z ciemnego na rudy..!!

Rozmowy o urodzie, pielęgnacji twarzy,ciała, włosów, o zabiegach upiększających.
Jeżeli nie wiesz jaki kosmetyk wybrać lub zastanawiasz się jak się umalować na kolację z mężczyzną swoich marzeń - to pisz w tym dziale. Na pewno Ci pomożemy.

z ciemnego na rudy..!!

Postprzez pamela92 » 27 mar 2012, o 20:25

Dziewczyny prosze o pomoc !! mój naturalny kolor włosów to jasny brąz lecz od 5 lat malowałam się na czarno.. ostatnie farbowanie na czarno było we wrzesniu od tamtej pory przestałam je farbowac lecz jakis czas temu wpadł mi w ręce ciemny brąz :D teraz mam do polowy odcień kasztana a reszta jest czarna w sumie daje to fajny efekt "pod słońcem" :d ale dobra..do czego zmierzam .. chciałabym mieć RUDE !! choruje na ten kolor lecz jak mam to zrobic nie niszcząc zbytnio włosów..przyznam, że nie chce tez wydawać fortuny na fryzjera..;(

"idę wolno, ale nie cofam się nigdy"
Obrazek
Avatar użytkownika
pamela92
Miła Kobietka
 
Posty: 43
Dołączył(a): 27 mar 2012, o 18:45

Re: z ciemnego na rudy..!!

Postprzez mycha25 » 27 mar 2012, o 21:39

Bez fryzjera się nie obędzie. Fajnego rudego koloru nie uzyskasz farbując włosy sama. No a fryzjer rzeczywiście może za to trochę kasy ściągnąć bo najpierw trzeba całkiem zdjąć ten kolor który masz a dopiero wtedy można kłaść rudy

http://karmimypsiaki.pl/pomagaj-codziennie/klik. Wystarczy codziennie kliknąć by nakarmić psiaka.
mycha25
Gadatliwa Kobietka
 
Posty: 728
Dołączył(a): 16 mar 2012, o 04:21

Re: z ciemnego na rudy..!!

Postprzez kukilka » 31 mar 2012, o 17:47

nie prawda :) ja potraktowałam ciemne włosy rozjaśniaczem, a potem nałożyłam farbę i wyszedł mi piękny rudzielec :)
kukilka
Fajna Kobietka
 
Posty: 126
Dołączył(a): 31 mar 2012, o 17:34

Re: z ciemnego na rudy..!!

Postprzez mycha25 » 31 mar 2012, o 18:11

Tak też można ale trzeba wiedzieć jak się z rozjaśniaczem obchodzić bo tylko sobie włosy można spalić

http://karmimypsiaki.pl/pomagaj-codziennie/klik. Wystarczy codziennie kliknąć by nakarmić psiaka.
mycha25
Gadatliwa Kobietka
 
Posty: 728
Dołączył(a): 16 mar 2012, o 04:21

Re: z ciemnego na rudy..!!

Postprzez kukilka » 1 kwi 2012, o 17:13

Jak ktoś chce przejść na rudy, a nie na blond to może potrzymać rozjaśniacz krócej niż to zalecane, bo w końcu nie chodzi o to, żeby się zupełnie pozbyć kolory, tylko go trochę rozjaśnić :)
kukilka
Fajna Kobietka
 
Posty: 126
Dołączył(a): 31 mar 2012, o 17:34

Re: z ciemnego na rudy..!!

Postprzez pamela92 » 1 kwi 2012, o 21:32

Dzięki dziewczyny :D jesteście kochane xd po Świętach przeprowadzę "eksperyment" na swoich włoskach xd
kukilka a jakiego rozjaśniacza używałaś? i jaki kolorek farby na to położyłaś ?:D

"idę wolno, ale nie cofam się nigdy"
Obrazek
Avatar użytkownika
pamela92
Miła Kobietka
 
Posty: 43
Dołączył(a): 27 mar 2012, o 18:45

Re: z ciemnego na rudy..!!

Postprzez zakupocholiczka » 5 kwi 2012, o 11:06

Jeśli chcesz dokonać takiej diametralnej zmiany to tylko i wyłącznie u fryzjera. Możesz sobie strasznie spalić włosy. Później bardzo długo się takie włosy regenerują , a już nie wspominam nawet jak strasznie wyglądają.Na ulicach pełno takich samoróbek. Wygląda to po prostu ohydnie.
zakupocholiczka
 

Re: z ciemnego na rudy..!!

Postprzez pamela92 » 5 kwi 2012, o 11:28

KUKILKA a mozesz dodac zdjecie swoich wlosków ? ;))

"idę wolno, ale nie cofam się nigdy"
Obrazek
Avatar użytkownika
pamela92
Miła Kobietka
 
Posty: 43
Dołączył(a): 27 mar 2012, o 18:45

Re: z ciemnego na rudy..!!

Postprzez Tinuviel » 25 sie 2012, o 09:52

I jak, udało się zrobić rudy? :-)

"Chciałabym dojść w życiu do takiego punktu, żeby pomagać innym nie zdając sobie nawet z tego sprawy, a zwłaszcza nie myśląc, że to miły gest. To dopiero osiągnięcie. Czy to nie byłoby wspaniałe?"
Avatar użytkownika
Tinuviel
Extra Kobietka
 
Posty: 435
Dołączył(a): 21 lip 2012, o 19:22
Lokalizacja: Warszawa
Pani Reklama


Zidentyfikowani użytkownicy: Bing [Bot]