Śluz a ciąża

Rozmowy o seksie i seksualności,o naszych pragnieniach, fantazjach erotycznych. Jak zabezpieczyć się przed niechcianą ciążą? Te i inne tematy związane z seksem i antykoncepcją poruszamy tutaj.

Śluz a ciąża

Postprzez zalejka94 » 19 sie 2012, o 21:33

Witam. Na wielu forach czytałam, że mleczno-biały śluz, to jeden z pierwszych objawów ciąży. Od jakiegoś miesiąca do jakiś czas pojawia mi się taki śluz, nie codziennie. Dodam, że biore tabletki antykoncepcyjne. Czy taki śluz to 100% ciąży? Czy może on się pojawiać też w razie jakichś zapaleń,grzybic? Proszę o szybką odpowiedź, pozdrawiam.
zalejka94
 

Re: Śluz a ciąża

Postprzez mycha25 » 19 sie 2012, o 21:50

Ja też mam taki śluz i pojawia się on u mnie zazwyczaj przed okresem.Myślę że nie musisz się martwic tym że jesteś w ciąży ale dla pewności zrób test.

http://karmimypsiaki.pl/pomagaj-codziennie/klik. Wystarczy codziennie kliknąć by nakarmić psiaka.
mycha25
Gadatliwa Kobietka
 
Posty: 728
Dołączył(a): 16 mar 2012, o 04:21

Re: Śluz a ciąża

Postprzez nina19 » 19 sie 2012, o 22:45

Biały śluz to normalna sprawa, u wielu kobiet on się pojawia. Owszem w ciąży może , a nawet bardzo często taki śluz występuję tyle, że zazwyczaj w bardzo dużych ilościach. Jest to jednak indywidualna sprawa każdej kobiety i każda może mieć lub nie mieć takich objawów.
A co do ciąży, to nie można się tylko śluzem sugerować. Ile czasu upłynęło od rzekomego zapłodnienia? Czy spóźnia Ci się okres, jak tak to ile czasu? Czy temperatura jest codziennie podwyższona? Czy masz jakieś inne objawy? Czy się zabezpieczaliście? Czy miałas wtedy dni płodne? Tym wszystkim można się sugerować, ale to tylko teoria. Najlepiej zrobić test. Ja się kiedyś bałam robić test, bo to duży stres, ale po paru razach jak go robiłam, doszłam do wniosku, że lepiej zrobić, niż ciągle się martwić i myśleć o jednym.
WIele słyszałam, że testy się nie sprawdzają, jednak moje zdanie jest takie, że jeśli test jest wykonany prawidłowo i w odpowiednim czasie , to jest 100 procent pewności. Ale możesz również zrobić badanie krwi i masz juz całkowitą pewność. Oczywiście jeśli w odpowiednim czasie je zrobisz ; ) .
nina19
 
Pani Reklama


Zidentyfikowani użytkownicy: Brak zidentyfikowanych użytkowników