Nie wiem czy mam się zaakcpetować taka jaka jestem :<

Znasz jakąś dietę cud? Schudłaś i chcesz się pochwalić i pomóc innym kobietkom? Wszystko na temat odchudzania i zdrowych diet piszemy tutaj.

Nie wiem czy mam się zaakcpetować taka jaka jestem :<

Postprzez czarna_18 » 10 kwi 2012, o 18:50

Hej dziewczyny!
Mam problem, a mianowicie jestem niską dziewczyna mam 18lat i 1.55 a waże ok. 60kg . Wiem że gdybym była wyższa nie było by widać nadmiaru kilogramów, rozumiem też, że zaglądają tu pewnie kobiety z wieksza nadwagą. Ale sprawia mi przykrosc gdy nie moge wcisnac sie w stare dzinsy czy kupic fajne ciuchy w rozmiarze S-M . Nosze przewaznie L-Xl. Wiem ze to nie tragedia, ale chciałabym coś zmienic. Od czego mam zacząc?Ograniczenie jedzenia, cwiczenia? ale jakie. Mam duży tyłek, uda i ramiona :\ W lato okropnie się wstydze ubrać nawet koszulke.. Pomozcie. :drinkwine
czarna_18
Jestem tu nowa :)
 
Posty: 1
Dołączył(a): 10 kwi 2012, o 18:43

Re: Nie wiem czy mam się zaakcpetować taka jaka jestem :<

Postprzez quillathee » 10 kwi 2012, o 21:07

Jeżeli chcesz naprawdę zauważyć efekty to może po prostu wydaj tą stówę i idź do dietetyka, on Ci ułoży dobrą dla Ciebie diete. Do tego jakiś fitness lub sport we własnym zakresie i cel osiągniesz :) Piszę to tak jakby to było takie proste... Podstawa to motywacja, ja niestety jej nie posiadam...
Avatar użytkownika
quillathee
Miła Kobietka
 
Posty: 46
Dołączył(a): 5 lut 2012, o 15:15
Lokalizacja: Wronki

Re: Nie wiem czy mam się zaakcpetować taka jaka jestem :<

Postprzez Baśka1971 » 11 kwi 2012, o 12:33

Czarna masz dwie opcje:
1. Albo się weź za siebie
2. Albo bierz przykład z Grycanek!
Baśka1971
Fajna Kobietka
 
Posty: 248
Dołączył(a): 1 lut 2012, o 12:43

Re: Nie wiem czy mam się zaakcpetować taka jaka jestem :<

Postprzez mycha25 » 11 kwi 2012, o 17:14

Dużo ruchu(a że coraz cieplej więc i łatwiej) i mniej jedzenia,zwłaszcza tego tuczącego. Ja w taki sposób właśnie kiedyś schudłam :)

http://karmimypsiaki.pl/pomagaj-codziennie/klik. Wystarczy codziennie kliknąć by nakarmić psiaka.
mycha25
Gadatliwa Kobietka
 
Posty: 728
Dołączył(a): 16 mar 2012, o 04:21

Re: Nie wiem czy mam się zaakcpetować taka jaka jestem :<

Postprzez ladytrivialll » 9 maja 2012, o 06:48

JA zawsze slucham wtych sprawach horoskopow i numerologii...Sprawdz swoje naturalne predyspozycje oraz swoja przyszlosc juz dzis........ posluchaj co na ten temat mowia gwiazdy a latwiej ci bedzie zaakceptowac sama siebie,lub walczyc z niedoskonalosciami:)Powodzonka;)


treść zmieniona przez moderatora

proszę nie spamować
ladytrivialll
Jestem tu nowa :)
 
Posty: 2
Dołączył(a): 9 maja 2012, o 06:30

Re: Nie wiem czy mam się zaakcpetować taka jaka jestem :<

Postprzez puderniczka » 10 maja 2012, o 19:41

niestety wiem po sobie, że dieta czy ćwiczenia nie zawsze pomogą, co gorsza często rezygnujemy.... najlepiej się zaakceptować, ale wiadomo jest to strasznie trudne :/ sama chciałabym zobaczyć na wadze 5 kg mniej, ale nie wiem jak to osiągnąć, samym sprzątaniem w domu nie spalę tyle kalorii, a na inne aktywności fizyczne brakuje czasu i sił :/ szkoda, że przy oglądaniu telewizji nie można dużo schudnąć albo innej przyjemnej czynności :)
puderniczka
Fajna Kobietka
 
Posty: 114
Dołączył(a): 15 paź 2011, o 19:56

Re: Nie wiem czy mam się zaakcpetować taka jaka jestem :<

Postprzez kinia66 » 13 maja 2012, o 14:02

Ale za to można schudnąć dzięki igraszkom.Brzmi tajemniczo:)? Wszystko przeczytałam na tej stronie http://www.oswieconykochanek.pl/blog/ci ... ny-sposob/ Po prostu rewelacja!Kilka kilogramów już mi ubyło,tylko nie przemęczajcie zbytnio swoich partnerów:)

kinia66
Jestem tu nowa :)
 
Posty: 17
Dołączył(a): 8 lut 2012, o 15:11

Re: Nie wiem czy mam się zaakcpetować taka jaka jestem :<

Postprzez gosienkapl » 14 maja 2012, o 11:32

też się na tym zastanawiam, czy powinnam się polubić i dochodzę do wniosku, że raczej nie
gosienkapl
Jestem tu nowa :)
 
Posty: 6
Dołączył(a): 7 maja 2012, o 13:44

Re: Nie wiem czy mam się zaakcpetować taka jaka jestem :<

Postprzez Nala » 14 maja 2012, o 22:54

Kobietki!
Jak można zadawać sobie w ogóle pytanie czy zaakceptować siebie taką jaką jestem lub powiedzieć, że dochodzi się do wniosku że nie.
Każda z nas powinna akceptować siebie taką jaka właśnie jest. Wiadomo że większość z nas (jeśli nie wszystkie) ma jakieś kompleksy. Jedna mniejsze, inna ogromna. Ale uroda tkwi w środku nas, w pewności siebie i w tą mocną wiarę!
Praca nad kompleksami jest ważna, ale nie najważniejsza. I nie ma sensu jeśli nie ma w nas potrzeby zaakceptowania samej siebie.

