Kremy na cellulit - co sądzicie o Onshea

Rozmowy o urodzie, pielęgnacji twarzy,ciała, włosów, o zabiegach upiększających.
Jeżeli nie wiesz jaki kosmetyk wybrać lub zastanawiasz się jak się umalować na kolację z mężczyzną swoich marzeń - to pisz w tym dziale. Na pewno Ci pomożemy.

Kremy na cellulit - co sądzicie o Onshea

Postprzez magnolic » 18 cze 2020, o 10:46

Siemkaaaa :kiss2
Pewnie nie jestem tutaj sama z tym problemem - czyli z cellulitem. Wiem, ze duzo kobitek sie z nim zmaga, ale zawsze bylam pewna, ze mnie to nie dopadnie. No i mam :evil: Tak wiec podzielcie sie - co wam pomogło? :)
Ja chce spróbować kremu Onshea, bo wydaje sie byc obiecujacy, spoko sklad i w ogole.Moze ktoras z was go uzywala? I moze mi cos powiedziec o nim? Chwalcie się! :)

Pzdr
magnolic
Jestem tu nowa :)
 
Posty: 21
Dołączył(a): 2 cze 2020, o 12:34

Re: Kremy na cellulit - co sądzicie o Onshea

Postprzez polinezka » 19 cze 2020, o 00:06

Na cellulit to jest super linia kosmetyków z Bielendy- Anti Cellulite. Chwalę sobie szczególnie polecam aktywny koncentrat ujędrniająco wygładzający. Skuteczny niebywale
polinezka
Jestem tu nowa :)
 
Posty: 10
Dołączył(a): 2 mar 2020, o 11:43

Re: Kremy na cellulit - co sądzicie o Onshea

Postprzez sumiene » 22 cze 2020, o 11:16

Również korzystam z kosmetyków bielendy i jestem zadowolona

Skrypt ogłoszeniowy php opracowany przez nas jest bezbłędny. https://php-classified-ads.2max.io/skrypt-ogloszen-php/
sumiene
Jestem tu nowa :)
 
Posty: 3
Dołączył(a): 22 cze 2020, o 11:13

Re: Kremy na cellulit - co sądzicie o Onshea

Postprzez szpilka » 24 cze 2020, o 13:28

osobscie, na cellulit kremy niewiele mi pomogły... ale na szczescie jest cos takiego jak masaz endermologie! w gabinecie dermed w katowicach mialam to robione i bomba! :) polega to na przemasowaniu ciala taka specjalną glowica zasysającą, wyposazona w rolki. Dzieki takiemu masazowi organizm zostaje pobudzony do samodzielnego usuwania tkanki tłuszczowej
szpilka
Fajna Kobietka
 
Posty: 146
Dołączył(a): 8 paź 2018, o 22:06

Re: Kremy na cellulit - co sądzicie o Onshea

Postprzez Oliwia_Kapral » 2 paź 2023, o 17:21

Ja pozbyłam się cellulitu w 3 tygodnie, z tym produktem https://powiekszposladki.online/. Jest on bezpieczny i ma niesamowity skład, efekty widać gołym okiem! Przez co czuje się bardziej kobieca a do tego moje pośladki stały się bardziej krągłe :D
Oliwia_Kapral
Jestem tu nowa :)
 
Posty: 6
Dołączył(a): 2 paź 2023, o 16:59

Re: Kremy na cellulit - co sądzicie o Onshea

Postprzez malinowatrufla » 18 paź 2023, o 07:39

Proponuje sobie wypróbowac serum antycellulitowe z tołpy ;)
malinowatrufla
Fajna Kobietka
 
Posty: 145
Dołączył(a): 17 paź 2018, o 21:36

Re: Kremy na cellulit - co sądzicie o Onshea

Postprzez szpilka » 23 paź 2023, o 11:51

a które to? ja nawet nie wiedzialam ze tołpa ma kosmetyki do ciala, myslalam, ze tylko do twarzy
szpilka
Fajna Kobietka
 
Posty: 146
Dołączył(a): 8 paź 2018, o 22:06

Re: Kremy na cellulit - co sądzicie o Onshea

Postprzez malinowatrufla » 24 paź 2023, o 10:04

Ma :) i to calkiem sporo. Tołpa Dermo Body Cellulite to jest to serum ujedrniajace antycellulitowe ;) ja zamawiam na Notino a teraz akurat promocja jest
malinowatrufla
Fajna Kobietka
 
Posty: 145
Dołączył(a): 17 paź 2018, o 21:36

Re: Kremy na cellulit - co sądzicie o Onshea

Postprzez malwiniak » 26 paź 2023, o 00:04

Nie używam kremu, a naturalny Olejek Busajna. Zamawiam w sklepie Pachnąca Kraina . Świetny też do opalania
malwiniak
Jestem tu nowa :)
 
Posty: 17
Dołączył(a): 25 paź 2023, o 23:52

Re: Kremy na cellulit - co sądzicie o Onshea

Postprzez MagdaOvaShape » 27 paź 2023, o 13:49

Ja używam serum OvaShape, zamawiałam stąd: https://powiekszposladki.online i naprawdę jestem zadowolona z tego produktu! Działa bardzo dobrze i szybko widać efekty, poczytajcie sobie o nim!
MagdaOvaShape
Jestem tu nowa :)
 
Posty: 2
Dołączył(a): 27 paź 2023, o 13:34
Pani Reklama


Zidentyfikowani użytkownicy: AkunnaAlarcon, Bing [Bot], Google [Bot]