Dziwne zachowanie kolegi z pracy?

Co zrobić w trudnych chwilach? Jak stworzyć udany związek? Co denerwuje nas w mężczyznach? Czy kobiety są z Wenus a faceci z Marsa? Na te i inne pytania możemy porozmawiać właśnie w tym dziale.

Dziwne zachowanie kolegi z pracy?

Postprzez ŁOlcia » 25 wrz 2023, o 18:24

Cześć.
Mam pytanie odnośnie kolegi z pracy.
Ogólnie nieśmiały ,ale sympatyczny przystojny i mądry mezczyzna. Ostatnio w rozmowach wyszło, że nie dogaduje się z żona i z nią nie rozmawia i wogole po tylu latach to już nie ma o czym z nia rozmawiać ze skończyły im się tematy. I ogólnie z kolegami się śmiał, że on to już na kanapie śpi itp.
Ostatnim czasem mieliśmy integrację w pracy. Kolega cos tam pił jak wszyscy, trochę się podpil.
No wiadomo wszyscy się bawili tańce i wogole. Podczas jednego powiedział, że już od dawna bardzo się mu podobam. Ale ja się tylko uśmiechnęłam,nie spodziewałam się takich wyznań. Ciągle ze mną chciał tańczyć i mówił ,że on lubi w parze. Na koniec chcieliśmy zrobić grupowe zdjęcie kolega stanął koło mnie i po zrobieniu zdjęcia przechylił w tył i pocałował w usta.Nie wiem co o tym myśleć nie był to pocałunek z języczkiem choć myślę ,że on na to liczył.Ja byłam w szoku, że on to wogole zrobił.
Koniec imprezy rozeszliśmy się wszyscy do domu.
Po powrocie do pracy kolega chodzi speszony ,zawstydzony ,czerwieni się w mojej obecności.Nie usłyszałam od niego nic na ten temat ,że go poniosło, że to alkohol.
Ja sama czuje się zawstydzona ,bo nie ukrywam że mi się podoba ,ale on ma żonę i nie myślałam nigdy o niczym więcej niż koleżeństwo.
Czy ja mu się podobam naprawdę ,czy to tylko przez alkohol ,a moze liczył na coś więcej po zakrapianej zabawie.
Co z tym zrobić ,bo oboje teraz jesteśmy zawstydzeni, przynajmniej ja. Czy wyjaśnić z kolegą ta sprawę czy udać że nic nie było.
Jest mi teraz niezręcznie jak to rozwiązać?
Bo wszyscy w pracy widzą ,że coś jest na rzeczy i jest mi głupio ,bo w sumie niby nic wielkiego się nie stało,ale jest dziwnie.
ŁOlcia
Jestem tu nowa :)
 
Posty: 1
Dołączył(a): 25 wrz 2023, o 17:24

Re: Dziwne zachowanie kolegi z pracy?

Postprzez Sisi » 26 wrz 2023, o 08:43

Nie brnij w to...
Sisi
Jestem tu nowa :)
 
Posty: 10
Dołączył(a): 29 wrz 2020, o 09:43

Re: Dziwne zachowanie kolegi z pracy?

Postprzez olka411 » 9 paź 2023, o 12:20

uwaga, sytuacja jest dosc klopotliwa i wazne jest, aby postepowac tak, aby nikogo nie skrzywdzic. może warto by było najpierw dac sobie troche przestrzeni i czasu, zeby emocje opadly. później, jesli czujesz się na to gotowa, warto podjąć delikatną rozmowę z kolegą, wyrazić swoje uczucia i ustalić granice. ważne jest, aby była to konwersacja bez oceniania i wyraznej komunikacji. nastepnie, nawet jesli to trudne, staraj sie wrócić do normalnego zachowania w pracy, aby nie tworzyć wiekszego dyskomfortu w zespole. jesli jego małżeństwo jest tematem tabu, unikaj rozmów na ten temat i skup się na waszej przyjazni. zadbaj także o swoje emocje i wyznaczaj granice, ktorych nie chcesz przekraczać. pamietaj, ze szacunek do jego obecnej sytuacji małżeńskiej i twojego dobrostanu emocjonalnego są priorytetem. a jesli kiedys poczujesz, że sytuacja staje się zbyt trudna, nie wahaj sie szukac wsparcia wsrod przyjaciół lub profesjonalisty.
olka411
Jestem tu nowa :)
 
Posty: 3
Dołączył(a): 9 paź 2023, o 12:05
Pani Reklama


Zidentyfikowani użytkownicy: Google [Bot]