Kuchnia na wymiar Warszawa

Miejsce na dyskusje nie związane z pozostałymi tematami.

Kuchnia na wymiar Warszawa

Postprzez Maczek » 30 sie 2023, o 13:59

Szukam firmy, która zajmuje się wykonywaniem na wymiar zabudowy kuchennej. Jeśli możecie coś pod tym kątem podpowiedzieć, macie jakąś sprawdzoną firmę, którą możecie polecić to dajcie znać. Mam jakieś tam swoje pomysły na meble, ale też jak wykonawca będzie w stanie coś sensownego podpowiedzieć to byłoby również w porządku. Chętnie z porad skorzystam.
Maczek
Miła Kobietka
 
Posty: 40
Dołączył(a): 7 kwi 2023, o 12:07

Re: Kuchnia na wymiar Warszawa

Postprzez Kosiu » 5 wrz 2023, o 09:33

Zabudowy łazienek, kuchni, meble do przedpokoju i wiele innych, też nowatorskich, wykonywanych na indywidualne życzenie klienta masz do dyspozycji w luviomeble.pl/, od bezpośredniego producenta.
Kosiu
Jestem tu nowa :)
 
Posty: 22
Dołączył(a): 14 wrz 2022, o 08:07

Re: Kuchnia na wymiar Warszawa

Postprzez ursacheba » 8 gru 2023, o 21:25

Pomyśl o tym by odpowiednio zaplanować. Całkiem fajnie wypada jak sie wyżej montuje piekarnik, bo jest bardziej pod ręką. Ale też płyty w zabudowie wypadają ciekawie. A mogą być takie tradycyjne, albo i nowoczesne jak te Innova Solgazu. Wazne by nam do kuchni pasowało i pod względem wyglądu ale i działania.
ursacheba
Jestem tu nowa :)
 
Posty: 12
Dołączył(a): 8 gru 2023, o 20:19

Re: Kuchnia na wymiar Warszawa

Postprzez freya » 11 gru 2023, o 13:11

Ja raczej myślałam o skandynawskich meblach bo uwielbiam wnętrza tak urządzone. Wiem że ludzie się do nich zrażają ze względu na legendarny trudny montaż ale jak taką https://montiermebli.pl/ ekipę zatrudnię to nie będę miała z tym problemu
Avatar użytkownika
freya
Miła Kobietka
 
Posty: 50
Dołączył(a): 26 cze 2017, o 10:22
Pani Reklama


Zidentyfikowani użytkownicy: Bing [Bot]