czy mogła zajść w ciążę?

Rozmowy o seksie i seksualności,o naszych pragnieniach, fantazjach erotycznych. Jak zabezpieczyć się przed niechcianą ciążą? Te i inne tematy związane z seksem i antykoncepcją poruszamy tutaj.

czy mogła zajść w ciążę?

Postprzez onzak » 2 paź 2012, o 18:58

Hey wszystkim kobietom :-)
Przedwczoraj uprawiałem stosunek z moja dziewczyna (pierwszy raz), bez żadnego zabezpieczenia. Ona dziewica i ja prawiczek.. doszłem po kilku minutach dlatego też nie zdążyłem przebić jej błony. Doszłem w niej jakieś 2 cm na głębokość jej pochwy wyjmując z tej głębokości spuscilem się ;/
Pytanie do was- czy może zajść w ciążę? Proszę o odpowiedzi.
onzak
Jestem tu nowa :)
 
Posty: 5
Dołączył(a): 2 paź 2012, o 18:10

Re: czy mogła zajść w ciążę?

Postprzez mycha25 » 2 paź 2012, o 20:15

Błona dziewicza nie jest do końca szczelna więc oczywiście że mogło dojść do zapłodnienia.Następnym razem radzę zastosować antykoncepcję...o ile będzie jeszcze potrzebna po tym razie.

http://karmimypsiaki.pl/pomagaj-codziennie/klik. Wystarczy codziennie kliknąć by nakarmić psiaka.
mycha25
Gadatliwa Kobietka
 
Posty: 728
Dołączył(a): 16 mar 2012, o 04:21

Re: czy mogła zajść w ciążę?

Postprzez onzak » 2 paź 2012, o 20:36

a jest duże prawdopodobieństwo że były to dni nie płodne? Albo prawdopodobieństwo że nie jest w ciąży?
onzak
Jestem tu nowa :)
 
Posty: 5
Dołączył(a): 2 paź 2012, o 18:10

Re: czy mogła zajść w ciążę?

Postprzez mycha25 » 2 paź 2012, o 22:03

No a kto to może wiedzieć?Poczekać jakiś czas i zrobić test to się okaże.

http://karmimypsiaki.pl/pomagaj-codziennie/klik. Wystarczy codziennie kliknąć by nakarmić psiaka.
mycha25
Gadatliwa Kobietka
 
Posty: 728
Dołączył(a): 16 mar 2012, o 04:21

Re: czy mogła zajść w ciążę?

Postprzez Armigor » 2 paź 2012, o 22:07

Istnieje prawdopodobienstwo ciazy po takowym stosunku jednak mozna temu zapobiec.
Tabletki po stosunku zwane inaczej tabletki 72 po, antykoncepcja awaryjna bądź pigułki po są to środki, które zapobiegają ciąży w razie niezabezpieczonego stosunku.
Używane są wtedy, gdy metoda antykoncepcyjna zawiedzie, bądź takiej antykoncepcji w ogóle nie było. Nie można ich jednak używać częściej niż cztery razy w miesiącu. Musicie jednak pamiętać, że metoda ta powinna być stosowana tylko okazjonalnie, nie zaś jako zwykła antykoncepcja. Masz 72h
Działają one do 72 godzin po stosunku. Największą skuteczność osiągają do pierwszej doby (98%), potem skuteczność powoli maleje.
Na polskim rynku istnieją dwa środki, które zapobiegają niechcianej ciąży: Escapelle i Postinor Duo. Działanie tabletek po- Pigułki 72 po działają podwójnie. Otóż – gdy nie doszło jeszcze do owulacji, opóźniają one ten proces. Niezależnie od tego zagęszczają śluz w szyjce macicy, co utrudnia dostęp plemnikom. Jeśli jednak do zapłodnienia już doszło – zapobiegają one zagnieżdżeniu się komórki jajowej.Tabletki po przepisywane są wyłącznie na receptę – może Wam ją jednak wystawić każdy lekarz, także weterynarii. W metodzie tej najważniejszy jest czas, toteż gdy macie możliwość pojechania do szpitala – czy to w nocy – jedźcie. Czas działa tutaj na waszą niekorzyść.Niestety jednak możecie się spotkać z odmową wystawienia recepty na ten preparat – część lekarzy błędnie uznaje go jako środek wczesnoporonny. Sporo o tym na internecie
Armigor
Gadatliwa Kobietka
 
Posty: 834
Dołączył(a): 23 wrz 2012, o 21:51

Re: czy mogła zajść w ciążę?

