezentowanie przed sądami i organami administracji publicznej.
Żabnik
Fajna Kobietka
 
Posty: 120
Dołączył(a): 27 paź 2020, o 12:38

Re: Nowy biznes.

Postprzez jaskter » 28 kwi 2023, o 13:23

A według mnie od początku warto korzystać z programu afaktury - https://afaktury.pl/ Ten program pozwala wystawić faktury klientom. Ma ponad 20 wzorów dokumentów, m.in. noty obciążeniowe, reklamacje. Dzięki temu z łatwością można wystawić niemal każdy "papier" jakiego aktualnie potrzebujesz.
jaskter
Jestem tu nowa :)
 
Posty: 14
Dołączył(a): 18 paź 2021, o 13:16

Re: Nowy biznes.

Postprzez Jaroslaw » 18 maja 2023, o 14:16

Pomysłów na biznes jest wiele tylko musimy brać pod uwagę pewne czynniki. Jeżeli chcemy działać stacjonarnie w bardziej wyspecjalizowanych zleceniach to zorientujmy się jakie jest zapotrzebowanie na rynku. Im trudniejsze do zrobienia rzeczy, tym mniejsza konkurencja jakby nie patrzeć. Nie możemy też szukać oszczędności przy takich kwestiach jak zakup samochodu. Na szczęście możemy skorzystać z ofert znanych i cenionych producentów. Zobaczcie to na przykładzie Renault - https://renaultfinansowanie.pl/ubezpiec ... czenie-gap dodatkowo możemy wykupić potrzebny pakiet ubezpieczenia. Dostosowanie go do swoich potrzeb jest bardzo ważne bo przy delegacjach w długie trasy, różne sytuacje mogą mieć miejsce.
Jaroslaw
Jestem tu nowa :)
 
Posty: 7
Dołączył(a): 13 maja 2020, o 15:12

Re: Nowy biznes.

Postprzez Jafra » 30 maja 2023, o 14:00

Jeśli prowadzisz firmę i chcesz by cały czas się rozwijała, to warto inwestować w szkolenia dla pracowników. Dzięki temu pracownicy sa bardziej zmotywowani no i mają wyższe kwalifikacje. Bardzo wartościowe szkolenia m.in dla spawaczy, z obsługi maszyn roboczych czy przygotowujacych do egzaminów UDT prowadzi Centrum Szkolenia Zawodowego w Gdańsku. Firma od lata zajmuje się profesjonalnymi szkoleniami z ktorych korzystają firmy, osoby prywatne i instytucje państwowe.
Jafra
Miła Kobietka
 
Posty: 43
Dołączył(a): 14 wrz 2020, o 11:15

Re: Nowy biznes.

Postprzez gkling » 28 cze 2023, o 12:36

Dzięki systemowi do rejestracji czasu pracy możemy monitorować czas pracy i na tej podstawie prowadzić ewidencję czasu pracy pracowników oraz rozliczać ich. Właściwie wybrany program RCP pozwoli na sprawną rejestrację godzin pracy i uniknięcie zbędnych pomyłek. Dzięki RCP zrezygnujesz z papierowych list obecności pracownika, a przez to znacznie zaoszczędzisz cenny czas.

Avatar użytkownika
gkling
Jestem tu nowa :)
 
Posty: 1
Dołączył(a): 28 cze 2023, o 12:35
Lokalizacja: Gdynia

Re: Nowy biznes.

Postprzez wenek » 6 sie 2023, o 09:08

Posiadam własny biznes i zdecydowałem się na wirtualne biuro Warszawa To świetne rozwiązanie, które pomaga mi zaoszczędzić czas i pieniądze, skupiając się na rozwoju mojej firmy
wenek
Miła Kobietka
 
Posty: 70
Dołączył(a): 7 gru 2020, o 19:07

Re: Nowy biznes.

Postprzez Żabnik » 25 lis 2023, o 00:22

Firma Antal https://antal.pl/wiedza/kalkulator-b2b wprowadza innowacyjny kalkulator B2B, który rewolucjonizuje procesy biznesowe. To zaawansowane narzędzie umożliwia przedsiębiorstwom szybkie i precyzyjne obliczenia związane z kosztami, efektywnością operacyjną oraz analizą rentowności. Kalkulator B2B firmy Antal nie tylko ułatwia planowanie finansowe, ale także dostarcza istotnych danych analitycznych, wspomagając podejmowanie strategicznych decyzji biznesowych. To narzędzie to niezbędna pomoc dla firm, które pragną zoptymalizować swoje procesy i osiągnąć wyższą efektywność operacyjną.
Żabnik
Fajna Kobietka
 
Posty: 120
Dołączył(a): 27 paź 2020, o 12:38

Re: Nowy biznes.

