spłycenie zmarszczek mimicznych

Rozmowy o urodzie, pielęgnacji twarzy,ciała, włosów, o zabiegach upiększających.
Jeżeli nie wiesz jaki kosmetyk wybrać lub zastanawiasz się jak się umalować na kolację z mężczyzną swoich marzeń - to pisz w tym dziale. Na pewno Ci pomożemy.

spłycenie zmarszczek mimicznych

Postprzez hmalczyk » 9 lut 2024, o 11:54

Słyszałam wiele o różnych zabiegach na spłycenie zmarszczek mimicznych, ale nie jestem pewna jaki wybrać. Czy możecie polecić konkretne zabiegi lub produkty, które pomogły Wam zniwelować zmarszczki mimiczne? Chciałabym dowiedzieć się, które z nich są najskuteczniejsze.
hmalczyk
Miła Kobietka
 
Posty: 45
Dołączył(a): 2 lut 2023, o 13:32

Re: spłycenie zmarszczek mimicznych

Postprzez Snown » 12 lut 2024, o 11:04

Podobno masaże odmładzające naprawdę mają taką moc, poza tym są mega przyjemne, więc to zawsze sposób na relaks np. raz w tygodniu. Tutaj zobacz sobie Margari Beauty na ul. Woronicza 33 (https://margaribeauty.pl/). To podobno jedno z lepszych miejsc, jeśli chodzi o takie autorskie techniki masażu odmładzającego.
Snown
Miła Kobietka
 
Posty: 43
Dołączył(a): 10 lut 2023, o 13:39

Re: spłycenie zmarszczek mimicznych

Postprzez wielguska » 24 lut 2024, o 23:39

Ja na zmarszczki, cellulit czy rozstępy polecam naturalny Olejek Busajna ze Sri Lanki. Skóra super nawilżona, ujedrniona, fajnie pachnie a i jest jak wyprasowana. Doskonały jest
wielguska
Jestem tu nowa :)
 
Posty: 8
Dołączył(a): 24 lut 2024, o 23:27

Re: spłycenie zmarszczek mimicznych

Postprzez mączka » 14 kwi 2024, o 13:56

Najlepszy jest botoks, najlepiej wykonać w dobrym gabinecie, ja do swojego gabinetu właśnie zamówiłam z apteki DOZ- wprowadzili dobrą ofertę.
mączka
Miła Kobietka
 
Posty: 55
Dołączył(a): 29 sty 2022, o 23:04

Re: spłycenie zmarszczek mimicznych

Postprzez Lota » 14 kwi 2024, o 21:45

mączka napisał(a):Najlepszy jest botoks, najlepiej wykonać w dobrym gabinecie, ja do swojego gabinetu właśnie zamówiłam z apteki DOZ- wprowadzili dobrą ofertę.

Fakt, mają w swojej ofercie naprawdę sporo preparatów zawierających toksynę botulinową, warto się tym tematem zainteresować, bo można trochę oszczędzić i odebrać na miejscu w aptece.
Lota
Jestem tu nowa :)
 
Posty: 21
Dołączył(a): 22 mar 2022, o 18:04

Re: spłycenie zmarszczek mimicznych

Postprzez kika29 » 15 kwi 2024, o 19:43

Właśnie cena bardzo atrakcyjna, a apteka to bardzo sprawdzone i pewne miejsce, ja mam bardzo dużo klientek na botoks.
kika29
Miła Kobietka
 
Posty: 47
Dołączył(a): 20 lut 2022, o 18:27

Re: spłycenie zmarszczek mimicznych

Postprzez anita_an » 16 kwi 2024, o 12:47

Ja też polecam DOZ na zakup botoksu, oczywiście jest to za okazaniem recepty, ale naprawdę się opłaca, bo mają atrakcyjne ceny.
anita_an
Miła Kobietka
 
Posty: 66
Dołączył(a): 8 lip 2019, o 11:15
Pani Reklama


Zidentyfikowani użytkownicy: Google [Bot]