60 kilo przy Twoim wzroście to nie jest żadna tragedia! Nie rozumiem rozpaczy :) Jeśli Ci to przeszkadza, ogranicz jedzonko wsiadaj na rower/biegaj/pływaj/ etc. Na pewno zrzucisz kilka kilogramów. Ale najważniejsze żebyś czuła się dobrze we własnej skórze.
Powodzenia! :)
Nala
 

Re: Nie wiem czy mam się zaakcpetować taka jaka jestem :<

Postprzez dzo » 15 sie 2012, o 14:59

Baśka1971 napisał(a):Czarna masz dwie opcje:
1. Albo się weź za siebie
2. Albo bierz przykład z Grycanek!


nic dodać nic ująć :lol:
dzo
 

Re: Nie wiem czy mam się zaakcpetować taka jaka jestem :<

Postprzez Lidka » 16 sie 2012, o 12:38

dzo napisał(a):
Baśka1971 napisał(a):Czarna masz dwie opcje:
1. Albo się weź za siebie
2. Albo bierz przykład z Grycanek!


nic dodać nic ująć :lol:


Rozbawiło mnie to też. :lol: A tak szczerze - wystarczy chcieć, zamiast narzekać na złe warunki genetyczne i skłonności do tycia.
Avatar użytkownika
Lidka
Miła Kobietka
 
Posty: 73
Dołączył(a): 6 sie 2012, o 09:45

Re: Nie wiem czy mam się zaakcpetować taka jaka jestem :<

Postprzez gooosia » 16 sie 2012, o 13:59

Wiem o czym mówisz...miałam ten sam problem. Ja zaakceptowałam swoje ciało, ale nie poddałam się, wzięłam się za siebie i zaczęłam chodzić na siłownię, basen:) taka forma spędzania wolnego czasu teraz odpowiada mi najbardziej, nie tylko dobrze wpływa na nasze ciało, ale także na naszą kondycję psychiczną:) uważam też co i ile jem, nie mam się o co martwić bo jestem pod okiem trenera wellness, który świetnie ułożył mi dietę. Bardzo polecam- efekty rewelacyjne! :)
gooosia
Jestem tu nowa :)
 
Posty: 4
Dołączył(a): 16 sie 2012, o 13:41

Re: Nie wiem czy mam się zaakcpetować taka jaka jestem :<

Postprzez dzo » 16 sie 2012, o 17:30

No dokładnie ;) Trzeba coś ze sobą robić a nie tylko siedzieć i marudzić jakim to się jest grubym :)
dzo
 

Re: Nie wiem czy mam się zaakcpetować taka jaka jestem :<

Postprzez Tinuviel » 16 sie 2012, o 17:56

Tak naprawdę wiele nie trzeba. Dość regularne ćwiczenia. I wcale nie katowanie się ćwiczeniami. Grunt by były regularne. Dlatego szkoda, że po liceum kończy się wf :-P Nikt tego nigdy nie doceniał. A wystarczyło po godzince ćwiczeń 2-3 razy w tyg i figura była utrzymana. Ja po liceum przytyłam 10 kg :-P Sama już nie ćwiczę tak regularnie, brak mi kogoś kto przypilnuje ;-)

"Chciałabym dojść w życiu do takiego punktu, żeby pomagać innym nie zdając sobie nawet z tego sprawy, a zwłaszcza nie myśląc, że to miły gest. To dopiero osiągnięcie. Czy to nie byłoby wspaniałe?"
Avatar użytkownika
Tinuviel
Extra Kobietka
 
Posty: 435
Dołączył(a): 21 lip 2012, o 19:22
Lokalizacja: Warszawa

Re: Nie wiem czy mam się zaakcpetować taka jaka jestem :<

Postprzez gooosia » 16 sie 2012, o 20:52

co do regularnych ćwiczeń- dla mnie to też był duży problem...teraz już się przyzwyczaiłam :) ruch to podstawa, a połączony z dobrze ułożoną dietą działają cuda :)
gooosia
Jestem tu nowa :)
 
Posty: 4
Dołączył(a): 16 sie 2012, o 13:41

Re: Nie wiem czy mam się zaakcpetować taka jaka jestem :<

Postprzez natka1234 » 27 wrz 2012, o 12:19

Ciwczenia dieta i suplementy działają cuda, co do rodzaju pełno jest tego w internecie wystarczy znaleźć coś odpowiedniego dla siebie. Na wybór wpływa wiele czynników a sama znasz siebie najlepiej. Powodzenia!

Moda i Uroda- Odkrywaj swoje inspiracje z Stylowi.pl
natka1234
Miła Kobietka
 
Posty: 69
Dołączył(a): 19 wrz 2012, o 20:06
Pani Reklama


Zidentyfikowani użytkownicy: Bing [Bot]