Dekoloryzacja

Rozmowy o urodzie, pielęgnacji twarzy,ciała, włosów, o zabiegach upiększających.
Jeżeli nie wiesz jaki kosmetyk wybrać lub zastanawiasz się jak się umalować na kolację z mężczyzną swoich marzeń - to pisz w tym dziale. Na pewno Ci pomożemy.

Dekoloryzacja

Postprzez lokowka » 31 sie 2012, o 12:06

Dziewczyny robiłyście sobie kiedyś dekoloryzację włosów? Maluję na czarno trwałą farbą od dobrych kilkunastu miesięcy i już naprawdę mi się znudziło, ale nie wiem jakiego efektu spodziewać się po zabiegu i czy to będzie warte swojej ceny, bo koszt to chyba ok. 200zł. Powiedzcie, co wiecie na ten temat, bo nie chcę wyrzucić pieniędzy w błoto. Zdaję sobie sprawę, że do blondu od razu nie zejdę ale czy jest chociaż szansa na średni brąz a najlepiej jasny brąz? Ciemny mnie nie zadowoli. Czytałam też o dekoloryzacji w domu kosmetykami firmy elgon, ale sama się boję, bo zdania są podzielone na ich temat.
Avatar użytkownika
lokowka
Fajna Kobietka
 
Posty: 143
Dołączył(a): 17 maja 2012, o 11:09

Re: Dekoloryzacja

Postprzez poganka » 31 sie 2012, o 12:20

A jakiej farby używasz? Przy palette i sayosie może być problem, nie zawsze chcą ładnie schodzić. Dekoloryzacja generalnie na pewno osłabi i wysuszy włosy, a w jakim stopniu, to już zależy od Twoich włosów (fryzjer powinien to ocenić). Po takim zabiegu możesz przejść do brązów, lub ciemniejszych odcieni rudego, w zależności od tego, czy dobrze Ci zejdzie może nawet do średniego brązu. Generalnie pierwsza farba nie będzie się zbyt długo trzymać, każda następna coraz lepiej, jeżeli nie masz problemów z włosami. I znowu - w zależności od tego jakie masz włosy, przy wytrzymałych to myślę, że za pół roku będziesz miała taki odcień jaki planujesz (bo domyślam się, że idziesz w stronę jasnych kolorów).
poganka
 

Re: Dekoloryzacja

Postprzez lokowka » 31 sie 2012, o 12:57

Używam farb z joanny
Avatar użytkownika
lokowka
Fajna Kobietka
 
Posty: 143
Dołączył(a): 17 maja 2012, o 11:09

Re: Dekoloryzacja

Postprzez poganka » 31 sie 2012, o 17:43

Słyszałam dwojakie opinie, jedni mówią że to dobra farba, drudzy porównują do "palety". Najlepiej poradź się fryzjerki.
poganka
 

Re: Dekoloryzacja

Postprzez kukilka » 2 wrz 2012, o 18:07

Problem z dekoloryzacją jest taki, że włosy mogą nabrać żółtego koloru, a trzeba trochę odczekać przed ponownym zabiegiem (dalszym rozjaśnianiem lub farbowaniem), inaczej włosy się zniszczą.
kukilka
Fajna Kobietka
 
Posty: 126
Dołączył(a): 31 mar 2012, o 17:34

Re: Dekoloryzacja

Postprzez myszencja » 5 wrz 2012, o 10:40

Jesli farbujesz na czarno to wlasciwie nie masz wyjscia (oprocz czekania az wlosy odrosna), bo rozjasnianie moze sie skonczyc tylko gorzej moim zdaniem :/
myszencja
 
Pani Reklama


Zidentyfikowani użytkownicy: Bing [Bot]