O czym myślicz podczas stosunku??

Rozmowy o seksie i seksualności,o naszych pragnieniach, fantazjach erotycznych. Jak zabezpieczyć się przed niechcianą ciążą? Te i inne tematy związane z seksem i antykoncepcją poruszamy tutaj.

O czym myślicz podczas stosunku??

Postprzez KAJA18 » 12 lis 2011, o 11:59

Witam
Mam pytanie o czym myslicie podczas stosunku? Mam problem nie potrafie cieszyc sie z bliskosci.. czy wy tez macie w myslach np liste zakopow w glowie podczas sex-u?
kaja
KAJA18
Jestem tu nowa :)
 
Posty: 1
Dołączył(a): 12 lis 2011, o 11:55

Re: O czym myślicz podczas stosunku??

Postprzez Luśka » 25 lis 2011, o 18:17

KAJA18 napisał(a):Witam
Mam pytanie o czym myslicie podczas stosunku? Mam problem nie potrafie cieszyc sie z bliskosci.. czy wy tez macie w myslach np liste zakopow w glowie podczas sex-u?
kaja

wow, lista zakupów? nieee:P myślę tylko i wyłącznie o bliskości i staram się wyłączyć od spraw dnia codziennego :)
Luśka
 

Re: O czym myślicz podczas stosunku??

Postprzez Cukiereczek19 » 14 gru 2011, o 16:15

Podczas stosunku jest najważniejszy dla mnie partner ;) i nasze wspólne pragnienia.
Jest to wtedy nasza wspólna chwila i czas tylko dla nas więc nic innego nie ma prawa nam przeszkodzić ;) Dużo pracujemy i też zbytnio czasu nie mamy więc nie zaprzątamy sobie głowy czymś innym.
Cukiereczek19
 

Re: O czym myślicz podczas stosunku??

Postprzez Mała_M » 17 gru 2011, o 22:53

A ja mam nawet podobnie, często mam za dużo na głowie, żeby myśleć o moim partnerze. Jednak staram się zawsze to wyrzucić z głowy i nie zaprzątać sobie głowy innymi rzeczami niż przyjemność ;).
Avatar użytkownika
Mała_M
Jestem tu nowa :)
 
Posty: 2
Dołączył(a): 17 gru 2011, o 22:38

Re: O czym myślicz podczas stosunku??

Postprzez tosia » 21 gru 2011, o 22:21

To może masz nudny seks skoro myślisz o zakupach, może warto coś poeksperymentować.
tosia
 

Re: O czym myślicz podczas stosunku??

Postprzez arcticone » 23 gru 2011, o 15:12

to ja jestem cyba jakaś dziwna, bo ja nie myślę podczas :D po prostu oddaje się chwili i nie ma mnie mentalnie :)
arcticone
 

Re: O czym myślicz podczas stosunku??

Postprzez kies » 24 gru 2011, o 01:26

arcticone napisał(a):to ja jestem cyba jakaś dziwna, bo ja nie myślę podczas :D po prostu oddaje się chwili i nie ma mnie mentalnie :)
też bym tak chciała
kies
Fajna Kobietka
 
Posty: 150
Dołączył(a): 7 lis 2011, o 00:50

Re: O czym myślicz podczas stosunku??

Postprzez smutny aniołek » 12 sty 2012, o 20:59

O niczym;) Zdecydowanie! Nie mam w takich chwilach głowy do myślenia :serca
smutny aniołek
Fajna Kobietka
 
Posty: 129
Dołączył(a): 19 gru 2011, o 20:09

Re: O czym myślicz podczas stosunku??

Postprzez Nala » 26 sty 2012, o 22:29

Myślę o tym jak mi dobrze i żeby to się nie skończyło... :D
Nala
 

Re: O czym myślicz podczas stosunku??

Postprzez sylwia1991 » 28 sty 2012, o 14:49

Jejku czasem tak jest ze porostu jest się zmęczonym a druga osoba chce trochę poigraszkować i wtedy nie zawsze myślimy o bliskości z partnerem. Ale podkreślam czasem. Bo jeśli za każdym razem tak jest to coś nie tak, to możne coś zmięcie bo najwidoczniej nudzisz się :) chyba ze partner za każdym razem cie nie zaspokaja i z góry o tym wiesz i ci się po prostu nie chce:)
Avatar użytkownika
sylwia1991
Fajna Kobietka
 
Posty: 193
Dołączył(a): 26 sty 2012, o 20:16

Re: O czym myślicz podczas stosunku??

