Jak odzyskać część prowizji za wcześniejszą spłatę ?

Piszemy tutaj o pracy, bądź też jej braku. Finanse, kobiecy biznes.

Jak odzyskać część prowizji za wcześniejszą spłatę ?

Postprzez Luberto » 30 sty 2024, o 12:59

W jaki sposób samodzielnie odzyskać część prowizji za wcześniejszą spłatę zobowiązania konsumpcyjnego w parabanku i czy na ten moment to w ogóle możliwe?
Luberto
Jestem tu nowa :)
 
Posty: 21
Dołączył(a): 2 sty 2023, o 12:00

Re: Jak odzyskać część prowizji za wcześniejszą spłatę ?

Postprzez Snown » 31 sty 2024, o 11:27

Spójrz na możliwości skupu spłaconych pożyczek bankowych, czy pozabankowych w kancelarii www-olx-pl/d/oferta/splaciles-pozyczke-gotowkowa-odzyskaj-czesc-srodkow-CID4371-IDS9ImU.html. Analiza bezpłatna, więc możesz tam się właściwie zgłosić z każdą umową podpisaną po 2011 roku.
Snown
Miła Kobietka
 
Posty: 43
Dołączył(a): 10 lut 2023, o 13:39

Re: Jak odzyskać część prowizji za wcześniejszą spłatę ?

Postprzez polid » 26 lut 2024, o 23:23

niestety nie wiem jak to bywa w parabankach ale w normalnych instytucjach, bankach powinno to iść obecnie z automatu. kiedyś trzeba było składać odpowiednie wnioski skierowane właśnie w tej sprawie a na tą chwilę system często sam przelicza i zwraca jeśli nie na nasz rachunek rozliczeniowy to na jakieś konta techniczne więc zawsze warto o to zapytać

polid
Jestem tu nowa :)
 
Posty: 3
Dołączył(a): 23 paź 2023, o 20:54

Re: Jak odzyskać część prowizji za wcześniejszą spłatę ?

Postprzez lupik » 26 mar 2024, o 20:22

w niektórych miejscach należy złożyć stosowny wniosek w odniesieniu do danej pożyczki i wówczas system automatycznie przelicza ile zwrotu się należy, natomiast w innych zależnie od tego kiedy nastąpiła spłata - bywa tak, że zwroty generowane są automatycznie i wchodzą po spłacie na konto techniczne.
lupik
Jestem tu nowa :)
 
Posty: 3
Dołączył(a): 17 paź 2022, o 19:47
Pani Reklama


Zidentyfikowani użytkownicy: Bing [Bot]