Pierwsze makijaże :)

Rozmowy o urodzie, pielęgnacji twarzy,ciała, włosów, o zabiegach upiększających.
Jeżeli nie wiesz jaki kosmetyk wybrać lub zastanawiasz się jak się umalować na kolację z mężczyzną swoich marzeń - to pisz w tym dziale. Na pewno Ci pomożemy.

Pierwsze makijaże :)

Postprzez larna » 9 lut 2023, o 20:43

Chciałabym zacząć się malować :) Chodzi mi o jakieś cienie bo na co dzień to raczej używam sam tusz albo nawet i nie :D Potrzebuję jakiejś paletki z którą łatwo się pracuje, nie jest droga i cienie nie mają szalonych kolorów.
larna
Jestem tu nowa :)
 
Posty: 1
Dołączył(a): 9 lut 2023, o 20:42

Re: Pierwsze makijaże :)

Postprzez kowbojka » 13 lut 2023, o 20:58

No to ja mogę ci śmiało doradzić paletki z linii LOOK UP z Eveline. Cienie są bardzo dobrej jakości, zresztą jak to cienie z Eveline (tutaj nie ma zaskoczenia;)). Łatwo się blendują, mają odpowiednie napigmentowanie, nie osypują się w ciągu dnia - to będzie idealny wybór na pierwszą paletę :)
kowbojka
Jestem tu nowa :)
 
Posty: 8
Dołączył(a): 11 sty 2023, o 22:35

Re: Pierwsze makijaże :)

Postprzez malinowatrufla » 23 lut 2023, o 16:49

z tymi paletkami cieni to nie taka prosta sprawa. Ja dopiero chyba za trzecim razem trafilam na takie cienie które sa faktycznie mocno napigmentowane i nie obsypują się :)
malinowatrufla
Fajna Kobietka
 
Posty: 145
Dołączył(a): 17 paź 2018, o 21:36

Re: Pierwsze makijaże :)

Postprzez szpilka » 25 lut 2023, o 21:17

ja wlasnie szukam jakichs fajnych cieni, co poleacie? zalezy mi na takich kolorach nude ;)
szpilka
Fajna Kobietka
 
Posty: 146
Dołączył(a): 8 paź 2018, o 22:06

Re: Pierwsze makijaże :)

Postprzez malinowatrufla » 27 lut 2023, o 08:56

Noo ja mam paletke z max factor, wlasnie takie odcienie nude, cieliste i brązy :) jak dla mnie rewelacja. teraz na Notino są w promocji
malinowatrufla
Fajna Kobietka
 
Posty: 145
Dołączył(a): 17 paź 2018, o 21:36

Re: Pierwsze makijaże :)

Postprzez syletka » 19 paź 2023, o 22:54

Do takiego pierwszego malowania to przyda ci się paleta cieni Look Up Gimme More z Eveline :) Ma piękne kolory z którymi fajnie sie pracuje :) Nie zrobisz sobie nią krzywdy i łatwo będzie wszystko szło ;)
syletka
Jestem tu nowa :)
 
Posty: 16
Dołączył(a): 21 wrz 2019, o 23:08

Re: Pierwsze makijaże :)

Postprzez majuszka » 27 lis 2023, o 19:23

Bardzo ważna jest dobra baza pod makijaż. Wtedy o wiele łatwiej się umalować + makijaż dłużej przetrwa. Eveline ma bardzo fajną bazę Better Than Perfect. Ona hamuje sebum, buzia się nie wyświeca, ale jednocześnie nawilża :)

Obrazek
majuszka
Jestem tu nowa :)
 
Posty: 15
Dołączył(a): 29 lip 2019, o 22:35
Pani Reklama


Zidentyfikowani użytkownicy: Bing [Bot], Google [Bot], olicka