Postprzez Kassandra » 3 lut 2012, o 22:46

Łóżko stanowczo nie jest dobrym miejscem do myślenia.

Ostatnia myśl tuż przed powinna brzmieć "będzie zachwycony rozkoszą jaką tym razem sobie sprawimy" lub coś podobnego. Ciiii....

K :serca
Kassandra
 

Re: O czym myślicz podczas stosunku??

Postprzez she336 » 4 lut 2012, o 04:50

Ja się staram również o niczym nie myśleć :) Chcę cieszyć się na całego z takich chwil, bo wiem, że nie mogę ich mieć za dużo... :( tyle obowiązków, praca itd. :(
she336
 

Re: O czym myślicz podczas stosunku??

Postprzez Baśka1971 » 6 lut 2012, o 12:24

Ja się oddaję namiętności. :serca
Baśka1971
Fajna Kobietka
 
Posty: 248
Dołączył(a): 1 lut 2012, o 12:43

Re: O czym myślicz podczas stosunku??

Postprzez WeselneZaplecze » 6 lut 2012, o 15:29

Baśka1971 napisał(a):Ja się oddaję namiętności. :serca

Prawidłowo!!! :lol:
WeselneZaplecze
 

Re: O czym myślicz podczas stosunku??

Postprzez Lina » 9 lut 2012, o 22:12

czasem wyobrażam sobie,że jesteśmy w jakim dziwnym miejscu co sprawia jeszcze większą podnietę , a tak ogólnie to chyba myśli się o tym , że jest nam dobrze.. lepiej.. jeszcze lepiej ..najlepiej !!!
Lina
Miła Kobietka
 
Posty: 49
Dołączył(a): 9 lut 2012, o 20:20

Re: O czym myślicz podczas stosunku??

Postprzez Matrioszka » 10 lut 2012, o 10:00

Może jestem dziwna ale mam czasami tak - wbrew własnej woli - że podczas stosunku, szczególnie wtedy jak to robimy na koniec dnia przed zaśnięciem i w głowie mam wszystko to o czym przeczytałam w prasie czy obejrzałam w telewizji, to pojawiają mi się koszmarne obrazy, jakieś obrzydliwe twarze, małe dzieci we krwi, czy jakieś stwory. To zawsze dzieje się w chwili gdy już kończymy. Za dnia nie miewam "takiego czegoś". Nie wiem czy to jest normalne i co o tym myśleć :/

Miłość nie leci z kranu jak woda, nie możesz jej odkręcać i zakręcać, kiedy tylko zechcesz.
Avatar użytkownika
Matrioszka
Jestem tu nowa :)
 
Posty: 8
Dołączył(a): 6 lut 2012, o 19:34

Re: O czym myślicz podczas stosunku??

Postprzez monia83 » 5 mar 2012, o 21:05

Gdy jestem bardzo podniecona, najczęściej w ogóle nie myślę, zwłaszcza 3 minuty przed spodziewanym orgazmem :). Ale są też dni, gdy aż takiego podniecenia nie ma, zwłaszcza, gdy seks uprawia się regularnie i często, i wtedy czasem pojawiają się różne myśli: sceny zapamiętane wciągu dnia, obowiązki, które jeszcze czekają. A może masz za dużo obowiązków? Spróbuj przekierować myśli, to często pomaga. A jak już nie pomoże, to nie wiem, spróbuj w trakcie pofantazjować i wyobrazić sobie scenę, która szalenie Cię podnieci.

monia83
Miła Kobietka
 
Posty: 50
Dołączył(a): 4 mar 2012, o 01:58

Re: O czym myślicz podczas stosunku??

