Sex elixir hiszpańska mucha

Co zrobić w trudnych chwilach? Jak stworzyć udany związek? Co denerwuje nas w mężczyznach? Czy kobiety są z Wenus a faceci z Marsa? Na te i inne pytania możemy porozmawiać właśnie w tym dziale.

Sex elixir hiszpańska mucha

Postprzez linta » 20 lis 2023, o 13:12

Co o tym sądzicie? próbowaliście?

Działa? poszukalam troche o tym na innych stronach i zdania sa podzielone. jednakze chcialabym poznac wasza opinie na ten temat.
linta
Jestem tu nowa :)
 
Posty: 10
Dołączył(a): 28 maja 2019, o 07:58

Re: Sex elixir hiszpańska mucha

Postprzez andrat » 20 lis 2023, o 13:43

Hiszpańska mucha to taki specyfik w postaci kropel działający jak afrodyzjak :D Ogolnie dodaje się go do napojów gdzie podnosi ochotę na seks. Polecam sex elixir, ostatnio mieliśmy okazję przetestować jak dodali mi taki gratis do większego zamówienia w sex shopie i naprawde działa chociaż w to nie wierzyłam.

Oglnie to kidyś na imprezie doleliśmy kilku koleżankom i dostały chcicy. Mnie zaatakowała koleżanka i wtedy pierwszy raz całowałam się z dziewczyną.
andrat
Fajna Kobietka
 
Posty: 120
Dołączył(a): 5 mar 2021, o 11:53

Re: Sex elixir hiszpańska mucha

Postprzez Cesme » 21 lis 2023, o 08:27

Podobno nie wskazane jest łączenie tego z alkoholem. Ogólnie nie próbowałam ale zastanawiam się czy nie zamowić sobie tego sex elixir bo czytałam opinie i jest wiele pozytywnych....
Cesme
Miła Kobietka
 
Posty: 75
Dołączył(a): 3 maja 2021, o 07:47

Re: Sex elixir hiszpańska mucha

Postprzez andrat » 21 lis 2023, o 09:43

Nie jest wskazane uzywanie tego z alkoholem poniewaz alkohol niweluje dzialanie sex elixir, na stronie firmowej jest napisane.
andrat
Fajna Kobietka
 
Posty: 120
Dołączył(a): 5 mar 2021, o 11:53

Re: Sex elixir hiszpańska mucha

Postprzez Kammite » 22 lis 2023, o 09:22

Dość ciekawy specyfik, ale trzeba wiedzieć jak go używać :) Ogólnie nie liczcie na to, ze nie będziecie mieli ochoty na seks i na przyklad weźmiecie sobie hiszpańską muche to ochota sie pojawi. To tak nie działa. Musicie mieć chociaż trochę ochotę na seks i dopiero wtedy hiszpańska mucha znacznie wzmocni Wasze doznania.
A i tak jak pisze osoba powyżej to z sex elixir alkohol nie działa, zresztą sama unikam alkoholu jak idę do łożka bo nie jestem w stanie po nim dojść :P
Kammite
Jestem tu nowa :)
 
Posty: 15
Dołączył(a): 5 wrz 2019, o 07:27

Re: Sex elixir hiszpańska mucha

Postprzez linta » 22 lis 2023, o 09:54

A jakie jest dawkowanie?
linta
Jestem tu nowa :)
 
Posty: 10
Dołączył(a): 28 maja 2019, o 07:58

Re: Sex elixir hiszpańska mucha

Postprzez actress » 22 lis 2023, o 10:16

Kilka kropel ale każdy powinien dobrać sobie własną dawkę.

A co do tego, to powiem tak, na jedną osobę zadziała, na drugą nie. Na mnie bardzo działa, na mojego męża już trochę mniej. Ale tak to ponoć jest że bardziej działa na kobiety.
Avatar użytkownika
actress
Miła Kobietka
 
Posty: 54
Dołączył(a): 28 cze 2018, o 08:07

Re: Sex elixir hiszpańska mucha

Postprzez mafis » 1 mar 2024, o 14:54

Na mnie mocniejsze są tabletki rozpuszczalne feminam libido. To sa wyciągi z ziół z Ameryki Południowej. Naprawdę maja moc. Ochota na seks i ogólnie przyjemność podczas nieziemskie !!! polecam spróbować tylko nie za dużo na raz :fallinlove
mafis
Jestem tu nowa :)
 
Posty: 3
Dołączył(a): 1 mar 2024, o 14:38
Pani Reklama


Zidentyfikowani użytkownicy: Bing [Bot], Google [Bot]