Podział majątku i rozwód szukam kancelarii z Opola

Co zrobić w trudnych chwilach? Jak stworzyć udany związek? Co denerwuje nas w mężczyznach? Czy kobiety są z Wenus a faceci z Marsa? Na te i inne pytania możemy porozmawiać właśnie w tym dziale.

Podział majątku i rozwód szukam kancelarii z Opola

Postprzez Fatrter » 26 lut 2024, o 13:51

Dajcie znać kto może poprowadzić dla mnie sprawę rozwodową i podział majątku w Opolu. Jeśli znacie dobrego adwokata, który się tym zajmuje to dajcie znać.
Fatrter
Miła Kobietka
 
Posty: 31
Dołączył(a): 24 kwi 2023, o 14:45

Re: Podział majątku i rozwód szukam kancelarii z Opola

Postprzez Arletta Bolesta » 27 lut 2024, o 04:20

W trakcie rozwodu warto już wziąć pod uwagę kościelny proces o nieważność małżeństwa, aby pomiędzy procesami była spójność
dr Arletta Bolesta
adwokat kościelny zatwierdzony
mail: [email protected]
Arletta Bolesta
Miła Kobietka
 
Posty: 56
Dołączył(a): 25 mar 2021, o 06:21

Re: Podział majątku i rozwód szukam kancelarii z Opola

Postprzez babeczkazpolski » 27 lut 2024, o 21:17

Mogę polecić Legaleo - Kancelarię Wojas Pawlak z Gliwic. Rozwody i sprawy rodzinne to ich specjalność. Siostra korzystała z pomocy p. Bartłomieja podczas rozwodu i była zachwycona profesjonalizmem i nieszablonowym podejściem do jej sprawy. Nie spotkała się wcześniej też z taką życzliwością i empatią. Bardzo chwaliła, więc z czystym sumieniem polecam
babeczkazpolski
Jestem tu nowa :)
 
Posty: 10
Dołączył(a): 27 lut 2024, o 21:12

Re: Podział majątku i rozwód szukam kancelarii z Opola

Postprzez Cetaji » 29 lut 2024, o 15:53

Trudnymi sprawami rozwodowymi zajmuje się centrumrozwodow-pl/ na Luboszyckiej w Opolu. Między innymi pracująca tam adw Anna Maria Rop, która będzie w stanie indywidualnie podejść do takiej sprawy, będzie szukała indywidualnych rozwiązań i szansa na pozytywne rozstrzygnięcie będzie rosła.
Cetaji
Miła Kobietka
 
Posty: 32
Dołączył(a): 24 kwi 2023, o 14:47
Pani Reklama


Zidentyfikowani użytkownicy: Bing [Bot], Google [Bot], Harger