Postprzez rowealexanne » 27 lis 2023, o 12:06

Hej, społeczność zawodowa! Przygotowujemy się do kolejnego wyjścia integracyjnego i szukamy inspiracji. Jakie są Wasze ulubione miejsca na tego typu spotkania i dlaczego? Może macie też pomysły na nietypowe aktywności, które sprawdzą się podczas takiego wyjścia? Czekam na Wasze sugestie!

Avatar użytkownika
rowealexanne
Jestem tu nowa :)
 
Posty: 1
Dołączył(a): 27 lis 2023, o 12:04
Lokalizacja: Bielsko-Biała

Re: Nowy biznes.

Postprzez lesley » 4 gru 2023, o 02:10

Rozpoczęcie działalności gospodarczej może wydawać się trudne, ale przy odpowiednim planowaniu i zarządzaniu sukces jest możliwy do osiągnięcia. Warto zastanowić się, jakich narzędzi można użyć, aby zapewnić sprawne działanie. Być może faktoring od AFORTI Factor jest jedną z opcji, którą można rozważyć ponieważ zapewnia on szybki i przejrzysty dostęp do środków potrzebnych do rozwoju firmy.
lesley
Miła Kobietka
 
Posty: 28
Dołączył(a): 20 cze 2018, o 21:25

Re: Nowy biznes.

Postprzez layne75 » 8 gru 2023, o 12:39

Prowadzenie sklepu internetowego to nie tylko dodawanie produktów i wysyłka zamówień, ale także o wiele więcej czynności, które mają na celu rozkręcenie sprzedaży i utrzymanie ruchu na stronie. Akcje promocyjne, sezonowe wyprzedaże, profesjonalne opisy i zdjęcia produktów, a także opieka posprzedażowa i zarządzanie opiniami od klientów stanowią istotne zadania, jakie obejmuje obsługa sklepu internetowego.

Avatar użytkownika
layne75
Jestem tu nowa :)
 
Posty: 1
Dołączył(a): 8 gru 2023, o 12:37
Lokalizacja: Warszawa

Re: Nowy biznes.

Postprzez nikki.batz » 21 gru 2023, o 15:28

Czy ktoś z Was prowadzi firmę za granicą?
Avatar użytkownika
nikki.batz
Jestem tu nowa :)
 
Posty: 4
Dołączył(a): 21 gru 2023, o 15:26
Lokalizacja: Warszawa

Re: Nowy biznes.

Postprzez Żabnik » 31 gru 2023, o 11:57

Witam. Szukam wartościowych źródeł wiedzy online dotyczących zarządzania personelem. Zależy mi na treściach edukacyjnych, które pokrywają różne aspekty HR, od rekrutacji po rozwój pracowników. Proszę o polecenia sprawdzonych stron. https://hrk.pl/pl/baza-wiedzy/artykuly-eksperckie/kontrola-trzezwosci-w-pracy-2023-nowelizacja-kodeksu-pracy co o tym sądzicie ?
Żabnik
Fajna Kobietka
 
Posty: 120
Dołączył(a): 27 paź 2020, o 12:38

Re: Nowy biznes.

Postprzez wkrawczyk » 20 mar 2024, o 11:13

Trastal to firma, która specjalizuje się w kompleksowej realizacji obiektów na całym obszarze Polski. Nasza oferta obejmuje szeroki zakres usług, począwszy od projektowania i budowy hal stalowych, poprzez usługi dźwigowe nawet do 220 ton. Zapraszamy po więcej informacji na stronę https://uslugi-dzwigowe.trastal.pl/ :)
wkrawczyk
Jestem tu nowa :)
 
Posty: 21
Dołączył(a): 24 cze 2022, o 15:10
Pani Reklama

Poprzednia strona

Zidentyfikowani użytkownicy: Bing [Bot], Google [Bot], Yahoo [Bot]