bomble,odciski po koturnach co zrobić-boli

Rozmowy o urodzie, pielęgnacji twarzy,ciała, włosów, o zabiegach upiększających.
Jeżeli nie wiesz jaki kosmetyk wybrać lub zastanawiasz się jak się umalować na kolację z mężczyzną swoich marzeń - to pisz w tym dziale. Na pewno Ci pomożemy.

bomble,odciski po koturnach co zrobić-boli

Postprzez małgosia1988 » 29 lip 2012, o 12:15

mam problem kupilam sobie buciki na koturnie tylko ze miedzy pięta a śródstopiem powstaly mi super piekące bąble mam jakby wode w nich i nie wiem co zrobić-ledwie do domu dotarłam :/pomożecie?teraz mam plasterki ale średnio pomocne:/moze lepiej to przekłuć?
małgosia1988
 

Re: bomble,odciski po koturnach co zrobić-boli

Postprzez witch » 29 lip 2012, o 14:52

:witch

Oj, nie przekłuwaj. Będzie tylko gorzej. Teraz to już musi się zagoić, w aptece kup coś do smarowania, a na przyszłość zaopatrz się w żelowe wkładki do butów. Są w drogeriach i w aptekach.

Czas tracony z rozkoszą nie jest czasem zmarnowanym.


Obrazek
Avatar użytkownika
witch
Fajna Kobietka
 
Posty: 107
Dołączył(a): 23 lip 2012, o 19:07

Re: bomble,odciski po koturnach co zrobić-boli

Postprzez pomcia » 30 lip 2012, o 15:15

Jeśli przekłujesz to będą się rany paprać. Wysusz bąble, są płyny specjalne w aptece.
pomcia
 

Re: bomble,odciski po koturnach co zrobić-boli

Postprzez Tinuviel » 30 lip 2012, o 18:58

Ja jak nie przekłuję bąbelków to zawsze mi się robią później twarde odciski... Ja mam taki problem, że nosząc wysokie obcasy robią mi się bardzo często bąbelki na śródstopiu (niezależnie jakie buty - kupuję nawet drogie i wygodne, ale bąble i tak się robią). Kupuję sobie wkładki żelowe do butów na obcasie. Co prawda nogi i tak są zmęczone od obcasów, ale nie robią mi się już bąble :-)

"Chciałabym dojść w życiu do takiego punktu, żeby pomagać innym nie zdając sobie nawet z tego sprawy, a zwłaszcza nie myśląc, że to miły gest. To dopiero osiągnięcie. Czy to nie byłoby wspaniałe?"
Avatar użytkownika
Tinuviel
Extra Kobietka
 
Posty: 435
Dołączył(a): 21 lip 2012, o 19:22
Lokalizacja: Warszawa

Re: bomble,odciski po koturnach co zrobić-boli

Postprzez małgosia1988 » 31 lip 2012, o 07:05

Dziękuję za rady, ale nie wytrzymałam w końcu przekłułam i został brzydki ślad mam nadzieję że zejdzie robię peeling i mocno kremuje i oczywiście nowe butki na chwilkę w kont.A te wkładki się trzymają?bo ja bym potrzebowała do sandałków na koturnie takich wiązanych...nie wypadnie mi to czasem :?:
małgosia1988
 

Re: bomble,odciski po koturnach co zrobić-boli

Postprzez Tinuviel » 31 lip 2012, o 09:55

Nie, te wkładki są przyklejane do buta (całą jedną stronę mają klejącą). I są przezroczyste, więc nie będzie ich widać. A ze strony od stopy mają takie mini wypustki, które też masują stopę :-) Ja noszę też do letnich butów na obcasie :-) Dopiero jak się zdejmie buta to widać, że coś tam jest przyklejone, ale nie rzuca się jakoś bardzo w oczy :-)
Ja swoje kupowałam w Ryłko. Ale widziałam też i w supermarketach, i osiedlowych sklepach. Tu podsyłam jakąś pierwszą lepszą aukcję z allegro: http://allegro.pl/zelowe-pol-wkladki-wk ... 03758.html
Moje wyglądają też mniej więcej tak :-) Ale jak wpiszesz "wkładki żelowe" to są też są inne, do różnych części stopy ;-) Widziałam jakieś też i do japonek specjalne :-D Miłego buszowania :-) Mam nadzieję, że kłopot się rozwiąże!

"Chciałabym dojść w życiu do takiego punktu, żeby pomagać innym nie zdając sobie nawet z tego sprawy, a zwłaszcza nie myśląc, że to miły gest. To dopiero osiągnięcie. Czy to nie byłoby wspaniałe?"
Avatar użytkownika
Tinuviel
Extra Kobietka
 
Posty: 435
Dołączył(a): 21 lip 2012, o 19:22
Lokalizacja: Warszawa

Re: bomble,odciski po koturnach co zrobić-boli

Postprzez Tinuviel » 31 lip 2012, o 09:57

Ach, i nie musisz się martwić, że nie odkleisz tej wkładki - spokojnie, da radę :-)

"Chciałabym dojść w życiu do takiego punktu, żeby pomagać innym nie zdając sobie nawet z tego sprawy, a zwłaszcza nie myśląc, że to miły gest. To dopiero osiągnięcie. Czy to nie byłoby wspaniałe?"
Avatar użytkownika
Tinuviel
Extra Kobietka
 
Posty: 435
Dołączył(a): 21 lip 2012, o 19:22
Lokalizacja: Warszawa

Re: bomble,odciski po koturnach co zrobić-boli

Postprzez małgosia1988 » 2 sie 2012, o 12:10

super dziękuję kobietki za poratowanie stópek mych:)
małgosia1988
 

Re: bomble,odciski po koturnach co zrobić-boli

Postprzez ladycarmen » 12 wrz 2012, o 16:03

Najgorsze co zrobisz to jak przekujesz bąbel.. niech sobie bedzie, niech zaschnie. Wymocz stopy w soli najlepiej...zrob im masaż. :) Będzie dobrze :)
ladycarmen
Jestem tu nowa :)
 
Posty: 5
Dołączył(a): 12 wrz 2012, o 15:34

Re: bomble,odciski po koturnach co zrobić-boli

Postprzez natka1234 » 22 wrz 2012, o 21:46

Ja zawsze przekłuwam i naklejam te specjalne plasterki na odciski.

Moda i Uroda- Odkrywaj swoje inspiracje z Stylowi.pl
natka1234
Miła Kobietka
 
Posty: 69
Dołączył(a): 19 wrz 2012, o 20:06

Re: bomble,odciski po koturnach co zrobić-boli

Postprzez karmalina » 24 wrz 2012, o 11:42

Dobra, widzę, że nie ma pisać, żebyś nie przekuwała, bo już po ptakach... Mam nadzieję, że ładnie ci się zagoi. Na przyszłość możesz kupić do tych nieszczęsnych butów podpiętki, powinny pomóc na odciski.

Ko­bieta łat­wiej przyz­na, że nie ma rac­ji, gdy ma rację, niż gdy jej nie ma.
Avatar użytkownika
karmalina
Miła Kobietka
 
Posty: 52
Dołączył(a): 18 wrz 2012, o 09:14
Lokalizacja: Gdynia
Pani Reklama


Zidentyfikowani użytkownicy: Bing [Bot], Google [Bot]