Postprzez Baśka1971 » 6 mar 2012, o 09:50

Matrioszka napisał(a):Może jestem dziwna ale mam czasami tak - wbrew własnej woli - że podczas stosunku, szczególnie wtedy jak to robimy na koniec dnia przed zaśnięciem i w głowie mam wszystko to o czym przeczytałam w prasie czy obejrzałam w telewizji, to pojawiają mi się koszmarne obrazy, jakieś obrzydliwe twarze, małe dzieci we krwi, czy jakieś stwory. To zawsze dzieje się w chwili gdy już kończymy. Za dnia nie miewam "takiego czegoś". Nie wiem czy to jest normalne i co o tym myśleć :/


Przerażasz mnie. :witch
Baśka1971
Fajna Kobietka
 
Posty: 248
Dołączył(a): 1 lut 2012, o 12:43

Re: O czym myślicz podczas stosunku??

Postprzez nina19 » 9 sie 2012, o 23:56

Ja ewentualnie wyobrażam sobie inne miejsca itp. , ale nie myślę o problemach, tym bardziej o zakupach ; ) .
Postaraj się skupić na jednym, na stosunku.
Inaczej nigdy nie będziesz w pełni zadowolona z seksu, a Twój partner też będzie to odczuwał.
nina19
 

Re: O czym myślicz podczas stosunku??

Postprzez bazia » 12 sie 2012, o 14:14

Ja myślę o tym że mi jest fajnie i o partnerze, czy też mu jest dobrze.
bazia
Miła Kobietka
 
Posty: 43
Dołączył(a): 29 lip 2012, o 21:21

Re: O czym myślicz podczas stosunku??

Postprzez tamarra » 12 sie 2012, o 14:50

to straszne się do tego przyznać, ale ja najczęściej też nie czuję tej bliskości. Głównie myślę, o tym co jest jeszcze do zrobienia w ciągu dnia czy na jutro...
Trochę wstyd...
tamarra
Jestem tu nowa :)
 
Posty: 3
Dołączył(a): 12 sie 2012, o 14:34

Re: O czym myślicz podczas stosunku??

Postprzez Tinuviel » 12 sie 2012, o 17:50

Ja myślę o moim ukochanym i tym co robimy w danym momencie :-) Myślę bardzo intensywnie, że on jest właśnie we mnie i skupiam się na odczuwaniu tego. To jakoś mnie bardziej podnieca :-) I czasem mam tak, że myślę, jak w danej chwili wyglądamy z boku ;-) Dlatego też bardzo lubię lustra w sypialni :-D

"Chciałabym dojść w życiu do takiego punktu, żeby pomagać innym nie zdając sobie nawet z tego sprawy, a zwłaszcza nie myśląc, że to miły gest. To dopiero osiągnięcie. Czy to nie byłoby wspaniałe?"
Avatar użytkownika
Tinuviel
Extra Kobietka
 
Posty: 435
Dołączył(a): 21 lip 2012, o 19:22
Lokalizacja: Warszawa

Re: O czym myślicz podczas stosunku??

Postprzez Maniana » 20 wrz 2012, o 12:30

Byłam kiedyś z facetem, którego straszliwie podniecało szeptanie mu do ucha sprośnych rzeczy, więc jak nie masz o czym myśleć to może skup się na barwnych, sexownych tekstach kierowanych do partnera podczas igraszek ?
Maniana
 

Re: O czym myślicz podczas stosunku??

Postprzez blumis321 » 21 wrz 2012, o 17:17

Wydaje mi się, że podczas stosunku najlepiej jest nie myśleć o niczym, skupiać się tylko i wyłącznie na tym co jest teraz a nie co było lub co będzie do zrobienia :sex1 Ja tak też robię i jest suuuper!!! :D Odcinam się w zupełności od świata zewnętrznego i jestem w ,,NIEBIE''. Polecam...
blumis321
Jestem tu nowa :)
 
Posty: 3
Dołączył(a): 7 wrz 2012, o 23:00

Re: O czym myślicz podczas stosunku??

Postprzez brunecia » 23 wrz 2012, o 12:17

Ze trafiłam na najwspanialszego faceta na swiecie!
brunecia
Extra Kobietka
 
Posty: 404
Dołączył(a): 16 wrz 2012, o 09:25
Pani Reklama


Zidentyfikowani użytkownicy: Bing [Bot]