Budyń na inaczej

Masz jakieś sprawdzone sposoby na dobre jedzonko? Znalazłaś właśnie smaczny przepis na romantyczną kolację i chcesz się nim podzielić? Nie masz pomysłu co zrobić na obiad? Odpowiedzi znajdziesz w tym temacie.

Budyń na inaczej

Postprzez Rebla » 28 sie 2012, o 20:43

Drogie panie, ostatnio moja dobra koleżanka podała mi świetny pomysł na budyń ale "inaczej". Osobiście go wypróbowałam, budyń wyszedł idealny. Można zrobić również z tego masę np do sernika ( dodając miej soczku ). Macie ochotę na budyń o smaku soku bananowo-pomarańczowym, nic trudnego... Kupcie wasz ulubiony sok, obojętnie jaki a budyń koniecznie waniliowy lub ( te białe ) i zróbcie je według przepisu... GENIALNE !!
Rebla
Miła Kobietka
 
Posty: 42
Dołączył(a): 15 cze 2012, o 15:22

Re: Budyń na inaczej

Postprzez dzo » 29 sie 2012, o 18:33

ale jak ? zamiast mleka to sok ? bo nie kumam
dzo
 

Re: Budyń na inaczej

Postprzez Tinuviel » 31 sie 2012, o 19:23

Też nie zakumałam :D A by mnie to interesowało, bo nie przepadam za "normalnym" budyniem :-P

"Chciałabym dojść w życiu do takiego punktu, żeby pomagać innym nie zdając sobie nawet z tego sprawy, a zwłaszcza nie myśląc, że to miły gest. To dopiero osiągnięcie. Czy to nie byłoby wspaniałe?"
Avatar użytkownika
Tinuviel
Extra Kobietka
 
Posty: 435
Dołączył(a): 21 lip 2012, o 19:22
Lokalizacja: Warszawa

Re: Budyń na inaczej

Postprzez kukilka » 2 wrz 2012, o 18:00

Tak, myślę, że to o to chodziło :) Ja kiedyś robiłam budyń na soku jabłkowym ale był jako krem do ciasta :) Fajnie wyszło.
kukilka
Fajna Kobietka
 
Posty: 126
Dołączył(a): 31 mar 2012, o 17:34

Re: Budyń na inaczej

Postprzez Rebla » 3 wrz 2012, o 07:42

Przepraszam że teraz dopiero odpisuję.
Tak, zamiast mleka dodajemy soczek. Polecam jabłkowy. Kupujecie budyń, a zamiast mleka dodajecie sok ( wasz ulubiony ). Ta opcja jest dla pań / niejadków tradycyjnego budyniu z mleka. :happy
Rebla
Miła Kobietka
 
Posty: 42
Dołączył(a): 15 cze 2012, o 15:22

Re: Budyń na inaczej

Postprzez dzo » 4 wrz 2012, o 18:57

a to nie smakuje wtedy jak kisiel po prostu ?
dzo
 

Re: Budyń na inaczej

Postprzez eiger » 21 wrz 2012, o 10:04

ja budyń synkowi robię tak. Blenderem miksuje banana, zalewam mlekiem (około 1/2 szklanki) i mieszam z łyżeczką mąki ziemniaczanej. Po zagotowaniu pycha domowy budyń bez chemii.
eiger
Jestem tu nowa :)
 
Posty: 25
Dołączył(a): 29 mar 2012, o 17:39
Pani Reklama


Zidentyfikowani użytkownicy: Bing [Bot], Google [Bot], Google Adsense [Bot]