co zrobic

Co zrobić w trudnych chwilach? Jak stworzyć udany związek? Co denerwuje nas w mężczyznach? Czy kobiety są z Wenus a faceci z Marsa? Na te i inne pytania możemy porozmawiać właśnie w tym dziale.

co zrobic

Postprzez yamaha06 » 7 wrz 2012, o 23:29

mam do wyboru rozwodnika z dzieckiem, ktory jest cudowny, czarujacy, przystojny i moglby miec kazda dziewczyne, ale jest ode mnie 7 lat starszy. lub rok starszego chlopaka ktory jest we mnie zakochany na zaboj bo twierdzi ze tak mocno zakochal sie pierwszy raz. pierwszy z nich mnie troche przeraza ale bardziej pociaga niz drugi chociaz wiem ze ten drugi nigdy mnie nie zrani. jak dokonac wyboru?
yamaha06
 

Re: co zrobic

Postprzez mstuv » 8 wrz 2012, o 09:18

Oj.. hehe :)
Masz w czym wybierać ;p
W sumie to trudne pytanie, bo musisz wybrać tego z którym uważasz, że będzie Ci dobrze. Tak jakby musisz zaryzykować... a którego znasz dłużej, lepiej? Z którym czujesz się dobrze? Z którym uważasz, ze będziesz szczęśliwa? ;)
mstuv
 

Re: co zrobic

Postprzez yamaha06 » 8 wrz 2012, o 10:41

Lepiej czuje sie z tym pierwszym i tego sie wlasnie boje. drugiego znam dluzej i zawsze wydawal mi sie nudny ale wyglada na to ze sie zmienil ... ;/
yamaha06
 

Re: co zrobic

Postprzez mamajulci » 8 wrz 2012, o 16:34

Nie bardzo rozumiem Twój problem, który wygląda jakbyś kupowała torebkę .Która lepsza ta zielona błyszczaca czy ta niebieska matowa.Ludzie to nie przedmioty. Nie sądzę żebys obojga kochała podobnie. Pamietaj ze partnertwo nie polega tylko i wyłacznie na swoim szczesciu ale na uszczesliwianiu drugiego człowieka i bycie z nim na dobre i na złe.
Avatar użytkownika
mamajulci
Fajna Kobietka
 
Posty: 152
Dołączył(a): 23 lut 2012, o 20:52

Re: co zrobic

Postprzez myszencja » 10 wrz 2012, o 11:59

Żadnego, bo najwyraźniej na żadnym Ci nei zależy bardziej...
myszencja
 

Re: co zrobic

Postprzez Monyskua » 11 wrz 2012, o 00:29

Popieram posty wyżej. Gdyby na którymkolwiek z nich w jakiś sposob Ci zależało, nie miałabyś wątpliwości...

Obrazek
Monyskua.blogspot.com
Avatar użytkownika
Monyskua
Jestem tu nowa :)
 
Posty: 4
Dołączył(a): 10 wrz 2012, o 23:36

Re: co zrobic

Postprzez brunecia » 16 wrz 2012, o 10:09

Myśląc Twoim trybem: rozwodnika nigdy- ze względu na dziecko. A rok starszego tak samo nigdy, bo za młody ;)
brunecia
Extra Kobietka
 
Posty: 404
Dołączył(a): 16 wrz 2012, o 09:25
Pani Reklama


Zidentyfikowani użytkownicy: Bing [Bot], Google [Bot]