Kocha ale nadal szuka rozrywki w internecie

Co zrobić w trudnych chwilach? Jak stworzyć udany związek? Co denerwuje nas w mężczyznach? Czy kobiety są z Wenus a faceci z Marsa? Na te i inne pytania możemy porozmawiać właśnie w tym dziale.

Kocha ale nadal szuka rozrywki w internecie

Postprzez basisa » 21 wrz 2012, o 01:58

Od kilku lat jestem w powiedzialabym szczęśliwym związku. Mój partner co prawda jest 4 lata młodszy ale od początku czuliśmy że iskrzy.
Kocha mnie. Mamy dwoje dzieci które też kochamy i jesteśmy szczęśliwi.
Problem w tym że kiedyś na samym początku związku złapałam go na wchodzeniu na tak zwane sex chaty sex kamerki... Znam się na komputerach ponieważ co jakiś czas przechodzimy w pracy szkolenia więc wiem jak sprawdzić historię. Wiem kiedy ktoś ją blokuje. Usuwa. Wiem jak sprawdzić ostatnio otwierane okna, ostatnio wyszukiwane słowa itd itp
Więc było wielkie spiecie bo pomimo faktu że owszem jestem świadoma że jakieś 99% facetów sobie dogadza moim zdaniem sex kamerki to Tak jakby uprawiał sex z kimś obcym a zdrady nie zniose... Po kilku tanich sciemach jednak obiecał że to koniec bo mnie Kocha.
Dodam że nasze życie seksualne wydaje mi się naprawdę niesamowite. Robimy to praktycznie codziennie. Czasem jak mamy nastrój to nawet kilka razy. Oboje zaspokajamy się i potrafimy bawić się soba. Zapomnilam o tych stronach.
A tu znowu niestety niemila niespodzianka. Znów zapomniał wykasowac i oczywiście znów widać że szukał durnych kamerek. Nie rozumiem. Czy to ja rpbie coś źle? Czy to z nim coś nie Tak.
Odbylismy szczera rozmowę. Sam stwierdził że sam nie nie dlaczego wogóle wchodzi na te strony bo są tam sami faceci a on nie ma ochoty patrzec na cudze członki.
Znam go na tyle że wiem kiedy np nic nie robił od naszego ostatniego stosunku. A kiedy niestety kombinowal. Sex jest całkiem inny jeśli facet niedawno sobie dogadzal.
Kocham go i jesteśmy szczesliwi ale naprawdę strasznie trudno mi mu zaufać. Boję się że wpadam w paranoje bo każde jego minimalnie dziwne zachowanie interpretuje jako podejrzane.
Odechciewa mi się sexu jak widzę że za przeproszeniem jest miękki i pożądanie nie jest już takie jak było powiedzmy rano. Boję się że to zniszczy nasz związek.
Z góry dziękuje za odpowiedź.
basisa
Jestem tu nowa :)
 
Posty: 3
Dołączył(a): 21 wrz 2012, o 01:22
Pani Reklama


Zidentyfikowani użytkownicy: Bing [Bot]