Postprzez akszym23 » 3 paź 2012, o 10:53

Po co od razu truć dziewczynę taką chemią...
Jako że jestem przeciwna takim specyfikom - policzcie, czy to mogły być dni płodne i czekajcie, aż się sprawa wyjaśni ;)
akszym23
Jestem tu nowa :)
 
Posty: 7
Dołączył(a): 3 paź 2012, o 10:37

Re: czy mogła zajść w ciążę?

Postprzez mycha25 » 3 paź 2012, o 17:04

akszym23 napisał(a):Po co od razu truć dziewczynę taką chemią...
Jako że jestem przeciwna takim specyfikom - policzcie, czy to mogły być dni płodne i czekajcie, aż się sprawa wyjaśni ;)



No ale skoro nie chcą mieć dziecka a jest prawdopodobieństwo że mogła zajść to chyba lepiej żeby wzięła tabletkę.

http://karmimypsiaki.pl/pomagaj-codziennie/klik. Wystarczy codziennie kliknąć by nakarmić psiaka.
mycha25
Gadatliwa Kobietka
 
Posty: 728
Dołączył(a): 16 mar 2012, o 04:21

Re: czy mogła zajść w ciążę?

Postprzez onzak » 3 paź 2012, o 19:48

Dziękuje wszystkim za odpowiedzi :) poinformuje was jak to się zakończy, mam nadzieję że dobrze.
onzak
Jestem tu nowa :)
 
Posty: 5
Dołączył(a): 2 paź 2012, o 18:10

Re: czy mogła zajść w ciążę?

Postprzez Tinuviel » 4 paź 2012, o 12:38

Matko, a co jest takiego złego w antykoncepcji, że jej nie stosowaliście?

Tak, jest prawdopodobieństwo zajścia w ciążę. A co do prawdopodobieństwa dni płodnych to najlepiej pogadaj z dziewczyną. Jeżeli zdecydowaliście się na taki krok to chyba jesteście świadomi co robicie? Wobec tego ona powinna wiedzieć kiedy ma dni płodne, a kiedy nie.

"Chciałabym dojść w życiu do takiego punktu, żeby pomagać innym nie zdając sobie nawet z tego sprawy, a zwłaszcza nie myśląc, że to miły gest. To dopiero osiągnięcie. Czy to nie byłoby wspaniałe?"
Avatar użytkownika
Tinuviel
Extra Kobietka
 
Posty: 435
Dołączył(a): 21 lip 2012, o 19:22
Lokalizacja: Warszawa

Re: czy mogła zajść w ciążę?

Postprzez onzak » 10 paź 2012, o 19:51

Witam ponownie.
Czy ból piesi może oznaczać ciążę?
onzak
Jestem tu nowa :)
 
Posty: 5
Dołączył(a): 2 paź 2012, o 18:10

Re: czy mogła zajść w ciążę?

Postprzez RougeBloo » 10 paź 2012, o 20:33

onzak napisał(a):Hey wszystkim kobietom :-)
Przedwczoraj uprawiałem stosunek z moja dziewczyna (pierwszy raz), bez żadnego zabezpieczenia. Ona dziewica i ja prawiczek.. doszłem po kilku minutach dlatego też nie zdążyłem przebić jej błony. Doszłem w niej jakieś 2 cm na głębokość jej pochwy wyjmując z tej głębokości spuscilem się ;/
Pytanie do was- czy może zajść w ciążę? Proszę o odpowiedzi.



Po pierwsze - od tego jest antykoncepcja, żeby zapobiegać niechcianej ciąży. Tak trudno było kupić w sklepie paczkę prezerwatyw? Nie byłoby teraz tego całego szumu.
Po drugie - skoro to był wasz pierwszy raz, a przede wszystkim Twój, to raczej proste, że jeszcze nie masz tego wyczucia, żeby opóźnić wytrysk więc tym bardziej powinniście być ostrożni i zabezpieczyć się. Od razu powinna zapalić się wam czerwona lampka w głowie.
No i to, że "nie przebiłeś jej błony" nie oznacza, że byliście zabezpieczeni. Plemniki zawsze znajdą sposób, żeby dostać się do jajeczka ;) cwane są i przebiegłe. Poza tym na pewno chodziliście na wdż, albo ktoś inny was uświadamiał co to jest seks i jak się zabezpieczać, żeby nie dochodziło do właśnie takich sytuacji.

