Zmiana stylu ?!?!?! prosze o komentarze..

Nie wiesz w co się ubrać? Zastanawiasz się jakie panują trendy w modzie? W tym dziale odpowiemy Ci na wszystkie pytania związane z modą.

Zmiana stylu ?!?!?! prosze o komentarze..

Postprzez monikaa » 10 wrz 2012, o 11:24

Hej. Mam problem co do zmiany stylu. Umiem sie wystrocić, że wyglądam jak księżniczka ale przeważnie chodze w adidasach ewentualnie japonkach, jakiś spodenkach, spodniach czy spódniczce i prostej bluzce, gładkiej bądź z jakimiś wzorkami. Patrząc na niektóre dziewczyny.. bardzo mi zazdroszcze. Chodzą w wyższych butach, ładnych bluzkach, obcisłych spodniach i torebeczkami. Boje sie troszke, ze mi to nie pasuje, pozatym w szafie mam o wiele wiecej bluz niż eleganckich rzeczy. Chce to wszystko zmienić, już powoli przeglądam szafe i obuwie, żeby pozbyć sie niepotrzebnych rzeczy a pare zostawić ale to na takie okazje jak ognisko albo jakiś wypad rowerowy bo przecież tam na obcasach nie będe chodzić ;) Jeśli chodzi o ciuchy okej, może dam rade kupować sobie coś bardziej elaganckiego, szykownego. Ale drugim problemem jest to, że... nie maluje się. Kompletnie nic. Rano przemywam twarz i sparuje kremem. I to jest moje szykowanie sie do wyjśćia... A te kobiety chodzą z pomalowanymi rzęsami, puder, brązer, róż czy jak to sie tam wszystko nazywa... Może właśnie dlatego mimo,że ubiore sie elegancko nadal nie wyglądam poważnie przez moją buźke... Naturalność jednak nie daje mi efektu takiego jakbym chciała. Ale nie mówie, że zaczne teraz nakładać na siebie kilo tapety bo bym nie mogła.. Myśle o codziennym malowaniu rzęs i może czasami róż na policzki. Zastanawia mnie też jedno malujecie sobie te kreski na górnej powiecie? Bardzo ciężkie to jest? Nigdy nic takiego nie robiłam ale widziałam pare kobietek tak pomalowanych i fajnie to wygląda. Co myślicie o tej zmianie?? Mam coś kobiety w bluzie i adidasach.. Chce wyglądać szykownie, jak prawdziwa dama i kobieta sukcesu :D :) hehe BUZIAKI!!!!!!!!!!!! :kwiatek
monikaa
Jestem tu nowa :)
 
Posty: 18
Dołączył(a): 23 sie 2012, o 15:05

Re: Zmiana stylu ?!?!?! prosze o komentarze..

Postprzez mycha25 » 10 wrz 2012, o 11:33

By wyglądać kobieco wcale nie musisz nosić ciągle wysokich obcasów.Ja najczęściej wybieram balerinki lub inne wygodne buty które mimo wszystko wyglądają kobieco.Wskazane są też sukienki ale mogą być też dopasowane spodnie,jakaś ładna bluzka i np.ramoneska bo idzie jesień lub płaszczyk.
Co do makijażu to naprawdę nie trzeba ładować tony tapety by ładnie wyglądać.Wystarczy odrobina podkłady,puder najlepiej transparentny bo dopasowuje się do koloru cery,tusz do rzęs,eyliner,róż.Jeśli chodzi o zrobienie kresek to wpisz w you tube "jak zrobić kreskę eylinerem" i wyskoczą Ci filmiki jak to dokładnie zrobić.Niestety trzeba troszkę się pouczyć by to dobrze zrobić ale warto bo taka kreska u każdego wygląda świetnie :)

http://karmimypsiaki.pl/pomagaj-codziennie/klik. Wystarczy codziennie kliknąć by nakarmić psiaka.
mycha25
Gadatliwa Kobietka
 
Posty: 728
Dołączył(a): 16 mar 2012, o 04:21

Re: Zmiana stylu ?!?!?! prosze o komentarze..

Postprzez myszencja » 10 wrz 2012, o 12:11

Najlepiej stopniowo wprowadzać zmiany, no i jeśli chodzi o makijaż to musisz się zastanowić jaką masz cerę, jak nie masz problemów to wystarczy delikatny puder, a co do malowania oczu to najlepiej włąśnie obejrzeć filmiki na youtube albo niech Ci jakas koelzanka pokaże jak ona to robi :)
myszencja
 

Re: Zmiana stylu ?!?!?! prosze o komentarze..

