Dodawanie postu

Uwagi, sugestie, ciekawe pomysły dla ulepszenia portalu. Oraz uwagi związane z nieprawidłowym działaniem forum.

Re: Dodawanie postu

Postprzez Hadassa » 24 paź 2013, o 09:02

Zawsze zmieniając forum, są zmiany ;) i czasem po prostu trzeba sie przestawić...

.. bo w oczach tkwi siła duszy...
Avatar użytkownika
Hadassa
Moderatorka
 
Posty: 22168
Dołączył(a): 14 mar 2013, o 11:43

Re: Dodawanie postu

Postprzez malinka 61 » 24 paź 2013, o 16:00

Już się przyzwyczaiłam , początki były trudne , niezrozumiałe , teraz już ogarnęłam wszystko :kiss2

Przy po­dej­mo­waniu de­cyz­ji, nie zważaj na in­nych, kieruj się głosem ser­ca i włas­nym instynktem...

Obrazek
Avatar użytkownika
malinka 61
Kobietka Expert
 
Posty: 4233
Dołączył(a): 3 paź 2013, o 19:25

Re: Dodawanie postu

Postprzez Culagula » 24 paź 2013, o 19:24

No dobra, temat uważam za zamknięty, trzeba uważać i tyle :)
Avatar użytkownika
Culagula
Kobietka Expert
 
Posty: 2642
Dołączył(a): 3 paź 2013, o 18:56
Lokalizacja: Pomorze

Ja go kocham... on mnie nie rozumie :((

Postprzez rox » 3 wrz 2023, o 00:48

Mam pytanie. Jestem zakochana w chłopaku, ale on mieszka 3h ode mnie autem... Ostatnio napisałam coś bardzo głupiego, przez co poczuł się, że chcę go wykorzystać poczuciem zazdrości. Wstawiłam relację na instagramie jak idę ze znajomymi po mieście, żeby zwrócił na mnie uwagę/przypomniał sobie o moim istnieniu. Nie, że o mnie nie myślał, tylko zawsze pierwszy odczytywał moje relacje a nie wyświetlał wiadomości ode mnie. On pisze do mnie wiadomości w nocy a ja do niego w dzień...
Dzisiaj wyjaśnił mi, że jest informatykiem i to jego laptop wyświetlał moje relacje. Później napisałam tą wiadomość, ale zrozumiał, że chcę wzbudzić w nim zazdrość itp. Dużo tego było.
Napisał, że ma mętlik w głowie, jakiego nie miał od dawna..
Co mam zrobić?
Mam totalną pustkę w głowie, a za razem stworzył mi się mix, jakich mało.
Proszę pomóżcie.
rox
Jestem tu nowa :)
 
Posty: 1
Dołączył(a): 3 wrz 2023, o 00:37
Pani Reklama

Poprzednia strona

Zidentyfikowani użytkownicy: Brak zidentyfikowanych użytkowników