Afrodyzjaki

Rozmowy o seksie i seksualności,o naszych pragnieniach, fantazjach erotycznych. Jak zabezpieczyć się przed niechcianą ciążą? Te i inne tematy związane z seksem i antykoncepcją poruszamy tutaj.

Afrodyzjaki

Postprzez Allie » 3 lip 2023, o 08:49

Cześć. Chciałabym tutaj porozmawiać o afrodyzjakach. Jakie afrodyzjaki polecacie na romantyczny wieczór?
Niedlugo nasza rocznica i chciałabym to jakoś ciekawie zaplanować. Postanowiłam ,że zrobię jakąś romantyczną kolację. Co możecie mi polecić na wieczór ?
Allie
Fajna Kobietka
 
Posty: 161
Dołączył(a): 23 sie 2019, o 11:16

Re: Afrodyzjaki

Postprzez Cesme » 3 lip 2023, o 14:00

Jest ich wiele Na przykład;
czekolada
truskawki ( chociaż teraz nie polegam bo są jedynie importowane).
alkohol - na przykład szampan ale polecam jedynie w mniejszych ilościach
ewentualnie jakieś afrodyzjaki typu Sex elixir. Jest to hiszpańska mucha. Jeśli jeszcze nie próbowaliście to wypadałoby bo jest to jeden ze sztandardowych afrodyzjaków. O ile na mężczyzn za bardzo nie działa to na kobiety niesamowicie.... Zwiększa ochotę
Cesme
Miła Kobietka
 
Posty: 75
Dołączył(a): 3 maja 2021, o 07:47

Re: Afrodyzjaki

Postprzez Lukta » 4 lip 2023, o 08:12

Slyszałam o tym słyszałam ale napisz mi kochana gdzie to kupujesz usmiech.gif Bo mieszkam w małym mieście, sex shopów tutaj nie ma a nawet jakby byl to nie wiem czy bym się do niego wybrała ( jeszcze ktoś by mnie zobaczył, nie żebym miała opory przed róznymi zabawkami erotycznymi ale jednak wolę to zostawić dla siebie). No i czy to dziala również na mężczyzn?
Lukta
Miła Kobietka
 
Posty: 34
Dołączył(a): 17 wrz 2019, o 07:23

Re: Afrodyzjaki

Postprzez Cesme » 5 lip 2023, o 12:54

Raczej jedynie na kobiety. Gdzieś czytałam artykuł o tym,ze zbadali działanie hiszpańskiej muchy i w większości przypadków działała na kobiety, na mężczyzn jedynie niektórych ale w sumie jak Was to zaciekawi to możecie spróbować. Bo okazało sie,ze na mojego męża działa to tak samo jak na mnie. Jest to w wielu sklepach w sieci tak wiec możesz sobie wpisać nazwę. Tutaj możesz sobie o tym poczytać:
https://sexelixir.eu
Cesme
Miła Kobietka
 
Posty: 75
Dołączył(a): 3 maja 2021, o 07:47
Pani Reklama


Zidentyfikowani użytkownicy: Bing [Bot], Google [Bot]