jedzenie dla lenia?

Znasz jakąś dietę cud? Schudłaś i chcesz się pochwalić i pomóc innym kobietkom? Wszystko na temat odchudzania i zdrowych diet piszemy tutaj.

jedzenie dla lenia?

Postprzez kukasia » 31 lip 2012, o 22:55

Hej:) widziałam u siebie na fitnessie w lodówce takie zastawy gotowych posiłków wegetariańskich i stąd moje pytanie: czy któraś z Was korzystała z usług takiej firmy? Na ulotce wszystko wygląda całkiem sensownie, ale przecież zawsze tak jest;) a może któraś jadła i mogłaby mi powiedzieć, co o tym sądzi? Dziękuję z góry:)
kukasia
Jestem tu nowa :)
 
Posty: 3
Dołączył(a): 30 maja 2012, o 11:13

Re: jedzenie dla lenia?

Postprzez kukilka » 5 sie 2012, o 15:48

kukasia - co firma to inne posiłki, więc ciężko uogólnić. Jeśli się zdecydujesz na usługę, sprawdź dobrze jakich składników używają. Unikaj chemii, zwracaj uwagę na szczegóły (np. jakich tłuszczów używają - jeśli oleje roślinne -ok, najlepiej jeśli rzepakowy bo ma najlepszy skład tłuszczowy), sprawdzaj czy posiłki komponowane są zgodnie z zasadami żywienia (jeśli będą cię karmić samymi surowymi warzywami, to wiadomo, że nic z tego). Pamiętaj jednak, że za lenistwo sporo się płaci - takie posiłki są często bardzo drogie...
kukilka
Fajna Kobietka
 
Posty: 126
Dołączył(a): 31 mar 2012, o 17:34

Re: jedzenie dla lenia?

Postprzez dzo » 15 sie 2012, o 14:55

ale nie chce Ci się samej posiłków przyrządzać ?
Gotowe jedzenie nigdy nie będzie tak zdrowe jak przygotowane samodzielnie ;)
dzo
 

Re: jedzenie dla lenia?

Postprzez Lidka » 16 sie 2012, o 12:36

dzo napisał(a):ale nie chce Ci się samej posiłków przyrządzać ?
Gotowe jedzenie nigdy nie będzie tak zdrowe jak przygotowane samodzielnie ;)


Co racja, to racja. Ja zawsze wolę sobie kanapeczki nawet sama przygotować na jakieś wyjście, niż się stołować w fast foodach, albo kupowac "zdrowe" sałatki, które nie wiadomo ile mają już dni i czy w ogóle są świeże.
Avatar użytkownika
Lidka
Miła Kobietka
 
Posty: 73
Dołączył(a): 6 sie 2012, o 09:45

Re: jedzenie dla lenia?

Postprzez kukasia » 23 sie 2012, o 16:12

hej:)
bardzo dziękuję za odpowiedź, przepraszam, że tak późno odpowiadam, ale w końcu udało mi się wywalczyć pierwsze wolne dni w tym roku, więc wiecie jak to jest ;) poszperałam trochę o tej firmie w Internecie, są informacje o tym, że jedzenie spełnia certyfikaty(iso i hccp) oraz przygotowywane jest zgodnie z wystycznymi instytutu żywności i żywienia- czyli piramida żywieniowa i te sprawy :) Wiecie, oleju nigdy nie uda mi się sprawdzić, ale sądząc po przykładowym menu, to wkładają w więcej wysiłku, niż pani w bufecie, która dodaje więcej surówki do porcji 'zdrowej'. Jasne, że nie smakuje to jak w domu, ale chwilowo pracuję w takich warunkach (dojazdy i godziny) że do domu wracam padnięta i nie mam ochoty nic już :girlactive ;) A co do ceny, to powiedzmy, że chwilowo, wolę poświęcić pieniądze za święty spokój i ucieczkę od zamawiania 'obiadkow' w pracy. Bo to potem skonczy sie nadwyzkami, ktore bede w panice chciala gubic przed sylwestrem... ;)
kukasia
Jestem tu nowa :)
 
Posty: 3
Dołączył(a): 30 maja 2012, o 11:13

Re: jedzenie dla lenia?

Postprzez natka1234 » 27 wrz 2012, o 12:26

Lepiej samemu coś przygotować, masz pewność że będzie zdrowo :) Powodzenia!

Moda i Uroda- Odkrywaj swoje inspiracje z Stylowi.pl
natka1234
Miła Kobietka
 
Posty: 69
Dołączył(a): 19 wrz 2012, o 20:06

Re: jedzenie dla lenia?

Postprzez truskawkowa » 27 wrz 2012, o 14:15

kukasia napisał(a):Hej:) widziałam u siebie na fitnessie w lodówce takie zastawy gotowych posiłków wegetariańskich i stąd moje pytanie: czy któraś z Was korzystała z usług takiej firmy? Na ulotce wszystko wygląda całkiem sensownie, ale przecież zawsze tak jest;) a może któraś jadła i mogłaby mi powiedzieć, co o tym sądzi? Dziękuję z góry:)



Niiieeee :P
wstań sobie np wcześneij rano albo wieczorem zrób posiłek.. Tam musi być chemia, to nie jest na pewno tak zdrowe jakbyś sobie sama przygotowała :)

namawiam.

ostatno w szpitalu lezalam przez zla diete, i moja watroba miala problemy. Wiec namawiam, namawiam wszystkich by gotowali sobie sami i zdrowo :) wtedy wiesz co jesz :)

Skoro mam siłę, żeby tego pragnąć, mam też siłę, żeby to zrobić.
Avatar użytkownika
truskawkowa
Jestem tu nowa :)
 
Posty: 6
Dołączył(a): 25 wrz 2012, o 14:01

Re: jedzenie dla lenia?

Postprzez kukilka » 1 paź 2012, o 15:01

truskawkowa a czym sobie tak zniszczyłaś organizm, że aż w szpitalu wylądowałaś? :(
kukilka
Fajna Kobietka
 
Posty: 126
Dołączył(a): 31 mar 2012, o 17:34

Re: jedzenie dla lenia?

Postprzez sandrawaw » 2 paź 2012, o 13:40

Nie wszystko co gotowe musi być od razu z chemią. Np gotowe sałatki zazwyczaj nic w sobie nie mają. A pół produkty które kupujemy w sklepie - przecież też nie możemy wszystkiego kontrolować bo by nam życia nie starczyło.

Wierny bowiem przyjaciel potężna obrona, kto go znalazł, skarb znalazł materiały budowlane.
Avatar użytkownika
sandrawaw
Jestem tu nowa :)
 
Posty: 5
Dołączył(a): 2 paź 2012, o 13:29
Pani Reklama


Zidentyfikowani użytkownicy: Bing [Bot], Google [Bot], Google Adsense [Bot]