Btw. co do bólu piersi - dziewczyna aby nie jest przed okresem? Może to objaw zbliżającej się miesiączki?

To możli­wość spełnienia marzeń spra­wia, że życie jest tak fascynujące.

KOCHAM!
♥♥♥
Obrazek
Avatar użytkownika
RougeBloo
Fajna Kobietka
 
Posty: 114
Dołączył(a): 28 wrz 2012, o 17:05

Re: czy mogła zajść w ciążę?

Postprzez Tinuviel » 10 paź 2012, o 20:39

RougeBloo napisał(a):
onzak napisał(a):Hey wszystkim kobietom :-)
Przedwczoraj uprawiałem stosunek z moja dziewczyna (pierwszy raz), bez żadnego zabezpieczenia. Ona dziewica i ja prawiczek.. doszłem po kilku minutach dlatego też nie zdążyłem przebić jej błony. Doszłem w niej jakieś 2 cm na głębokość jej pochwy wyjmując z tej głębokości spuscilem się ;/
Pytanie do was- czy może zajść w ciążę? Proszę o odpowiedzi.



Po pierwsze - od tego jest antykoncepcja, żeby zapobiegać niechcianej ciąży. Tak trudno było kupić w sklepie paczkę prezerwatyw? Nie byłoby teraz tego całego szumu.
Po drugie - skoro to był wasz pierwszy raz, a przede wszystkim Twój, to raczej proste, że jeszcze nie masz tego wyczucia, żeby opóźnić wytrysk więc tym bardziej powinniście być ostrożni i zabezpieczyć się. Od razu powinna zapalić się wam czerwona lampka w głowie.
No i to, że "nie przebiłeś jej błony" nie oznacza, że byliście zabezpieczeni. Plemniki zawsze znajdą sposób, żeby dostać się do jajeczka ;) cwane są i przebiegłe. Poza tym na pewno chodziliście na wdż, albo ktoś inny was uświadamiał co to jest seks i jak się zabezpieczać, żeby nie dochodziło do właśnie takich sytuacji.

Btw. co do bólu piersi - dziewczyna aby nie jest przed okresem? Może to objaw zbliżającej się miesiączki?


Dokładnie :-P Czasem aż mnie skręca jak czytam coś takiego... Poza tym dziewice też miesiączkują, więc chyba to daje do myślenia, nie? :-P Ech... ;-) Ja rozumiem, że wiele osób szuka tutaj rady, a czasem i pocieszenia. Ale, kurcze, wydaje mi się, że skoro ktoś dojrzał do uprawiania seksu to chyba zdaje sobie sprawę ze wszystkich niebezpieczeństw... Seks nie jest dla dzieci. Jak ktoś nie czuje się gotowy to powinien poczekać i przede wszystkim dowiedzieć się wszystkiego na ten temat... ;-)

"Chciałabym dojść w życiu do takiego punktu, żeby pomagać innym nie zdając sobie nawet z tego sprawy, a zwłaszcza nie myśląc, że to miły gest. To dopiero osiągnięcie. Czy to nie byłoby wspaniałe?"
Avatar użytkownika
Tinuviel
Extra Kobietka
 
Posty: 435
Dołączył(a): 21 lip 2012, o 19:22
Lokalizacja: Warszawa

Re: czy mogła zajść w ciążę?

Postprzez onzak » 11 paź 2012, o 16:36

Tinuviel napisał(a):
RougeBloo napisał(a):
onzak napisał(a):Hey wszystkim kobietom :-)
Przedwczoraj uprawiałem stosunek z moja dziewczyna (pierwszy raz), bez żadnego zabezpieczenia. Ona dziewica i ja prawiczek.. doszłem po kilku minutach dlatego też nie zdążyłem przebić jej błony. Doszłem w niej jakieś 2 cm na głębokość jej pochwy wyjmując z tej głębokości spuscilem się ;/
Pytanie do was- czy może zajść w ciążę? Proszę o odpowiedzi.



