Moj nowy sklepik. Co sądzicie?

Nie wiesz w co się ubrać? Zastanawiasz się jakie panują trendy w modzie? W tym dziale odpowiemy Ci na wszystkie pytania związane z modą.

Moj nowy sklepik. Co sądzicie?

Postprzez hemei » 11 paź 2012, o 16:21

Cześć, nazywam sie Hemei i jestem z pochodzenia Polką ale mieszkam w Hongkongu. Jako że potrafie jako tako porozumiewac sie po polsku to postanowiłam otworzyć mały internetowy sklepik z odzieżą, wysyłam wszystko z Hongkongu. Chciałam sie zapytać was rodowitych Polek o opinię na razie cały czas powiekszam ofertę ale kilka rzeczy już jest wiec juz otworzyłam. codziennie dodaje nowe pordukty.... wiec co o nim myślicie, czy to dobre ubrania dla Polek? iii Jak cena? nie za wysoka?
Pozdrawiam
Hemei
hemei
Jestem tu nowa :)
 
Posty: 1
Dołączył(a): 11 paź 2012, o 16:18

Re: Moj nowy sklepik. Co sądzicie?

Postprzez karmalina » 12 paź 2012, o 15:06

Pierwsza myśl - sklep z Hongkongu, więc będzie tanio i tu się rozczarowałam, bo ceny nie są atrakcyjne. Same ubrania bardzo w moim guście (niestety nie mogę zrobić z siebie reprezentantki całego społeczeństwa ;) ). Nazwa sklepu wydaje się ok. Jedyna rzecz, o jaką możesz się martwić to to, czy po złych doświadczeniach Polek z firmami sprzedającymi ubrania Japan Style nie będą się bały zamawiać z Hongkongu. Ja bym się bała :( Napisz jeszcze, jakie koszty wysyłki przewidujesz, bo nie mogłam znaleźć tej informacji na stronie.

Ko­bieta łat­wiej przyz­na, że nie ma rac­ji, gdy ma rację, niż gdy jej nie ma.
Avatar użytkownika
karmalina
Miła Kobietka
 
Posty: 52
Dołączył(a): 18 wrz 2012, o 09:14
Lokalizacja: Gdynia

Re: Moj nowy sklepik. Co sądzicie?

Postprzez vicky0019 » 12 paź 2012, o 16:46

Sklepik bardzo fajny, ale jak poprzedniczka wspomniała Polki nieco obawiają się firm z HongKongu... :) Jeśli dobrze go rozreklamujesz, zyskasz pozytywne rekomendacje i je upublicznisz to myślę, że będziesz mieć dużo klientek :) Grunt to przekonać do siebie ludzi. Trzymam za ciebie kciuki :)

vicky0019
Fajna Kobietka
 
Posty: 135
Dołączył(a): 12 paź 2012, o 16:41

Re: Moj nowy sklepik. Co sądzicie?

Postprzez magos2 » 12 paź 2012, o 20:57

Sklep fajny (ten z Hong Kongu), ale:

1. banner za szybko rotuje. Nie da się nic na nim zobaczyć, przyjrzeć się.
2. brak informacji o kosztach wysyłki i terminie realizacji zamówienia
3. brak informacji co to za produkty, co to za marki
4. ceny przystępne
5. zdjęcia powinny się trochę powiększać po najechaniu, bo nic szczegółowo nie widać.
magos2
Jestem tu nowa :)
 
Posty: 1
Dołączył(a): 12 paź 2012, o 20:53

Re: Moj nowy sklepik. Co sądzicie?

Postprzez mycha25 » 12 paź 2012, o 22:43

Ciuchy w porządku choć mały wybór i faktycznie mało informacji.Ceny przystępne.

http://karmimypsiaki.pl/pomagaj-codziennie/klik. Wystarczy codziennie kliknąć by nakarmić psiaka.
mycha25
Gadatliwa Kobietka
 
Posty: 728
Dołączył(a): 16 mar 2012, o 04:21
Pani Reklama


Zidentyfikowani użytkownicy: Bing [Bot], Google [Bot]