Jak się przygotować do wyjazdu za granicę

Gdzie pojechać na urlop? Co ciekawego zobaczyć? Gdzie miło wypocząć? Takie tematu znajdziemy w tym dziale.

Jak się przygotować do wyjazdu za granicę

Postprzez Allie » 1 gru 2023, o 14:00

Za niedługo wybieram sie na wycieczkę za granicę ,I pierwszy raz jade na wakacje za granicą do ciepłych krajów. I moje pytanie brzmi co mam że sobą zabrać w sensie jak mam się przygotować chodzi mi ,o leki ,kosmetyki itp
Allie
Fajna Kobietka
 
Posty: 161
Dołączył(a): 23 sie 2019, o 11:16

Re: Jak się przygotować do wyjazdu za granicę

Postprzez Cesme » 1 gru 2023, o 14:21

Jeśli lecisz samolotem to do bagażu podręcznego możesz wrzucić płyny max 100mln w torebce strunowej. Do bagażu rejestrowanego normalne pojemności. Kosmetyki bierz te których używasz na codzien. Leki standard. Ja zawsze biorę proszki przeciwbólowe, coś na gorączkę, coś na biegunkę, tribiotic,furaginę na spawy moczowe i coś na gardło + duomox antybiotyk bo ma szerokie spektrum działania i jest z tych "bezpiecznych". Wszystko to wrzucam do podręcznego,też w torebce strunowej. jeśli jedziesz do jakiegoś buszu i egzotyki to Mugga na komáry i moskity.
A i koniecznie zerknij sobie na stronę:
https://parkingi.pl/pl/parking_przy_lot ... alice.html
Mozęsz sobie tutaj porównać ceny parkingów prywatnych przy lotniskach - o wiele bardziej opłaca się zostawić auto na parkingu prywatnym - będzie taniej oarz wygodniej i bezpieczniej dla samochodu.
Cesme
Miła Kobietka
 
Posty: 75
Dołączył(a): 3 maja 2021, o 07:47

Re: Jak się przygotować do wyjazdu za granicę

Postprzez katowa » 20 gru 2023, o 13:52

Na wycieczkę do ciepłych krajów warto zabrać leki przeciwbólowe, na przeziębienie, środki przeciwbiegunkowe. Nie zapomnij o kosmetykach z wysokim filtrem UV, preparatach przeciw komarom, środkach do higieny osobistej oraz odpowiednich ubraniach i butach. Dobrze jest również sprawdzić, czy potrzebne są szczepienia lub specjalne zalecenia zdrowotne dla danego regionu.

Apartamenty nad morzem - https://ambria-apartments.eu/ Dla każdego Gościa przygotowujemy świeży zestaw ręczników i bielizny pościelowej. Oczywiście nie zapomnieliśmy o najmłodszych Gościach i za dodatkową opłatą oferujemy łóżeczko turystyczne czy fotelik do karmienia.
katowa
Jestem tu nowa :)
 
Posty: 2
Dołączył(a): 21 paź 2020, o 13:11
Pani Reklama


Zidentyfikowani użytkownicy: Bing [Bot], Google [Bot]