Nowy biznes.

Piszemy tutaj o pracy, bądź też jej braku. Finanse, kobiecy biznes.

Re: Nowy biznes.

Postprzez jagina » 27 lip 2022, o 11:32

Nie spodziewałam się, że wirtualne biuro Warszawa https://e-biuro.eu/ tak super u mnie się sprawdzi. Według mnie jest to świetne rozwiązanie dla każdego, zajrzyj do nich na stronę i poczytaj w tym temacie - warto.
jagina
Miła Kobietka
 
Posty: 50
Dołączył(a): 7 sty 2022, o 15:30

Re: Nowy biznes.

Postprzez Żabnik » 6 mar 2023, o 23:33

Ogólnie to na początku biznesu warto zwrócić uwagę na kadry i płace oraz outsourcing usług prawnych i księgowych, ponieważ to kluczowe obszary, które wpływają na stabilność i rozwój firmy. Polecam firmę zajmującą się tym - https://bdbconsulting.pl/ . To m.in. kompleksowa obsługa prawna dla firm, w tym doradztwo prawnego, obsługę transakcji, reprezentowanie przed sądami i organami administracji publicznej.
Żabnik
Miła Kobietka
 
Posty: 76
Dołączył(a): 27 paź 2020, o 12:38

Re: Nowy biznes.

Postprzez jaskter » 28 kwi 2023, o 13:23

A według mnie od początku warto korzystać z programu afaktury - https://afaktury.pl/ Ten program pozwala wystawić faktury klientom. Ma ponad 20 wzorów dokumentów, m.in. noty obciążeniowe, reklamacje. Dzięki temu z łatwością można wystawić niemal każdy "papier" jakiego aktualnie potrzebujesz.
jaskter
Jestem tu nowa :)
 
Posty: 12
Dołączył(a): 18 paź 2021, o 13:16

Re: Nowy biznes.

Postprzez Jaroslaw » 18 maja 2023, o 14:16

Pomysłów na biznes jest wiele tylko musimy brać pod uwagę pewne czynniki. Jeżeli chcemy działać stacjonarnie w bardziej wyspecjalizowanych zleceniach to zorientujmy się jakie jest zapotrzebowanie na rynku. Im trudniejsze do zrobienia rzeczy, tym mniejsza konkurencja jakby nie patrzeć. Nie możemy też szukać oszczędności przy takich kwestiach jak zakup samochodu. Na szczęście możemy skorzystać z ofert znanych i cenionych producentów. Zobaczcie to na przykładzie Renault - https://renaultfinansowanie.pl/ubezpiec ... czenie-gap dodatkowo możemy wykupić potrzebny pakiet ubezpieczenia. Dostosowanie go do swoich potrzeb jest bardzo ważne bo przy delegacjach w długie trasy, różne sytuacje mogą mieć miejsce.
Jaroslaw
Jestem tu nowa :)
 
Posty: 6
Dołączył(a): 13 maja 2020, o 15:12

Re: Nowy biznes.

Postprzez Jafra » 30 maja 2023, o 14:00

Jeśli prowadzisz firmę i chcesz by cały czas się rozwijała, to warto inwestować w szkolenia dla pracowników. Dzięki temu pracownicy sa bardziej zmotywowani no i mają wyższe kwalifikacje. Bardzo wartościowe szkolenia m.in dla spawaczy, z obsługi maszyn roboczych czy przygotowujacych do egzaminów UDT prowadzi Centrum Szkolenia Zawodowego w Gdańsku. Firma od lata zajmuje się profesjonalnymi szkoleniami z ktorych korzystają firmy, osoby prywatne i instytucje państwowe.
Jafra
Miła Kobietka
 
Posty: 42
Dołączył(a): 14 wrz 2020, o 11:15
Pani Reklama

Poprzednia strona

Zidentyfikowani użytkownicy: Bing [Bot], Google [Bot], Google Adsense [Bot]

cron