Postprzez ona-3-slask » 10 wrz 2012, o 20:17

ja np chcialabym chodzic tez na szpilkach lub wysokich obcasach ale..nie umiem..chodze w balerinach-teraz-
w zimie mam obcas bo kozaki nosze ale latem zazdroszcze tez tych szpilek;)
ona-3-slask
Fajna Kobietka
 
Posty: 106
Dołączył(a): 10 wrz 2012, o 10:31

Re: Zmiana stylu ?!?!?! prosze o komentarze..

Postprzez witch » 10 wrz 2012, o 20:49

monikaa napisał(a): Kompletnie nic. Rano przemywam twarz i sparuje kremem. I to jest moje szykowanie sie do wyjśćia... A te kobiety chodzą z pomalowanymi rzęsami, puder, brązer, róż czy jak to sie tam wszystko nazywa... Ale nie mówie, że zaczne teraz nakładać na siebie kilo tapety bo bym nie mogła.. Myśle o codziennym malowaniu rzęs i może czasami róż na policzki. Zastanawia mnie też jedno malujecie sobie te kreski na górnej powiecie? Bardzo ciężkie to jest? :kwiatek


:witch

Co do mody to właściwie sama znalazłaś już odpowiedź, a i koleżanki słusznie podpowiadają że buciki nie koniecznie muszą mieć szpilkę. Mogą być płaskie lub mieć niskie obcasy.
Skupmy się na makijażu. Ja zawsze robię sobie cieniutką (lub na wieczór grubszą) kreskę eyelinerem. Łatwo doszłam do wprawy, Tobie też się uda. Na początek proponuję nie używać czarnej bo mocno ją widać i błędy też będą widoczne. Ja w Rossmanie kupuję na dzień z firmy Vibo srebrny eyeliner. Mają też kilka innych kolorów. Efekt jest fajny, a błędy nie bardzo będzie widać bo te kreski są dość jasne. Do tego tusz na rzęsy, puderek na nos, błyszczyk i już. Nie napracujesz się a efekt murowany. Pochwal się jak Ci idzie :woman:

Czas tracony z rozkoszą nie jest czasem zmarnowanym.


Obrazek
Avatar użytkownika
witch
Fajna Kobietka
 
Posty: 107
Dołączył(a): 23 lip 2012, o 19:07

Re: Zmiana stylu ?!?!?! prosze o komentarze..

Postprzez monikaa » 11 wrz 2012, o 10:37

myszencja napisał(a):Najlepiej stopniowo wprowadzać zmiany, no i jeśli chodzi o makijaż to musisz się zastanowić jaką masz cerę, jak nie masz problemów to wystarczy delikatny puder

Powiem wam, że moja cera jest idealna... gładka, bez żadnych wyprysków czy czego kolwiek... Jak pupa niemowlaka jak to sie mówi... No pomyśle nad tym wszystkim jak będe mieć jakiś przypływ gotówki :) Wolałabym własnie bez żadnych podkładów czy pudrów. Tylko rzęsy, kreski i może róż. Nie wiem jak sobie z tym poradze hehe, koleżanka na jakieś imprezy mnie malowała ale zawsze sie to kończyło fatalnie... bo zapomniałam i poprostu przetarłam oko albo coś...
monikaa
Jestem tu nowa :)
 
Posty: 18
Dołączył(a): 23 sie 2012, o 15:05

Re: Zmiana stylu ?!?!?! prosze o komentarze..

Postprzez SheMorka » 11 wrz 2012, o 15:49

Swoją metamorfozę rozpocznij powoli ;-) Koszulki zamień na topy ;-) Mogą być proste ale bardziej eleganckie. Jeansy czy spodnie dresowe zamień na rurki ew. legginsy skórzane. Myślę, że na jesień zakup ramoneski byłby wskazany. Co do butów, modne są jazzówki, zamiast sportowych, baleriny, botki - niekoniecznie na bardzo wysokim obcasie. Fajne wiązane botki na koturnie również wzięłabym pod uwagę.

Co do makijażu rozpocznij powoli. Na początek wystarczy tusz do rzęs, trochę różu, błyszczyk. Z linią nad powieką ćwicz w domu, są w Internecie filmiki ;-)

Powodzenia!

