Narzeczony i jego problemy z erekcja

Rozmowy o seksie i seksualności,o naszych pragnieniach, fantazjach erotycznych. Jak zabezpieczyć się przed niechcianą ciążą? Te i inne tematy związane z seksem i antykoncepcją poruszamy tutaj.

Narzeczony i jego problemy z erekcja

Postprzez Odelie » 22 kwi 2024, o 13:06

Narzeczony ma problemy z potencją. Opada podczas stosunku, potrzeba trochę czasu, aby na nowo był gotowy. Nigdy nie dałam mu odczuć, że jestem zawiedziona. Od początku związku były pewne problemy, ale nie w takim stopniu. Zresztą wtedy kochaliśmy się często, potrafił mnie zaspokoić. Teraz niezbyt. Po seksie jednak mam myśli, że bywało lepiej i trochę beznadziejnie, że już tylko taki seks będę mieć do końca życia.
Dużo się kłócimy. Ja chodzę kolokwialnie mówiąc niewyruchana, co powoduje u mnie spore frustracje i nerwowość. Wszystko zaczyna mnie w nim denerwować.
Gdyby Ex mieszkał w tym samym mieście, myślę że istniałoby niebezpieczeństwo, że mielibyśmy romans, a po pewnym czasie możliwe, że bym do niego chciała wrócić.
Niby wiem, co powinnam zrobić, ale ciężko podjąć tę decyzję, mimo iż w kłótniach odchodziłam już kilkakrotnie.
Ja nie muszę mieć seksu codziennie, ja rozumiem, że można mieć pewne problemy ze ""sprzętem"", ale na litość boską ja muszę czuć, że mój facet mnie pożąda.
Odelie
Miła Kobietka
 
Posty: 28
Dołączył(a): 19 cze 2023, o 07:34

Re: Narzeczony i jego problemy z erekcja

Postprzez andrat » 22 kwi 2024, o 14:29

Jeśli mu mięknie i opada, to nie jest nic nadzwyczajnego, bo ma 40 na karku. Jeśli dochodzi do tego dużo pracy i niezdrowa dieta, to aż zdziwiłbym się, gdybyś napisała, że zawsze mu staje i on ma wysokie libido.
O rewolucji w żywieniu i ograniczeniu stresu/dodaniu do życia aktywności fizycznej nie piszę, bo trzeba robić to małymi kroczkami. Natomiast istnieją afrodyzjaki i ćwiczenia, które poprawią mu potencję. Przyprawiaj mu potrawy imbirem, cynamonem i chilli. Polecam również zaopatrzyć się w sokowirówkę/wyciskarkę wolno obrotową i regularnie robić soki z dodatkiem świeżego, surowego imbiru i selera naciowego. Bardzo szybko skoczy mu libido. Jak dorzuci do tego ćwiczenia na mięśnie Kegla, to prawdopodobnie nie będzie mu tak szybko opadał.

No i czy próbował moze środkow z L argininą?
andrat
Fajna Kobietka
 
Posty: 120
Dołączył(a): 5 mar 2021, o 11:53

Re: Narzeczony i jego problemy z erekcja

Postprzez Odelie » 23 kwi 2024, o 07:09

Jeszcze niczego nie brał. Problem też w tym, że on tak samo, jak ja czeka na mój ruch. A ja nie potrafię Już nie. Mówiłam mu, tłumaczyłam, że chciałabym poczuć, że jestem dla niego ważna, że mu się podobam, że chcę poczuć, że widzi we mnie kobietę. Że muszę to znowu poczuć, aby na nowo "zaskoczyć". Więc postra się raz i uznaje, że teraz moja kolej Tłumaczyłam mu, że na jedynym razie nie może przestać.. ale on tego nie rozumie.
Odelie
Miła Kobietka
 
Posty: 28
Dołączył(a): 19 cze 2023, o 07:34

Re: Narzeczony i jego problemy z erekcja

Postprzez andrat » 23 kwi 2024, o 09:42

Sam mam podejście, że należy dołożyć 100% starań by coś zmienić, a jak się nie uda to rzucić to w cholerę. Polecam kupić mu tabletki Panis complete, obecnie jest to najlepsza mieszanka tabletek na erekcję ( mają w sobie duże dawki L argininy, która ma bardzo dobre dzialanie jeśli chodzi o poziom erekcji).
andrat
Fajna Kobietka
 
Posty: 120
Dołączył(a): 5 mar 2021, o 11:53

Re: Narzeczony i jego problemy z erekcja

Postprzez Odelie » 23 kwi 2024, o 11:02

Ja też nie jestem bez winy. Chyba nigdy nie jest winna jedną ze stron. Widzę swoje błędy, staram się ich nie powtarzać, ale jestem tylko człowiekiem. Też mam czasem tak, że wrócę z pracy, zrobię obiad i nie odezwę się słowem... Co do tych tabletek to mu nie zaszkodżą?
Odelie
Miła Kobietka
 
Posty: 28
Dołączył(a): 19 cze 2023, o 07:34

Re: Narzeczony i jego problemy z erekcja

Postprzez andrat » 23 kwi 2024, o 11:24

Penis complete? Nie, nie jest to sildenafil tak więc nie maja negatywnego wpływu na ciśninieie Na pewno nie zaszkodzą a być może pomoga. Jesli to nie pomoże to pozostaje Wam seksuolog.
andrat
Fajna Kobietka
 
Posty: 120
Dołączył(a): 5 mar 2021, o 11:53
Pani Reklama


Zidentyfikowani użytkownicy: Bing [Bot], Google [Bot]