nakładka wybielajaca

Rozmowy o urodzie, pielęgnacji twarzy,ciała, włosów, o zabiegach upiększających.
Jeżeli nie wiesz jaki kosmetyk wybrać lub zastanawiasz się jak się umalować na kolację z mężczyzną swoich marzeń - to pisz w tym dziale. Na pewno Ci pomożemy.

nakładka wybielajaca

Postprzez lepka21 » 4 paź 2012, o 13:15

Hej, moje zeby to tragedia tak zółte, że się nie da :witch . Znajoma poradziła mi nakładke firmy RIO BLUE LIGHT TEETH WHITENING ze strony jakwybieliczeby.pl . Spotkałyście sie juz z nia ? :cooking
lepka21
 

Re: nakładka wybielajaca

Postprzez miki » 4 paź 2012, o 15:18

Nie słyszałam o nich. Na grouponie często można znaleźć coś podobnego w niższej cenie.

Takt jest muzyką duszy.
Avatar użytkownika
miki
Jestem tu nowa :)
 
Posty: 18
Dołączył(a): 3 paź 2012, o 12:16
Lokalizacja: Gdańsk

Re: nakładka wybielajaca

Postprzez jalola » 5 paź 2012, o 12:36

A czy te nakładki, które są na gruponie działają?? Bo rzeczywiście cena jest atrakcyjna.
jalola
 

Re: nakładka wybielajaca

Postprzez anastazjaleszcz » 5 paź 2012, o 14:10

Nie wiem co to za nakładki i czy faktycznie działają, ale ja po jednej przygodzie z wybielaniem zębów nabawiłam się tylko ich nadwrażliwości. Więc już nigdy nie będę wybiała takimi środkami.

Majątek psuje ludzi, a kto żyje z pieniądza, sam robi się zimny i twardy jak pieniądz. (Maria Dąbrowska) ziołolecznictwo.
Avatar użytkownika
anastazjaleszcz
Jestem tu nowa :)
 
Posty: 5
Dołączył(a): 5 paź 2012, o 14:03

Re: nakładka wybielajaca

Postprzez karmalina » 5 paź 2012, o 16:34

jalola napisał(a):A czy te nakładki, które są na gruponie działają?? Bo rzeczywiście cena jest atrakcyjna.

Sama nie mam z nimi doświadczeń, ale znajoma sobie chwaliła. Z tego, co wiem efekt jest zależny od podatności kości na wybielanie.

Ko­bieta łat­wiej przyz­na, że nie ma rac­ji, gdy ma rację, niż gdy jej nie ma.
Avatar użytkownika
karmalina
Miła Kobietka
 
Posty: 52
Dołączył(a): 18 wrz 2012, o 09:14
Lokalizacja: Gdynia

Re: nakładka wybielajaca

Postprzez miki » 8 paź 2012, o 09:49

jalola napisał(a):A czy te nakładki, które są na gruponie działają?? Bo rzeczywiście cena jest atrakcyjna.


Na mnie działały. Niczym nie różnią się od kupowanych poza zakupami grupowymi. To ten sam towar tylko w promocji.

Takt jest muzyką duszy.
Avatar użytkownika
miki
Jestem tu nowa :)
 
Posty: 18
Dołączył(a): 3 paź 2012, o 12:16
Lokalizacja: Gdańsk

Re: nakładka wybielajaca

Postprzez myszka12313 » 17 paź 2012, o 19:20

Nie używałam tego ale mogę polecić paski wybielające blend a med 3d white lux. Efekty widać już po kilku dniach..sama je stosowałam. Można odczuwać lekką nadwrażliwość ale tylko przez okres ich używania(tak było w moim przypadku)
myszka12313
Jestem tu nowa :)
 
Posty: 21
Dołączył(a): 17 paź 2012, o 10:10

Re: nakładka wybielajaca

Postprzez gracja_87 » 18 paź 2012, o 14:36

Tak tak, zgadzam się z osobą wyżej, odczuwalna jest lekka nadwrażliwość, ale efekty są bardzo widoczne!!!

Obrazek
gracja_87
Miła Kobietka
 
Posty: 30
Dołączył(a): 8 paź 2012, o 16:29

Re: nakładka wybielajaca

Postprzez aga.ta » 23 paź 2012, o 19:26

sama zastanawiałam się nad taką kuracją, ale czy nie wymaga konsultacji z dentystą? nie chciałabym sobie narobić kłopotów i np. uszkodzić sobie szkliwo...
jak długo widać efekt po takich zabiegach?
Avatar użytkownika
aga.ta
Miła Kobietka
 
Posty: 94
Dołączył(a): 4 paź 2012, o 15:24

Re: nakładka wybielajaca

Postprzez Sharlot » 23 paź 2012, o 23:57

nie ma sie po tym nadwrazliwosci na slodkie kwasne, zimne itp ?
Sharlot
 
Pani Reklama


Zidentyfikowani użytkownicy: Bing [Bot], Google [Bot]