SheMorka
Jestem tu nowa :)
 
Posty: 25
Dołączył(a): 4 lip 2012, o 15:43

Re: Zmiana stylu ?!?!?! prosze o komentarze..

Postprzez charakterna » 11 wrz 2012, o 16:13

Odezwij się do mnie na priva , mam gdzieś e booka , księga stylu , może Ci się przyda.

A.
Avatar użytkownika
charakterna
Jestem tu nowa :)
 
Posty: 16
Dołączył(a): 11 wrz 2012, o 15:32
Lokalizacja: Warszawa

Re: Zmiana stylu ?!?!?! prosze o komentarze..

Postprzez monikaa » 11 wrz 2012, o 16:38

SheMorka napisał(a):Swoją metamorfozę rozpocznij powoli ;-)

Właśnie tak zrobię... powoli, nie wszystko na raz :) a z czasem zmienię się całkowicie, już dziś zrobiłam przegląd szafy i nawet nie wiedziałam jakie ja mam niektóre sexowne i elegancie ciuszki :) Bo w nich nie chodziłam i nawet zapomniałam, ze istnieją . A co do makijażu to zaczełam od rzęs i szminki :) różu będe używać jak będzie troszke chłodniej :) a potem jak dojde do wprawy to kreski będe robić hehe :) DZIĘKI :*
monikaa
Jestem tu nowa :)
 
Posty: 18
Dołączył(a): 23 sie 2012, o 15:05

Re: Zmiana stylu ?!?!?! prosze o komentarze..

Postprzez natka1234 » 19 wrz 2012, o 20:23

Dokładnie tak, wszystko pomalutku i same przemyślane kroki :)

Moda i Uroda- Odkrywaj swoje inspiracje z Stylowi.pl
natka1234
Miła Kobietka
 
Posty: 69
Dołączył(a): 19 wrz 2012, o 20:06

Re: Zmiana stylu ?!?!?! prosze o komentarze..

Postprzez karmalina » 20 wrz 2012, o 13:32

Podpisuję się pod poprzednimi postami, twoja metamorfoza powinna być stopniowa, żeby nagle po ogromnych zakupach nie okazało się, że jednak coś idzie nie w tym kierunku. Co do makijażu możesz wypróbować garniera bb, jest bardzo delikatny i nie daje tak mocnego efektu jak inne podkłady. Rzęsy muśnij tylko tuszem, bo na początku zrobienie kreski może być dla ciebie trudne, ale w końcu nauka czyni mistrza :)

Ko­bieta łat­wiej przyz­na, że nie ma rac­ji, gdy ma rację, niż gdy jej nie ma.
Avatar użytkownika
karmalina
Miła Kobietka
 
Posty: 52
Dołączył(a): 18 wrz 2012, o 09:14
Lokalizacja: Gdynia

Re: Zmiana stylu ?!?!?! prosze o komentarze..

Postprzez monikaa » 21 wrz 2012, o 10:11

Jak na razie idzie okej:) Maluje rzęsy u góry i u dołu, czasami różem. Kupiłam już pare nowych eleganckich ciuszków i buciki takie za kostke na malutkim obcasie :) Wszystko idze w dobrym kierunku ! :)
monikaa
Jestem tu nowa :)
 
Posty: 18
Dołączył(a): 23 sie 2012, o 15:05

Re: Zmiana stylu ?!?!?! prosze o komentarze..

Postprzez poganka » 21 wrz 2012, o 10:35

Trzymam kciuki! ^^ Do doradzenia nic nie mam, bo wszystko było już powiedziane, ale chciałam się tylko dopisać, że wspieram duchowo ;P
poganka
 

Re: Zmiana stylu ?!?!?! prosze o komentarze..

Postprzez myszencja » 21 wrz 2012, o 11:24

Najważniejsze, żeby też się nie zmuszać do niczego i zawsze zmieniać się o tyle o ile dobrze się czujesz :)
myszencja
 

Re: Zmiana stylu ?!?!?! prosze o komentarze..

Postprzez jalola » 21 wrz 2012, o 13:44

Jak się tak drastycznie zmienisz z dnia na dzień to myślę, że to też nie jest dobre. Musisz się czuć sama ze sobą najlepiej. Po kolie zmieniaj swój styl a nie drastycznie.
jalola
 
Pani Reklama


Zidentyfikowani użytkownicy: Bing [Bot], Google [Bot]