Poprawa urody

Rozmowy o urodzie, pielęgnacji twarzy,ciała, włosów, o zabiegach upiększających.
Jeżeli nie wiesz jaki kosmetyk wybrać lub zastanawiasz się jak się umalować na kolację z mężczyzną swoich marzeń - to pisz w tym dziale. Na pewno Ci pomożemy.

Re: Poprawa urody

Postprzez miniak » 27 maja 2023, o 23:52

Zmarszczki wygładzałam w Łódzkiej klinice Dermed pod okiem dr Doroty Żukowskiej. Na pewno jeszcze tam wróce
miniak
Miła Kobietka
 
Posty: 33
Dołączył(a): 29 gru 2021, o 00:38

Re: Poprawa urody

Postprzez Hanulec » 13 wrz 2023, o 21:10

Ja jeszcze na żaden zabieg się nie zdecydowałam choć noszę się z tym zamiarem od jakiegoś czasu ;) za to używam dobrego kremu przeciwzmarszczkowego od Eveline który nieźle napina- seria Contour Correction
Hanulec
Jestem tu nowa :)
 
Posty: 21
Dołączył(a): 17 mar 2020, o 20:18

Re: Poprawa urody

Postprzez Utorek » 20 wrz 2023, o 14:11

Wypróbuj kremy mikrobiotyczne z www-rheasklep-pl/httpswwwrheasklepplsense-skora-reaktywna-c-1-25html-c-1_25.html , które przekładają się według aktualnych badań dermatologicznych i tych prowadzonych przez sektor medycyny estetycznej na wzmocnienie flory bakteryjnej skóry. W przypadku skóry reaktywnej to po prostu szansa na dodanie dodatkowej warstwy ochronnej przed niekorzystnymi bodźcami zewnętrznymi.
Utorek
Miła Kobietka
 
Posty: 41
Dołączył(a): 10 lut 2023, o 13:38

Re: Poprawa urody

Postprzez Oliwia_Kapral » 2 paź 2023, o 17:20

Ja pozbyłam się cellulitu w 3 tygodnie, z tym produktem https://powiekszposladki.online/. Jest on bezpieczny i ma niesamowity skład, efekty widać gołym okiem! Przez co czuje się bardziej kobieca a do tego moje pośladki stały się bardziej krągłe :D
Oliwia_Kapral
Jestem tu nowa :)
 
Posty: 6
Dołączył(a): 2 paź 2023, o 16:59

Re: Poprawa urody

Postprzez Witalka » 8 lis 2023, o 13:01

moj nr jeden to maseczka z acerolą bogactwo witaminy C z pachnacej krainy :)
Witalka
Fajna Kobietka
 
Posty: 152
Dołączył(a): 12 sie 2017, o 21:46

Re: Poprawa urody

Postprzez deatabig » 26 lis 2023, o 16:48

Sama jestem w trakcie poszukiwań efektywnych sposobów na pozbycie się rozstępów.
Czy ktoś z was używał specjalnych produktów, może jakieś kremy czy olejki? Chętnie poznam wasze rekomendacje. Zastanawiam się również nad zabiegami profesjonalnymi, bo ostatnio takie mi się wyświetlają reklamy z kliniki Neonia, oferującej usługi z zakresu usuwania rozstępów.
Czy ktoś korzystał z ich usług?
deatabig
Jestem tu nowa :)
 
Posty: 3
Dołączył(a): 26 lis 2023, o 16:46
Pani Reklama

Poprzednia strona

Zidentyfikowani użytkownicy: Bing [Bot], Google [Bot]