Owłosiona klata

Rozmowy o seksie i seksualności,o naszych pragnieniach, fantazjach erotycznych. Jak zabezpieczyć się przed niechcianą ciążą? Te i inne tematy związane z seksem i antykoncepcją poruszamy tutaj.

Re: Owłosiona klata

Postprzez Tinuviel » 31 sie 2012, o 17:44

poganka napisał(a):
dzo napisał(a):
poganka napisał(a): w ogóle, nie przyszłoby mi nawet do głowy, żeby heteroseksualny facet mógł się gdziekolwiek depilować O.o


dlaczego ??

Ja bardzo lubię jak mój facet goli sobie pachy i okolice intymne. Chociażby dla higieny czy lepszego komfortu :)


Po prostu nie i już ;P Ale na szczęście mój się ze mną zgadza.


Ja też mam tak samo i całe szczęście mój też ma takie same poglądy ;-) Co prawda golenie miejsc intymnych dla higieny (albo może bardziej ich przystrzyganie, a nie golenie do zera) w jakiś sposób rozumiem ;-) Ale jak dla mnie to trochę głupie tłumaczenie, bo jeżeli ktoś się myje, to się myje ;-) I nie ma problemów. Po prostu trzeba potrafić zadbać o te miejsca.
Ale golenia klaty już nie rozumiem i nie zrozumiem ;-) Dla mnie to kompletnie nie jest męskie ;-)

"Chciałabym dojść w życiu do takiego punktu, żeby pomagać innym nie zdając sobie nawet z tego sprawy, a zwłaszcza nie myśląc, że to miły gest. To dopiero osiągnięcie. Czy to nie byłoby wspaniałe?"
Avatar użytkownika
Tinuviel
Extra Kobietka
 
Posty: 435
Dołączył(a): 21 lip 2012, o 19:22
Lokalizacja: Warszawa

Re: Owłosiona klata

Postprzez myszencja » 4 wrz 2012, o 14:30

wlosow powinno byc tyle, zeby bylo widac, ze to facet, ale nie tak duzo, zeby nie pomylic z szympansem ;0
myszencja
 

Re: Owłosiona klata

Postprzez Tinuviel » 4 wrz 2012, o 15:27

Co prawda to prawda :D Mój ma całe szczęście tylko dywan z przodu - na klacie i brzuszku ;-) Ale dawniej spotykałam się z chłopakiem, który miał owłosione i ramiona i plecy... Było to już mało sympatyczne ;-) Szczególnie jak spałam, przytulałam się do jego pleców, a jego kędziory wchodziły mi do nosa :-P

"Chciałabym dojść w życiu do takiego punktu, żeby pomagać innym nie zdając sobie nawet z tego sprawy, a zwłaszcza nie myśląc, że to miły gest. To dopiero osiągnięcie. Czy to nie byłoby wspaniałe?"
Avatar użytkownika
Tinuviel
Extra Kobietka
 
Posty: 435
Dołączył(a): 21 lip 2012, o 19:22
Lokalizacja: Warszawa

Re: Owłosiona klata

Postprzez myszencja » 7 wrz 2012, o 10:39

Trzeba było mu w tym miejscu wygolic miejsce na Twoj nos :D
myszencja
 

Re: Owłosiona klata

Postprzez Tinuviel » 7 wrz 2012, o 11:19

Jak już golić to od razu całe plecy (+ ramiona) :-D

"Chciałabym dojść w życiu do takiego punktu, żeby pomagać innym nie zdając sobie nawet z tego sprawy, a zwłaszcza nie myśląc, że to miły gest. To dopiero osiągnięcie. Czy to nie byłoby wspaniałe?"
Avatar użytkownika
Tinuviel
Extra Kobietka
 
Posty: 435
Dołączył(a): 21 lip 2012, o 19:22
Lokalizacja: Warszawa

Re: Owłosiona klata

Postprzez lia23 » 7 wrz 2012, o 12:10

Facet bez owłosionej klaty to nie facet;p
lia23
 

Re: Owłosiona klata

Postprzez brunecia » 16 wrz 2012, o 10:58

niby nieistotne, ale wole bez ;)
brunecia
Extra Kobietka
 
Posty: 404
Dołączył(a): 16 wrz 2012, o 09:25

Re: Owłosiona klata

Postprzez aneta87 » 21 wrz 2012, o 18:20

Oby nie było włosów na plecach...

Czy kosz na pieluchy spełnia swe zadanie?
Avatar użytkownika
aneta87
Jestem tu nowa :)
 
Posty: 3
Dołączył(a): 21 wrz 2012, o 18:13
Pani Reklama

Poprzednia strona

Zidentyfikowani użytkownicy: Bing [Bot], Google [Bot], magda04011989