brwi-wieczny problem

Rozmowy o urodzie, pielęgnacji twarzy,ciała, włosów, o zabiegach upiększających.
Jeżeli nie wiesz jaki kosmetyk wybrać lub zastanawiasz się jak się umalować na kolację z mężczyzną swoich marzeń - to pisz w tym dziale. Na pewno Ci pomożemy.

brwi-wieczny problem

Postprzez małgosia1988 » 2 sie 2012, o 12:09

czy i was irytuje wyrywanie brwi?ja mam ciemne i gęste i na drugi dzień od wyrwania już mi odrastają,są plastry do brwi depilujące ale czy są skuteczne i czy są dobre?
małgosia1988
 

Re: brwi-wieczny problem

Postprzez witch » 2 sie 2012, o 22:00

:witch

Ja mam odwrotnie, prawie ich nie depiluję (trochę pomiędzy) są bardzo cienkie. Wyglądam z nimi jakbym nic innego nie robiła tylko skubała brwi. :lol: Zapewniam że to też problem, szczególnie gdy "kulturalna" osoba mówi mi że takie cienkie są dawno nie modne, więc nie powinnam ich tak depilować.

Czas tracony z rozkoszą nie jest czasem zmarnowanym.


Obrazek
Avatar użytkownika
witch
Fajna Kobietka
 
Posty: 107
Dołączył(a): 23 lip 2012, o 19:07

Re: brwi-wieczny problem

Postprzez Tinuviel » 3 sie 2012, o 00:05

Nienawidziłam sama skubać brwi. Okropny ból i mnóstwo łez leciało. Teraz chodzę tylko do kosmetyczki. Robię sobie hennę brwi i rzęs + regulacja brwi za 25zł. Chodzę jakoś co 1-1,5 m-ca i mam spokój. A przede wszystkim kosmetyczka robi mi to raz dwa. Stosuje wosk, więc wszystko trwa szybko. Ból jest, ale tylko chwilowy :-) No i henna fajnie wygląda z moim makijażem permanentnym ;-)

"Chciałabym dojść w życiu do takiego punktu, żeby pomagać innym nie zdając sobie nawet z tego sprawy, a zwłaszcza nie myśląc, że to miły gest. To dopiero osiągnięcie. Czy to nie byłoby wspaniałe?"
Avatar użytkownika
Tinuviel
Extra Kobietka
 
Posty: 435
Dołączył(a): 21 lip 2012, o 19:22
Lokalizacja: Warszawa

Re: brwi-wieczny problem

Postprzez stylowa1 » 4 sie 2012, o 16:48

witch napisał(a)::witch

Ja mam odwrotnie, prawie ich nie depiluję (trochę pomiędzy) są bardzo cienkie. Wyglądam z nimi jakbym nic innego nie robiła tylko skubała brwi. :lol: Zapewniam że to też problem, szczególnie gdy "kulturalna" osoba mówi mi że takie cienkie są dawno nie modne , więc nie powinnam ich tak depilować.


też uważam, że nie powinnaś ich depilować :)
stylowa1
Jestem tu nowa :)
 
Posty: 4
Dołączył(a): 1 sie 2012, o 19:27

Re: brwi-wieczny problem

Postprzez Persefona » 7 sie 2012, o 18:26

Może zatem powinnyście spróbować depilacji nitką? Sposób przyniesiony z Japonii, może Wam pomoże: bezbolesna depilacja. Skoro to tylko brwi, to będzie szło szybko po nabraniu odrobiny wprawy.
Persefona
Jestem tu nowa :)
 
Posty: 14
Dołączył(a): 29 cze 2012, o 23:41

Re: brwi-wieczny problem

Postprzez witch » 9 sie 2012, o 20:14

stylowa1 napisał(a):
witch napisał(a)::witch


też uważam, że nie powinnaś ich depilować :)


:witch

Ależ kochana, właśnie mówię że są naturalnie cienkie. Nad noskiem wyrywam bo tu są zbędne ale reszta jest niedepilowana, a wygląda jakbym je skubała non stop.

Czas tracony z rozkoszą nie jest czasem zmarnowanym.


Obrazek
Avatar użytkownika
witch
Fajna Kobietka
 
Posty: 107
Dołączył(a): 23 lip 2012, o 19:07

Re: brwi-wieczny problem

Postprzez natka1234 » 27 wrz 2012, o 12:40

Przyklej sobie te co nasza grubobrwiasta kolezanka sobie wyrwie :witch :lol:

Moda i Uroda- Odkrywaj swoje inspiracje z Stylowi.pl
natka1234
Miła Kobietka
 
Posty: 69
Dołączył(a): 19 wrz 2012, o 20:06

Re: brwi-wieczny problem

Postprzez myszencja » 28 wrz 2012, o 13:58

natka1234 napisał(a):Przyklej sobie te co nasza grubobrwiasta kolezanka sobie wyrwie :witch :lol:

:D utwórzcie kącik sprzedam/kupię brwi :D
myszencja
 

Re: brwi-wieczny problem

Postprzez karmalina » 28 wrz 2012, o 14:28

Też bym trochę dokupiła :D Sama regulacja mnie nie denerwuje, bo robi mi ją p. kosmetyczka, którą mam pod blokiem :woman:

Ko­bieta łat­wiej przyz­na, że nie ma rac­ji, gdy ma rację, niż gdy jej nie ma.
Avatar użytkownika
karmalina
Miła Kobietka
 
Posty: 52
Dołączył(a): 18 wrz 2012, o 09:14
Lokalizacja: Gdynia

Re: brwi-wieczny problem

Postprzez netka_kamila » 28 wrz 2012, o 14:56

też mam gęste brwi i nie umiem ich sama okiełznać, dlatego od lat już chodzę do kosmetyczki :)
netka_kamila
 
Pani Reklama


Zidentyfikowani użytkownicy: Bing [Bot]