Alternatywa dla wesela

Jedyny dzień w życiu, tak ważny dla kobiet. Jak zorganizować wesele? Jaką suknię kupić? Ślub kościelny czy cywilny? Chcesz dowiedzieć się czegoś więcej, a może podzielić się swoimi doświadczeniami? Zapraszamy do pisania tutaj.

Alternatywa dla wesela

Postprzez andrat » 16 sty 2024, o 11:49

Hej, jakie macie alternatywy dla wesel? Szukamy z narzeczonym inspiracji, pomysłów jak to fajnie i wyjatkowo zorganizować. Bardzo nie chciałabym, aby ten dzień skończył się po uroczystości w kościele, gości ograniczylibyśmy do ok. 40 osób. Budżet jest wyzwaniem. Oboje jesteśmy z Warszawy, sami musimy wszystko ogarnąć. Może ktoś miał podobnie?
andrat
Fajna Kobietka
 
Posty: 120
Dołączył(a): 5 mar 2021, o 11:53

Re: Alternatywa dla wesela

Postprzez Allie » 16 sty 2024, o 14:36

Na 40 osób i jeśli to ma być latem przy ładnej pogodzie, to można zorganizować BBQ, imprezę w jakimś beach barze, można też wynająć łódkę plus napoje i przekąski. Muzykę możecie wtedy puścić swoją na głośnikach bluetooth
To co od siebie mogę polecić to firma transportowa:
https://migdaltrans.pl
Możecie tutaj zamówić autokar albo busa dla gości na wesele :)
Allie
Fajna Kobietka
 
Posty: 161
Dołączył(a): 23 sie 2019, o 11:16

Re: Alternatywa dla wesela

Postprzez Alicja578 » 30 sty 2024, o 12:11

Może impreza na działce? Teraz plenery są w modzie, a koszt niewielki.
Alicja578
Jestem tu nowa :)
 
Posty: 24
Dołączył(a): 24 maja 2017, o 14:26

Re: Alternatywa dla wesela

Postprzez WEtheridge76 » 15 mar 2024, o 15:46

Oczywiście, istnieje wiele alternatyw dla tradycyjnego wesela, które mogą sprawić, że ten dzień będzie wyjątkowy i niezapomniany.
Oto kilka pomysłów:

Kameralny obiad w restauracji: Można zorganizować kameralny obiad dla najbliższej rodziny i przyjaciół w ulubionej restauracji.

Impreza w klubie: Jeśli lubicie tańczyć i bawić się do późna, możecie zorganizować imprezę w klubie.

Wyjazd tylko we dwoje: Możecie zdecydować się na romantyczny wyjazd tylko we dwoje, na przykład podróż poślubną.

Spotkanie w domu: Można zaprosić gości do domu lub mieszkania w określonych odstępach czasu.

Wyjątkowe przeżycie: Możecie zdecydować się na coś naprawdę wyjątkowego, na przykład lot balonem, rejs statkiem, piknik w plenerze.

Zorganizowanie ślubu w niecodziennym miejscu: Można zorganizować ślub i małe przyjęcie w niecodziennym miejscu, na przykład na zamku, w górach, nad morzem.

Pamiętajcie, że najważniejsze jest, aby ten dzień był wyjątkowy dla Was. Wybierzcie coś, co najbardziej odpowiada Wam.
WEtheridge76
Jestem tu nowa :)
 
Posty: 1
Dołączył(a): 15 mar 2024, o 15:38

Re: Alternatywa dla wesela

Postprzez wkrawczyk » 18 mar 2024, o 08:53

Planujemy wesele w przyszłym roku i zastanawialiśmy się nad baristą mobilnym, tylko czy jest sens? Może ktoś z was miał na swoim weselu i doradzi coś. Czytaliśmy też na stronie https://dolkacafe.pl/barista-na-weselu- ... olka-cafe/ ale może ktoś z was nam coś podpowie. :D
wkrawczyk
Jestem tu nowa :)
 
Posty: 21
Dołączył(a): 24 cze 2022, o 15:10
Pani Reklama


Zidentyfikowani użytkownicy: Bing [Bot], Google [Bot]