Prezenty na walentynki

Co zrobić w trudnych chwilach? Jak stworzyć udany związek? Co denerwuje nas w mężczyznach? Czy kobiety są z Wenus a faceci z Marsa? Na te i inne pytania możemy porozmawiać właśnie w tym dziale.

Prezenty na walentynki

Postprzez paula » 11 lut 2013, o 14:44

Drogie panie - chwalcie się, co kupiłyście, zrobiłyście, co planujecie dla ukochanego na walentynki? :)
paula
 

Re: Prezenty na walentynki

Postprzez G**** » 11 lut 2013, o 14:47

Ja zamierzam mojego mezczyzne zabrac do kina, a potem na jakas kolacyjke do restauracji,a jak nie wyjdzie to sama zrobie cos dobrego ;)
G****
 

Re: Prezenty na walentynki

Postprzez paula » 11 lut 2013, o 14:49

a ja mojemu dam prezent po części przeze mnie zrobiony - jak skończę to wam pokażę.
A do tego dostanie mnóstwo mandarynek - sam sobie tego zażyczył, a na każdą nakleję karteczkę z jakimś miłym napisem ;)
paula
 

Re: Prezenty na walentynki

Postprzez G**** » 11 lut 2013, o 14:51

Ciekawe co moj mezczyzna wymysli ;) Moze ja poczekam na jego ruch ;)
G****
 

Re: Prezenty na walentynki

Postprzez paula » 11 lut 2013, o 14:58

my jakoś nie obchodzimy tego "święta" bardzo hucznie. Co roku chcę raczej to samo od mojego chłopaka - serduszko z milki :P do tego zawsze dostaję śliczną kartkę i coś jeszcze. Np. rok temu zamiast kwiatka dostałam.. jabłko z napisem "kocham cię":D
my mamy walentynki dość często, zwłaszcza wtedy gdy razem wyjeżdżamy także ten 14.02 to po prostu tylko okazja do dania sobie czegoś fajnego ;)
paula
 

Re: Prezenty na walentynki

Postprzez G**** » 11 lut 2013, o 14:59

Ja pewnie zrobie cos dobrego, jakies swieczki, winko i beda walentynki ;)
G****
 

Re: Prezenty na walentynki

Postprzez paula » 11 lut 2013, o 15:00

nie kupujemy też sobie jakichś strasznie drogich prezentów. Rok temu dałam mojemu mężczyźnie brelok do auta z moim zdjęciem ;) po prostu oboje twierdzimy że szkoda wydawać kupę kasy na drogie prezenty skoro właśnie takie drobnostki są fajniejsze ;)
paula
 

Re: Prezenty na walentynki

Postprzez G**** » 11 lut 2013, o 15:01

Ja jedynie na urodziny i swieta kupuje juz taki lepszy prezent.
G****
 

Re: Prezenty na walentynki

Postprzez paula » 11 lut 2013, o 15:03

dokładnie ja tak samo. A zważywszy na to że mój facet ma za 2 tygodnie urodziny (a ja za miesiąc) to raczej tych wydatków jest dość dużo i naprawdę nie warto wydawać na serduszka kasy. A uwierz mi! takie pierdołki jak np. jabłko zamiast kwiatka są fajniejsze aniżeli bardzo droga kolacja w knajpce. Noo wiadomo że każda z nas o tym marzy - ale póki po ślubie nie jesteśmy to chciałabym spędzać ten dzień właśnie w taki luźny sposób ;)
paula
 

Re: Prezenty na walentynki

Postprzez G**** » 11 lut 2013, o 15:05

No my jestesmy malzenstwem i rzadko wychodzimy wiec to jest jakas okazja na jakies wyjscie ;)
G****
 

Re: Prezenty na walentynki

Postprzez paula » 11 lut 2013, o 15:07

dokładnie. Po ślubie to już człowiek nie ma czasu na robienie czegoś specjalnie dla ukochanego. Już nie do końca człowieka cieszą pluszowe serduszka. Dlatego po ślubie takie walentynki są odrobinę droższe niż przed.
A ja jak mówiłam - kupię w czwartek (albo raczej w piątek bo nasze walentynki odwleką się o jeden dzień) reklamówkę mandarynek i pomarańcz, ponaklejam na nie taśmą klejącą jakieś serduszka z napisami. Do tego zrobiłam podusię w krateczkę. Także koszt całkowity prezentu to koszt zakupienia owoców ;)
paula
 

Re: Prezenty na walentynki

Postprzez paula93 » 11 lut 2013, o 19:54

My też sobie nie robimy prezentów, wolimy te pieniądze które miały pójść na ten prezent przeznaczyć na pójście do kina czy np. kupić winko i wypić w domu ;)
paula93
 

Re: Prezenty na walentynki

Postprzez paula » 11 lut 2013, o 20:08

oo widzę że nie jestem sama w tym "spokojnym" świętowaniu tego dnia ;) co mnie bardzo cieszy :)
paula
 

Re: Prezenty na walentynki

Postprzez ona_my » 24 paź 2023, o 12:31

Jeśli zastanawiasz się, gdzie znaleźć prezent, który zaskoczy obdarowaną osobę, to koniecznie sprawdź ofertę sklepu https://edibazzar.pl/ Mają wiele oryginalnych propozycji, które na pewno przypadną do gustu każdemu, kto szuka niebanalnych prezentów.
ona_my
Fajna Kobietka
 
Posty: 108
Dołączył(a): 12 maja 2022, o 09:45
Pani Reklama


Zidentyfikowani użytkownicy: Google [Bot]