Alkohol zmienia podejście

Co zrobić w trudnych chwilach? Jak stworzyć udany związek? Co denerwuje nas w mężczyznach? Czy kobiety są z Wenus a faceci z Marsa? Na te i inne pytania możemy porozmawiać właśnie w tym dziale.

Alkohol zmienia podejście

Postprzez sysiiaa6 » 4 lip 2023, o 19:59

Cześć dziewczyny! :)
Jesteśmy małżeństwem od 6 lat, mamy dwójkę dzieci.
Mało się widujemy, budowa domu, praca...
Rzadko kiedy gdzieś wychodzimy. Kiedyś były już takie sytuacje, ale myślałam sobie że maz może z czasem zmieni podejście, tym bardziej że byliśmy krótko po ślubie. I moje nadzieje poszły w p...
Do rzeczy, gdy gdzieś wychodzimy (imprezy, wesela, luźne spotkania ) mąż na trzeźwo zachowuje się wobec mnie bardzo fajnie, jak typowy mąż, czuły, opiekuńczy itd jednak za każdym razem jak wypije trochę alkoholu, tak że już trochę uderza mu do głowy to próbuje zabiegać o względy innych kobiet, tańczy z nimi, całuje w ręce na powitanie/pożegnanie, taniec grupa w kółku opiera się dla niego na innych kobietach... Zazwyczaj to moja rodzina lub bliskie koleżanki i z ich strony to poprostu zabawa i cieszylabym się bardzo że ma z nimi fajne relacje tylko boli mnie to że ja w tym momencie staje się niezauważalna dla niego. On jak twierdzi jestem zazdrosna o niego... Może gdyby to były obce dziewczyny to bym była ale tutaj nie mam o co, chciałabym jedynie z nim się fajnie pobawić ale się nie da. Co wy o tym myślicie?
sysiiaa6
Jestem tu nowa :)
 
Posty: 1
Dołączył(a): 4 lip 2023, o 19:46
Pani Reklama


Zidentyfikowani użytkownicy: Bing [Bot], Google [Bot]