Straciłam ochotę na seks

Rozmowy o seksie i seksualności,o naszych pragnieniach, fantazjach erotycznych. Jak zabezpieczyć się przed niechcianą ciążą? Te i inne tematy związane z seksem i antykoncepcją poruszamy tutaj.

Straciłam ochotę na seks

Postprzez Odelie » 19 cze 2023, o 07:35

Witam, mam 21 lat i od 5 lat jestem w stałym związku. Mamy córkę 4lata. Mam problem z ochotą na sex wcześniej tak nie miałam. Moj partner ma 28 lat i ma ochotę na sex codziennie a ja nie ja wole się obrucic i iść spać ale czasami niechce tego pokazywać ze niemam ochoty i uprawiam sex ze względu na partnera. Niewiem czemu bo w częściej miałam normalnie ochotę a od roku jej niemam. Dodam ze nosze w ramieniu igle antykoncepcyjna juz 4 rok
Odelie
Miła Kobietka
 
Posty: 28
Dołączył(a): 19 cze 2023, o 07:34

Re: Straciłam ochotę na seks

Postprzez Allie » 19 cze 2023, o 12:00

Polecam odstawić antykoncepcję. Po odstawieniu anty możesz zrobić sobie badania hormonalne (szczegolnie polecam zbadać progesteron bo właśnie progesteron i jego obniżenie wpływaja na obniżenie libido).
Ewentualnie polecam wypróbować tabletek na libido. Możesz spróbować libido therapy, które maja w sobie l argininę i wiele skladników poprawiających wrażenia intymne i poprawiające ochotę na seks.
Allie
Fajna Kobietka
 
Posty: 161
Dołączył(a): 23 sie 2019, o 11:16

Re: Straciłam ochotę na seks

Postprzez Odelie » 19 cze 2023, o 12:11

Przez jak długi czas trzeba brać takie tabletki dla efektów działania?
Odelie
Miła Kobietka
 
Posty: 28
Dołączył(a): 19 cze 2023, o 07:34

Re: Straciłam ochotę na seks

Postprzez Keyes45 » 19 cze 2023, o 12:13

Jak potrzebujesz czegoś bez codziennego brania są tabletki ze specjalnymi ziołami z Ameryki - Feminam Libido ja biorę 3 sztuki godzinę przed seksem i mój facet nie daje rady.
Keyes45
Jestem tu nowa :)
 
Posty: 7
Dołączył(a): 19 cze 2023, o 12:05

Re: Straciłam ochotę na seks

Postprzez Allie » 20 cze 2023, o 08:16

Już po tygodniu powinna byc różnica na plus (przynajmniej tak u mnie było) ale mniej więcej miesiac. No i regularnie. Jest to tutaj bardzo ważne bo tylko tak można zobaczyć dobre efekty. Powodem może być tutaj również rutyna ale w przypadku rutyny tabletki równiez nie pomogą. Trzeba byłoby poeksperymentować i potestować co nas podnieca a co nie.
Allie
Fajna Kobietka
 
Posty: 161
Dołączył(a): 23 sie 2019, o 11:16

Re: Straciłam ochotę na seks

Postprzez Lukta » 20 cze 2023, o 10:13

Oj również sobie libido therapy chwalę może nie działa bardzo szybko i nie od razu zwiększa libido ale po kilku miesiącach stosowania widać systematyczne efekty. Może się tutaj źle wyraziłam bo po tygodniu już widać róznicę ale najlepsza róznica jest właśnie po kilku miesiącach stosowania tabletek :)
Lukta
Miła Kobietka
 
Posty: 34
Dołączył(a): 17 wrz 2019, o 07:23

Re: Straciłam ochotę na seks

Postprzez donatka » 27 cze 2023, o 09:54

chyba dużo dziewczyn tak ma
donatka
Fajna Kobietka
 
Posty: 204
Dołączył(a): 9 gru 2017, o 17:43

Re: Straciłam ochotę na seks

Postprzez Nenotek » 7 sie 2023, o 08:57

Przeszukując sieć na pewno będzie się można spotkać z tabletkami na potencje, warto sprawdzać sklepy takie jak https://pewnylek.pl/, gdzie ten wybór jest bardzo duży. W sprzedaży tabletki także mające wspierać kobiety jak między innymi https://pewnylek.pl/vaderforce-20. Można dzięki nim poprawić jakość życia seksualnego.
Nenotek
Jestem tu nowa :)
 
Posty: 17
Dołączył(a): 24 kwi 2023, o 14:46
Pani Reklama


Zidentyfikowani użytkownicy: Bing [Bot]