czy jestem płodna ?

Rozmowy o seksie i seksualności,o naszych pragnieniach, fantazjach erotycznych. Jak zabezpieczyć się przed niechcianą ciążą? Te i inne tematy związane z seksem i antykoncepcją poruszamy tutaj.

czy jestem płodna ?

Postprzez wiktoria2807 » 3 lis 2012, o 15:22

hej kobitki mam sprawe czy jest gwarancja plodnossci jak kobieta ma sluz plodny ?? niby u mnie jest wszystko w porzadku tam w srodku jestem zdrowa tak powiedzail moj ginekolg. Mam problem tak mi sie w sumie wydaje z hormonami mam wlosy w niektorych miejscach w takich co kobieta nie powinna miec :-( dostaje przewaznie tradzik na brodzie od 3 lat mam male piersi.. a gdzies wyczytalam na jakims forum ze to spawka za duzo hormonow meskich. Nie wiem co o tym myslec :/ czy sluz plodny jest gwarancja plodnosci ? wiem jak wyglada jest go duzo i jest rozciagliwy lekko bialawy oraz przezroczysty.. moge miec problem kiedys zajsciem w ciaze ? :o
wiktoria2807
Jestem tu nowa :)
 
Posty: 1
Dołączył(a): 3 lis 2012, o 15:11

Re: czy jestem płodna ?

Postprzez Kostek » 5 lis 2012, o 10:25

Ja wiem, że Polacy to w większości przypadków doskonali lekarze i to z każdej dziedziny, ale płodności nie określa się na oko. By określić czy jest się płodnym czy nie, to robi się odpowiednie badania. Jeżeli chcesz więc uzyskać odpowiedź na swoje pytanko, to lepiej idź do ginekologa, a on niech Ci zleci/zrobi odpowiednie badania - coś więcej niż obserwację organoleptyczną śluzu z pochwy.

Są dostępne testy do określenia płodności, ale tu pewnie podobnie jest jak z testami ciążowymi, czyli test najlepiej potwierdzić badaniami ;)

Auto zostaw odstaw na www.parkingokecie24.pl i możesz lecieć na wczasy.
Avatar użytkownika
Kostek
Miła Kobietka
 
Posty: 43
Dołączył(a): 3 lis 2012, o 10:08
Pani Reklama


Zidentyfikowani użytkownicy: Bing [Bot]