Po pierwsze - od tego jest antykoncepcja, żeby zapobiegać niechcianej ciąży. Tak trudno było kupić w sklepie paczkę prezerwatyw? Nie byłoby teraz tego całego szumu.
Po drugie - skoro to był wasz pierwszy raz, a przede wszystkim Twój, to raczej proste, że jeszcze nie masz tego wyczucia, żeby opóźnić wytrysk więc tym bardziej powinniście być ostrożni i zabezpieczyć się. Od razu powinna zapalić się wam czerwona lampka w głowie.
No i to, że "nie przebiłeś jej błony" nie oznacza, że byliście zabezpieczeni. Plemniki zawsze znajdą sposób, żeby dostać się do jajeczka ;) cwane są i przebiegłe. Poza tym na pewno chodziliście na wdż, albo ktoś inny was uświadamiał co to jest seks i jak się zabezpieczać, żeby nie dochodziło do właśnie takich sytuacji.

Btw. co do bólu piersi - dziewczyna aby nie jest przed okresem? Może to objaw zbliżającej się miesiączki?


Dokładnie :-P Czasem aż mnie skręca jak czytam coś takiego... Poza tym dziewice też miesiączkują, więc chyba to daje do myślenia, nie? :-P Ech... ;-) Ja rozumiem, że wiele osób szuka tutaj rady, a czasem i pocieszenia. Ale, kurcze, wydaje mi się, że skoro ktoś dojrzał do uprawiania seksu to chyba zdaje sobie sprawę ze wszystkich niebezpieczeństw... Seks nie jest dla dzieci. Jak ktoś nie czuje się gotowy to powinien poczekać i przede wszystkim dowiedzieć się wszystkiego na ten temat... ;-)

Dorosłem do tego, wiem o konsekwencjach. Ale wiadomo popełnia się błędy w życiu, to zaczęło się tak szybko nie pomyśleliśmy - to błąd. Mam nadzieję ze będzie wszystko dobrze. Jeżeli nie to wiadomo że będę starał się żeby wszystko było dobrze i zachowam się odpowiedzialnie.
onzak
Jestem tu nowa :)
 
Posty: 5
Dołączył(a): 2 paź 2012, o 18:10

Re: czy mogła zajść w ciążę?

Postprzez RougeBloo » 11 paź 2012, o 17:13

onzak napisał(a):Dorosłem do tego, wiem o konsekwencjach. Ale wiadomo popełnia się błędy w życiu, to zaczęło się tak szybko nie pomyśleliśmy - to błąd. Mam nadzieję ze będzie wszystko dobrze. Jeżeli nie to wiadomo że będę starał się żeby wszystko było dobrze i zachowam się odpowiedzialnie.



No to chyba proste, że gdyby Twoja dziewczyna zaszła, to powinieneś być odpowiedzialny i zająć się nią i dzieckiem.
A co do zdania - " to zaczęło się tak szybko nie pomyśleliśmy - to błąd." No błąd, błąd. Jak to się mówi? PRZEZORNY ZAWSZE UBEZPIECZONY. Mój chłopak odkąd zaczęliśmy być razem, zawsze miał przy sobie prezerwatywę W RAZIE, jakby coś miało być...

To możli­wość spełnienia marzeń spra­wia, że życie jest tak fascynujące.

KOCHAM!
♥♥♥
Obrazek
Avatar użytkownika
RougeBloo
Fajna Kobietka
 
Posty: 114
Dołączył(a): 28 wrz 2012, o 17:05

Re: czy mogła zajść w ciążę?

Postprzez Armigor » 11 paź 2012, o 17:31

Ok narozrabiali ale niewidze sensu wytykania chlopakowi co sie stalo to sie nie odstanie wina leży po obu stronach Chyba o chłopaku zle nie świadczy ze sie martwi ?
Tak na marginesie nie każdy ma z kim porozmawiać na tematy sexu. Z własnego doświadczenia wiem ze nie zawsze ma sie gumke pod ręka a sex najprzyjemniejszy jest spontaniczny czyż nie? Po zapytam ona wcale nie musi byc w ciąży. :D
Armigor
Gadatliwa Kobietka
 
Posty: 834
Dołączył(a): 23 wrz 2012, o 21:51
Pani Reklama


Zidentyfikowani użytkownicy: Bing [Bot], Google [Bot]