Nie mogę zajść w ciążę ...

Masz problemy ze zdrowiem? Jak dbasz o swoje zdrowie? Wszystko na temat chorób, leczenia, profilaktyki oraz opinie na temat służby zdrowia piszemy tutaj.

Nie mogę zajść w ciążę ...

Postprzez zarejestrowana » 24 paź 2012, o 15:02

Mam problem z zajściem w ciażę :( Próbujemy z mężem już pół roku i nic, ostatnio lekarz mi polecił prenatal Probaby, które podobno ma pomóc. To takie witaminy które podobno pozytywnie wpływają na płodność. czy ktoś to już stosował? A może inne metody polecacie? Zaczynam się powoli martwić...
zarejestrowana
 

Re: Nie mogę zajść w ciążę ...

Postprzez Armigor » 28 paź 2012, o 22:35

Pól roku to jeszcze nie koniec swiata ja starałam sie prawie 7 lat z tym ze miałam już jedno dziecko przyjmowalam miedzy innymi bromergon w ciąże zaszlam dopiero jak sobie odpuscilam iprzestalam sie starać pogodzilam sie zę mam jedno poukladalam sobie zycie plany i za miesiąc okazało sie ze będę mamusią teraz mam troje :D i na tym koniec hihi
Armigor
Gadatliwa Kobietka
 
Posty: 834
Dołączył(a): 23 wrz 2012, o 21:51

Re: Nie mogę zajść w ciążę ...

Postprzez Be-Be » 29 paź 2012, o 07:14

ja też prawie rok się starałam i nic z tego nie wychodziło. Myślałam, że po odstawieniu tabletek to płodność ruszy lawinowo i po miesiącu już będzie po sprawie a tu zonk, jak już zrobiłam badania i okazało się że płodność wróciła to lekarz zasugerował, że wina może leżeć po stronie męża - podobno coraz więcej panów ma teraz problem z ruchliwością i żywotnością plemników. Nie zdążyliśmy tego sprawdzić laboratoryjnie bo zaszłam w ciążę, ale moja radość trwała dwa tygodnie i poronienie. :( Udało się za kolejnym podejściem. Z doświadczenia wiem, że jak się ma parcie na zajście to jest trudniej, psychika działa niestety na niekorzyść w tym przypadku i organizm się blokuje. Ale trudno jest też dać na luz jak się czegoś bardzo pragnie. Musisz być cierpliwa, a jeżeli lekarz przy kolejnej wizycie stwierdzi, że masz normalne cykle i owulacje bez zarzutu to zapytaj go o badania męża na ruchliwość plemników. To nie jest żadna ujma dla faceta, rodzicami jest się wspólnie, wspólnie daje się życie, to nie tak, że tylko kobiety mają problemy z poczęciem.
Be-Be
 

Re: Nie mogę zajść w ciążę ...

Postprzez zarejestrowana » 29 paź 2012, o 16:05

No cóż to nie pozostaje mi nic innego jak czekać :) Te witaminki prenatal Probaby sobie pijemy każdego dnia i staramy się nie myśleć intensywnie o naszych oczekiwaniach. Wierzę, że niedługo się uda. Dzięki za wsparcie :)
zarejestrowana
 

Re: Nie mogę zajść w ciążę ...

Postprzez Armigor » 30 paź 2012, o 23:39

Najgorsze jest jak kobieta chce to nie moze ,a jak nie chce to ma - strasznie mnie to meczyło ja sie starłam przez te wszystkie lata o dziecko. Najlepsze jest to ze jak juz miałam swoje wymarzone malenstwo odrazu zaszlam w kolejną ciąże byłam w szoku o ciąży dowiedziałam się przypadkiem bo musiałam porobić badania żałujcie że nie widziałyście mojej miny lekarz też nie dowieżał i odrazu zrobił Usg i wtedy zaczął się mój horror na szczęście dobrze wybrałam. I teraz ma dwa maluszki.
Armigor
Gadatliwa Kobietka
 
Posty: 834
Dołączył(a): 23 wrz 2012, o 21:51
Pani Reklama


Zidentyfikowani użytkownicy: Bing [Bot], Google [Bot]