Operacja powiększenia piersi tak czy nie

Rozmowy o urodzie, pielęgnacji twarzy,ciała, włosów, o zabiegach upiększających.
Jeżeli nie wiesz jaki kosmetyk wybrać lub zastanawiasz się jak się umalować na kolację z mężczyzną swoich marzeń - to pisz w tym dziale. Na pewno Ci pomożemy.

Operacja powiększenia piersi tak czy nie

Postprzez andrat » 21 lis 2023, o 08:27

Słuchajcie a czy jest sens pójścia na operację jeśli nie chce się tak bardzo powiekszyć biustu ( chciałabym powiekszyć o 1 rozmiar) ale bardzije wypełnić biust? Nie mam takiego małego biustu, no przynajmniej w przeszłości nie miałam. Ale po urodzeniu dzieci tak jakby stracił swoją jędrność i nie wygląda to zbyt dobrze.
andrat
Fajna Kobietka
 
Posty: 120
Dołączył(a): 5 mar 2021, o 11:53

Re: Operacja powiększenia piersi tak czy nie

Postprzez Kammite » 21 lis 2023, o 09:43

Operacja to ryzyko. Musisz o tym wiedzieć. Nie lepiej jest spróbować ujędrnienia tabletkami albo kremami? Dużo mogą zdziałać również masaże.
Kammite
Jestem tu nowa :)
 
Posty: 15
Dołączył(a): 5 wrz 2019, o 07:27

Re: Operacja powiększenia piersi tak czy nie

Postprzez andrat » 21 lis 2023, o 12:21

Masaży próbowałam i pomagają ale tylko minimalnie, O tabletkach słyszałam, ale w sumie to nie mam pewności czy zadziałą czy nie :( No wiem,ze operacja to ryzyko ale ten biust i jego wygląd mnie dobija.Oczywiście facet mówi,że mu to nie przeszkadza i lubi go takim jaki jest. Jednak chciałąbym zrobić to sama dla siebie.
andrat
Fajna Kobietka
 
Posty: 120
Dołączył(a): 5 mar 2021, o 11:53

Re: Operacja powiększenia piersi tak czy nie

Postprzez Kammite » 22 lis 2023, o 09:20

Takie operacje robi się włąśnie samemu dla siebei. Robienie operacji dla kogoś bo mu się tak podoba to moim zdaniem głupota. Nie oceniam osób, które decyduja się na takie włąsnie zabiegi ponieważ jest to ich ciało i ich sprawa co z nim zrobią Jednak jestem zdania,ze warto jest wypróbować wszelkich innych metod, zanim się na coś takiego zdecydujesz. Na przykłąd wspomnianych tabletek, które brałam i jestem zadowlona. Dlatego Ci o nich wspominam. Również nie wierzyłam w działanie takich środków ale potem postanowiłam za namową koleżanki zobaczyc jak to jest i jestem pod wrażeniem. Biust był bardziej ujędrniony, podniesiony Ładniejszy. brałam tabletki Perfect bust , piszę Ci o nich bo jednak jest tego sporo i myślę,że jedne działają lepiej , inne gorzej.
Kammite
Jestem tu nowa :)
 
Posty: 15
Dołączył(a): 5 wrz 2019, o 07:27

Re: Operacja powiększenia piersi tak czy nie

Postprzez andrat » 22 lis 2023, o 09:53

Perfect bust, chyba o nim słyszałam Po jakim czasie widziałaś efekt?
andrat
Fajna Kobietka
 
Posty: 120
Dołączył(a): 5 mar 2021, o 11:53

Re: Operacja powiększenia piersi tak czy nie

Postprzez Kammite » 22 lis 2023, o 10:11

Pierwsze efekty po miesiącu brania tabletek. Trzeba tylko pilnować się aby brać regularnie ( dla mnie to jednak nie było problemem bo przyjmowałam razem z tabletkami antykoncepcyjnymi).
Kammite
Jestem tu nowa :)
 
Posty: 15
Dołączył(a): 5 wrz 2019, o 07:27
Pani Reklama


Zidentyfikowani użytkownicy: Bing [Bot]