Jak radzicie sobie z pielęgnacją cery suchej

Rozmowy o urodzie, pielęgnacji twarzy,ciała, włosów, o zabiegach upiększających.
Jeżeli nie wiesz jaki kosmetyk wybrać lub zastanawiasz się jak się umalować na kolację z mężczyzną swoich marzeń - to pisz w tym dziale. Na pewno Ci pomożemy.

Re: Jak radzicie sobie z pielęgnacją cery suchej

Postprzez Żabnik » 2 mar 2023, o 00:09

Ja polecam kosmetyki z https://basiclab.shop/kategoria/balsamy-do-ciala - to co najbardziej podoba mi się w moim balsamie, to jego delikatny zapach, który utrzymuje się przez wiele godzin po nałożeniu. Jest to także bardzo lekki produkt, który szybko się wchłania, co oznacza, że mogę go stosować zarówno rano, jak i wieczorem, bez obawy o to, że zostawi tłustą warstwę na mojej skórze.
Żabnik
Fajna Kobietka
 
Posty: 120
Dołączył(a): 27 paź 2020, o 12:38

Re: Jak radzicie sobie z pielęgnacją cery suchej

Postprzez wkrawczyk » 29 mar 2023, o 13:55

Nasz sklep specjalizuje się w tworzeniu naturalnych kosmetyków dla ciała, takich jak kremowe masła, peelingi do ciała, maseczki oczyszczająco-wygładzające, mydła, bomby i sole kąpielowe o różnych zapachach. Każdy produkt jest tworzony ręcznie przez nas z pasją i starannie dobranymi składnikami, aby zapewnić jak najlepszy efekt. Nasze kosmetyki są unikalne i niepowtarzalne, ponieważ tworzymy je w małych partiach z największą dokładnością. Jako specjaliści w dziedzinie chemii, mamy wiedzę i doświadczenie, aby tworzyć skuteczne i bezpieczne kosmetyki. Zapraszamy do odwiedzenia naszego sklepu "Alchemia Natury" https://alchemianatury.pl/ i skorzystania z naszych naturalnych i ręcznie robionych kosmetyków.
wkrawczyk
Jestem tu nowa :)
 
Posty: 21
Dołączył(a): 24 cze 2022, o 15:10

Re: Jak radzicie sobie z pielęgnacją cery suchej

Postprzez czarnuszka111 » 28 kwi 2023, o 22:05

Mnie ratuje seria Aloe Organic z Eveline. Szczególnie ten krem nawilżająco-kojący jest fajny. On ma żelową formułę więc szybko się wchłania i nie zapycha porów, a dogłębnie nawilża i łagodzi skórę.
czarnuszka111
Jestem tu nowa :)
 
Posty: 4
Dołączył(a): 31 sty 2021, o 22:02

Re: Jak radzicie sobie z pielęgnacją cery suchej

Postprzez Elza52 » 21 maja 2023, o 21:46

Na moją suchą skórę super sprawdziło się serum multipeptydowe Eveline Serum Shot. Przy regularnym stosowaniu szybko zauważyłam poprawę w nawilżeniu cery :)
Obrazek
Elza52
Miła Kobietka
 
Posty: 42
Dołączył(a): 2 lip 2022, o 22:25

Re: Jak radzicie sobie z pielęgnacją cery suchej

Postprzez PaniIgnacy » 14 wrz 2023, o 10:38

W tym sklepie z kosmetykami wegańskimi www-rheasklep-pl/httpswwwrheasklepplsense-skora-reaktywna-c-1-25html-c-1_25.html masz cały katalog preparatów do wyboru pod pielęgnację ciała, twarzy, właśnie pod ochronę skóry reaktywnej, do opalania i wiele innych terapii.
PaniIgnacy
Miła Kobietka
 
Posty: 47
Dołączył(a): 21 wrz 2022, o 13:07

Re: Jak radzicie sobie z pielęgnacją cery suchej

Postprzez asdafa » 26 lis 2023, o 23:50

Codzienna pielęgnacja czyni cuda :) Jak chcesz nawilżyć skórę i przy okacji zastosować pielęgnacji przeciwzmarszczkową to wybierz sobie krem z linii Contour Correction z Eveline. Bardzo fajne, treściwe kremy które dobrze odżywiają skórę.
asdafa
Jestem tu nowa :)
 
Posty: 10
Dołączył(a): 24 lip 2023, o 22:20

Re: Jak radzicie sobie z pielęgnacją cery suchej

Postprzez Nateczka » 28 lis 2023, o 23:49

Do suchej skóry polecam krem Molecularny synbiotyczny krem ultranawilżajacy z Belendy z ilinii Beauty Molecules, super nawilża skórę
Nateczka
Jestem tu nowa :)
 
Posty: 9
Dołączył(a): 28 lis 2023, o 23:27
Pani Reklama

Poprzednia strona

Zidentyfikowani użytkownicy: Bing [Bot]