problemy psychiczne

Co zrobić w trudnych chwilach? Jak stworzyć udany związek? Co denerwuje nas w mężczyznach? Czy kobiety są z Wenus a faceci z Marsa? Na te i inne pytania możemy porozmawiać właśnie w tym dziale.

problemy psychiczne

Postprzez agu1990 » 2 wrz 2012, o 23:12

Witam wszystkim. Mam duży problem - od pół roku jestem w związku z facetem, którego kocham nad życie. To akurat nie jest tym problemem :) rzecz tkwi w tym, że on ogólnie rzecz biorąc jest dla mnie bardzo dobry. Dla mnie zrezygnował z wielu ważnych dla niego kwestii, często wybiera mnie zamiast innych rzeczy które zanim byliśmy razem były dla niego codziennością, a ja ich nie potrafię tolerować. Jest cudowny, ale jak każdy facet czasem mu odbija. Ale to nadal nie to.. Wina leży we mnie - nie potrafię docenić tego co dla mnie zrobił, wciąż szukam pretekstów do awantur, jestem zazdrosna nie tyle co o inne kobiety, ale o jego kolegów, robię mu w towarzystwie sceny, wyzywam, a wczoraj pierwszy raz uderzyłam go w twarz w towarzystwie.. On jest taki, że jest na mnie zły przez to ale rozmawia ze mną, nie kłóci się, nie mamy cichych dni.. a ja mam wyrzuty sumienia, nie mogę się na niczym skupić tylko cały czas myślę o tym jak mogłam tak sie zachować... Dziewczyny, pomóżcie.. skąd to się bierze? co mam robić, żeby się uspokoić i nie szukać sztucznych problemów? To moja wina, to oczywiste ale kocham tego faceta nad życie i muszę zacząć nad sobą pracować, aby mnie nie zostawił... stracę go jak dalej będę się tak zachowywać, ale nie panuje nad tym...
agu1990
 

Re: problemy psychiczne

Postprzez mstuv » 2 wrz 2012, o 23:19

Lepiej szanuj takiego chłopaka! :)
Też miałam kiedyś podobny problem.. Szukałam sztucznych problemów, ale po wielu kłótniach czasem wolę ugryźć się w język niż powiedzieć coś bardzo głupiego... I tak w sumie się powoli odzwyczajam od tego już jest mniej takich sytuacji :) MOże po prostu jak coś Cię denerwuje bo bez powodu byś nie była zazdrosna porozmawiaj z nim o tm, powiedz, ze tak jest, co Ci nie pasuje i w ogóle :)
mstuv
 

Re: problemy psychiczne

Postprzez agu1990 » 2 wrz 2012, o 23:25

Hej,

o wszystkim z nim rozmawiam - to jest taki typ chłopaka któremu można wszystko powiedzieć i o wszystkim porozmawiać.. może jest poprostu za dobrze ? może do siebie nie pasujemy ? jednak wkurza mnie to, że duży wpływ na niego mają koledzy. smieją się że jest pod pantoflem i że się zmienił od kiedy ze mną jest (wczesniej dużo imprezował, teraz oszczędzamy kase żeby razem zamieszkac). on nie chce z siebie robić pajaca przed kolegami - to oczywiste, męska duma itp itd ale czy opinia kolegów, których nie było z nim kiedy było mu źle i ciężko jest ważniejsza niż moje zdanie - najbliższej mu osoby ?
agu1990
 

Re: problemy psychiczne

Postprzez mstuv » 2 wrz 2012, o 23:33

Tacy koledzy to nie koledzy, kumple powinni się wspierać... Twój facet nie powinien się tak dawać, ponieważ oni robią mu na złość być może chcą odzyskać dawnego kolegę? Oni mają jakieś partnerki? Być może po prostu są zazdrośni, ze kobieta ( w tym przypadku Ty jako dziewczyna) rozbiła ich "znajomość" :roll: Faceci potrafią być gorsi od kobiet. ;)
mstuv
 
Pani Reklama


Zidentyfikowani użytkownicy: Bing [Bot]