Czy to normalne? Wydaje mi się, że nie...

Rozmowy o seksie i seksualności,o naszych pragnieniach, fantazjach erotycznych. Jak zabezpieczyć się przed niechcianą ciążą? Te i inne tematy związane z seksem i antykoncepcją poruszamy tutaj.

Czy to normalne? Wydaje mi się, że nie...

Postprzez mstuv » 21 wrz 2012, o 06:19

Hej dziewczyny,
mianowicie mam taki problem, że od dwóch miesięcy zażywam tabletki antykoncepcyjne ARTIZIA, w pierwszym miesiącu było wszystko w porządku... teraz gdy zaczęłam brac drugi miesiąc coś mnie niepokoi... Pierwszego okresu po tabletkach czyli 6 września, okres trwał 3 dni(to był czwartek) za tydzień w czwartek tak samo dostałam, ale lekkiego krwawienia, które szybko zniknęło, wczoraj czyli znowu w czwartek jest to samo tylko, że teraz mam krwawienie normalne jak przy okresie od wczoraj... Dodam, ze jestem na 10 dniiu brania tabletek.

Czy to możliwe , że tabletki są źle dobrane? W środę idę do ginekoologa, ale już wcześniej bym chciała wiedzieć czy moze któraś z Was tak miała?
Pomóżcie, proszę :(
mstuv
 

Re: Czy to normalne? Wydaje mi się, że nie...

Postprzez myszencja » 21 wrz 2012, o 11:18

wiem, że plamienia w ciągu pierwszych opakowań tabletek są normalne, ale takie bardziej obfite jak okres to nie wiem...
myszencja
 

Re: Czy to normalne? Wydaje mi się, że nie...

Postprzez mamajulci » 21 wrz 2012, o 13:42

Terapia hormonalna zawsze ma różny wpływ na ciało kobiety. Z tego co mi wiadomo, muszą minąć conajmniej 3 cykle (3 opakowania) aby organizm dostosował sie do nowych warunków.Podejrzewam wiec ze te plamienia sa całkiem w Twoim przypadku czyms normalnym. W razie obaw skonsultuj sie z lekarzem.
Avatar użytkownika
mamajulci
Fajna Kobietka
 
Posty: 152
Dołączył(a): 23 lut 2012, o 20:52

Re: Czy to normalne? Wydaje mi się, że nie...

Postprzez lia23 » 21 wrz 2012, o 14:07

zgadzam się z Przedmówczyniami, jeśli bierze się od 1-3 opakowań danych tabletek to wszystko musi się wyregulować, więc takie plamienia mogły się pojawić.
lia23
 

Re: Czy to normalne? Wydaje mi się, że nie...

Postprzez mstuv » 24 wrz 2012, o 20:24

Od czwartku normalnie mam okres... Najgorsze w tym wszystkim jest to, że on nie maleje tylko wciaż jest taki obfity, codziennie mam bóle brzucha jak przy pierwszym dniu okresu.. jestem wykończona.
Całe szczescie w środę idę do ginekologa, mam nadzieję, ze coś poradzi... :(
mstuv
 

Re: Czy to normalne? Wydaje mi się, że nie...

Postprzez lia23 » 25 wrz 2012, o 16:11

dobrze, że idziesz do lekarza, bo takie krwawienie i to obfite może być spowodowane czymś innym niż tabletki.trzymaj się:)
lia23
 

Re: Czy to normalne? Wydaje mi się, że nie...

Postprzez lidia13 » 25 wrz 2012, o 20:58

miałam podobnie i była to wina tabletek.

Nie rozmieniaj się! Zobacz jaka rozmieniarka.
Avatar użytkownika
lidia13
Jestem tu nowa :)
 
Posty: 2
Dołączył(a): 25 wrz 2012, o 20:52

Re: Czy to normalne? Wydaje mi się, że nie...

Postprzez brunecia » 25 wrz 2012, o 21:08

Poczytaj ulotkę, tam powinno być napisane czy takie objawy mogą wystąpić.
brunecia
Extra Kobietka
 
Posty: 404
Dołączył(a): 16 wrz 2012, o 09:25

Re: Czy to normalne? Wydaje mi się, że nie...

Postprzez mstuv » 26 wrz 2012, o 16:03

Jestem po wizycie...
Dostałam skierowanie na usg, wszystkie rodzaje badań krwi oraz hormony.. Jutro już mam usg za tydzień wizyta, a następna dopiero 7 listopada... Na razie Pani Doktor przepisała mi jakieś proszki i teoretycznie po zaczęciu brania opakowania powinien mi się skończyć okres, a jak to będzie to zobaczymy ;)
mstuv
 
Pani Reklama


Zidentyfikowani użytkownicy: Bing [Bot], Google [Bot]