On chce wyjeżdżać sam ze znajomymi

Co zrobić w trudnych chwilach? Jak stworzyć udany związek? Co denerwuje nas w mężczyznach? Czy kobiety są z Wenus a faceci z Marsa? Na te i inne pytania możemy porozmawiać właśnie w tym dziale.

On chce wyjeżdżać sam ze znajomymi

Postprzez Kago1105 » 13 sty 2024, o 16:30

Witajcie. Już kolejny raz mój mąż sam umawia się ze znajomymi na wspólny wyjazd na noc w góry (wcześniej nad jezioro). Będą tam pary. Inaczej patrzyłabym na sprawę gdyby byli sami faceci. Ja kolejny raz nie mogę jechać w danym terminie z powodu pracy. On pracuje głównie w weekendy dlatego nasze życie imprezowe jest kiepskie.. On spotyka się ze znajomymi w tygodniu kiedy ja nie mogę.. i teraz jedzie z nimi w góry. Jest mi smutno bo ja zawsze kiedy mam gdzieś wyjść lub pojechać staram się pójść razem z nim, a kiedy on nie może ja też nie idę. On twierdzi, że potrzebuje wyluzować i dlatego chce jechać.. a ja czuję się pominięta i mam wrażenie, że cieszy się że nie mogę jechać.. Podkreślam, że jest to wyjazd gdzie będą pary.. Jeśli jedzie z kolegami nie robię problemu.. sama też wyjeżdżam z samymi dziewczynami.. Co o tym sądzicie ?? Byłybyście wkurzone czy może przesadzam??
Kago1105
Jestem tu nowa :)
 
Posty: 1
Dołączył(a): 13 sty 2024, o 16:20
Pani Reklama


Zidentyfikowani użytkownicy: Brak zidentyfikowanych użytkowników