Szukam skutecznych suplementów - spalanie tłuszczu

Masz problemy ze zdrowiem? Jak dbasz o swoje zdrowie? Wszystko na temat chorób, leczenia, profilaktyki oraz opinie na temat służby zdrowia piszemy tutaj.

Szukam skutecznych suplementów - spalanie tłuszczu

Postprzez Liczi75 » 2 lut 2024, o 13:19

Cześć! Szukam skutecznych suplementów, które pomogą mi w procesie spalania tłuszczu. Czy ktoś z was stosował już jakieś suplementy i mógłby podzielić się swoimi doświadczeniami? Interesują mnie preparaty, które faktycznie przyspieszają metabolizm i wspomagają utratę wagi. Jakie składniki lub marki są według was najbardziej efektywne?
Liczi75
Jestem tu nowa :)
 
Posty: 5
Dołączył(a): 1 lut 2024, o 13:08

Re: Szukam skutecznych suplementów - spalanie tłuszczu

Postprzez Fene » 6 lut 2024, o 12:39

Cześć! A testowałaś może suplementy z gorczycznikiem i pieprzem cayenne, które są znane z właściwości termogenicznych jak np.Lanco (https://lanco.pl/Mocny-spalacz-tluszczu ... FAT-BURNER)? Wiele osób ma doświadczenia pozytywne i czuło, że ciało rzeczywiście pracuje bardziej intensywnie więc może warto sobie o nich poczytać? Oczywiście, to tylko jedna część układanki, a zdrowa dieta i regularne ćwiczenia są kluczowe.
Fene
Miła Kobietka
 
Posty: 32
Dołączył(a): 24 kwi 2023, o 14:46

Re: Szukam skutecznych suplementów - spalanie tłuszczu

Postprzez adato » 7 lut 2024, o 00:17

Liczi75 napisał(a):Cześć! Szukam skutecznych suplementów, które pomogą mi w procesie spalania tłuszczu. Czy ktoś z was stosował już jakieś suplementy i mógłby podzielić się swoimi doświadczeniami? Interesują mnie preparaty, które faktycznie przyspieszają metabolizm i wspomagają utratę wagi. Jakie składniki lub marki są według was najbardziej efektywne?

Nie ma takich, to tylko naciąganie na kasę. :angrywife Żadne suplementy, herbatki itd., tylko odpowiednia dieta i aktywność fizyczna.
Mniej jeść i wybierać produkty małokaloryczne. Można zacząć od zmniejszania porcji. Ważne są też stałe pory posiłków w ilości od 3 - do 5 ciu. :cooking

:angrywife atujest.blogspot.com
Avatar użytkownika
adato
Miła Kobietka
 
Posty: 62
Dołączył(a): 27 wrz 2018, o 00:15

Re: Szukam skutecznych suplementów - spalanie tłuszczu

Postprzez TynkaSch » 19 kwi 2024, o 16:56

Nie ma chyba nic gorszego niż spalanie tłuszczu suplementami. Najlepszą opcją są dieta oraz aktywność fizyczna jak chociażby odpowiednia ilość kroków dziennie, o czym wspomniano np. tutaj https://wroclaw24.pl/
TynkaSch
Jestem tu nowa :)
 
Posty: 19
Dołączył(a): 7 lis 2021, o 18:08
Pani Reklama


Zidentyfikowani użytkownicy: Bing [Bot]