Botoks vs masaż japoński - ma któraś porównanie?

Rozmowy o urodzie, pielęgnacji twarzy,ciała, włosów, o zabiegach upiększających.
Jeżeli nie wiesz jaki kosmetyk wybrać lub zastanawiasz się jak się umalować na kolację z mężczyzną swoich marzeń - to pisz w tym dziale. Na pewno Ci pomożemy.

Botoks vs masaż japoński - ma któraś porównanie?

Postprzez Ytahi » 29 lut 2024, o 14:13

Zastanawiam się nad masażem odmładzającym japońskim oraz botoksem. Chciałabym poznać Wasze opinie na ten temat. Czy ktoś miał okazję porównać oba te podejścia i jest w stanie podzielić się swoimi doświadczeniami? Jakie są zalety i wady każdej z tych metod odmładzania?
Ytahi
Jestem tu nowa :)
 
Posty: 5
Dołączył(a): 1 lut 2024, o 13:09

Re: Botoks vs masaż japoński - ma któraś porównanie?

Postprzez karoleczekpeczek222 » 1 mar 2024, o 09:51

Słyszałam o Margari Beauty na ul. Woronicza 33 (https://margaribeauty.pl/) i ich masażach. To fajna opcja, jeśli zastanawiasz się nad naturalnymi metodami odmładzania. Możesz spróbować autorskich hiszpańskich i japońskich masaży, których nie robią nigdzie więcej. Podobno skóra po nich jest dużo jędrniejsza.
karoleczekpeczek222
Miła Kobietka
 
Posty: 44
Dołączył(a): 19 paź 2022, o 12:29

Re: Botoks vs masaż japoński - ma któraś porównanie?

Postprzez mączka » 14 kwi 2024, o 13:52

Ostatnio widziałam, że DOZ wprowadził ofertę botoksu, czy któraś z was zamawiała już? Ciekawa jestem jak się z nim pracuje, prowadzę swój gabinet.
mączka
Miła Kobietka
 
Posty: 55
Dołączył(a): 29 sty 2022, o 23:04

Re: Botoks vs masaż japoński - ma któraś porównanie?

Postprzez anita_an » 14 kwi 2024, o 13:57

mączka napisał(a):Ostatnio widziałam, że DOZ wprowadził ofertę botoksu, czy któraś z was zamawiała już? Ciekawa jestem jak się z nim pracuje, prowadzę swój gabinet.


Polecam, produkty dobrej jakości no i są naprawdę w dobrej cenie. Ja zamawiam online i odbieram stacjonarnie w DOZ.
anita_an
Miła Kobietka
 
Posty: 66
Dołączył(a): 8 lip 2019, o 11:15

Re: Botoks vs masaż japoński - ma któraś porównanie?

Postprzez olicka » 30 kwi 2024, o 21:50

Faktycznie takie dobre ceny mają w tym DOZ? Jak szybko miałaś zamówienie do odbioru?
olicka
Miła Kobietka
 
Posty: 72
Dołączył(a): 24 paź 2021, o 13:05
Pani Reklama


Zidentyfikowani użytkownicy: Bing [Bot], Google [Bot]