Przebranie na Halloween

Nie wiesz w co się ubrać? Zastanawiasz się jakie panują trendy w modzie? W tym dziale odpowiemy Ci na wszystkie pytania związane z modą.

Przebranie na Halloween

Postprzez bajaderka » 18 paź 2012, o 23:43

Mam w planach imprezę halloweenową i padł pomysł, żeby zrobić przebrania inspirowane bohaterami horrorów/filmów grozy. Mam sentyment do filmów Tima Burtona. W tamtym roku byłam kobietą kot. Marzyłoby mi się przebranie gnijącej panny młodej, ale jakoś nie mam koncepcji, jak to okiełznać. Może wy macie jakieś pomysły? Jeśli wpadnie wam do głowy jakaś inna ciekawa bohaterka z prostszą stylizacją (nie musi być Burton), to też chętnie rozważę. Proszę o pomoc :)
Avatar użytkownika
bajaderka
Miła Kobietka
 
Posty: 86
Dołączył(a): 16 paź 2012, o 20:47

Re: Przebranie na Halloween

Postprzez Armigor » 21 paź 2012, o 00:34

Ja w zeszłym roku byłam przegrana za diablice a mój mąż za drukule na imprezie była rownież Wilma ,Kocica,Piraci,ksiądz,dodam ze z księdza był najlepszy ubaw ,były czarownice itp. Było bardzo fajnie zwłaszcza jak zaczęliśmy sie wymieniać perukami itp. :happy
W tym roku nie idę na bal. Żałoba :(
Armigor
Gadatliwa Kobietka
 
Posty: 834
Dołączył(a): 23 wrz 2012, o 21:51

Re: Przebranie na Halloween

Postprzez miki » 22 paź 2012, o 16:19

Gnijąca panna młoda to dość skomplikowany temat. Możesz poszukać odpowiednich akcesoriów w sklepach z zabawnymi przedmiotami. Z domowych sposób nic nie przychodzi mi do głowy.

Takt jest muzyką duszy.
Avatar użytkownika
miki
Jestem tu nowa :)
 
Posty: 18
Dołączył(a): 3 paź 2012, o 12:16
Lokalizacja: Gdańsk

Re: Przebranie na Halloween

Postprzez jalola » 22 paź 2012, o 17:00

Wystarczy trochę wyobraźni i chęci, żeby polatać po sh i poszukać szmatek :) Farbki do malowania twarzy też można kupić.
jalola
 

Re: Przebranie na Halloween

Postprzez bajaderka » 23 paź 2012, o 07:41

Szmatki to jeszcze jako tako, ale chyba trochę trudniej z makijażem. W każdym bądź razie jeszcze się nie poddaję. Ale szukałam intensywnie w sieci, pytałam znajomych, ktoś polecił mi wypożyczalnię http://www.megastroje.pl. Przeglądałam i jest kilka przebrań, które by mi odpowiadały. Więc jak coś, to będę mieć zaplecze.
Armigor też kiedyś byłam przebrana za diablicę. A co do przebrania księdza, to mój facet się nad nim zastanawiał, ale ze względu na motyw pomysł chyba odpada. Chociaż jak mówisz, że robi taką furorę, to może się wyłamiemy oboje. Może grzeczna pielęgniarka i ksiądz? ;)
Avatar użytkownika
bajaderka
Miła Kobietka
 
Posty: 86
Dołączył(a): 16 paź 2012, o 20:47

Re: Przebranie na Halloween

Postprzez Armigor » 24 paź 2012, o 10:41

U Nas to nie był typowy ksiądz tylko Św Patryk wyglądał tak samo tyle ze w fiofecie jaki był ubaw jak wymyslilismy w pewnym momencie spowiedź hihihihihi do tej pory śmiać mi sie chce oczywiście grzechy były rozmaite nie jest to do opowiedzenia Makijaż jest prosty są specjalne cienie do tego typu makijażu i są tanie fajne są bo sie nie marzą jak jest gorąco była u nas pielęgniarka ale była zle traktowana ale nie z racji stroju tylko pewnie przez jej zachowanie pomyliła dziewczyna bale u nas było hallowin a nie striptiz więc po pewnym czasie opuściła lokal bo nie była miłe widziana mi sie najbardziej podobała Kocica
Armigor
Gadatliwa Kobietka
 
Posty: 834
Dołączył(a): 23 wrz 2012, o 21:51

Re: Przebranie na Halloween

Postprzez bajaderka » 25 paź 2012, o 00:43

Mój facet też się śmiał, że jak coś to może mnie wyspowiadać ;) a ta pielęgniarka w moim wykonaniu jeśli by była, to na pewno grzeczna. zaczęłam też myśleć nad zakonnicą. trzeba się w końcu zdecydować, bo czasu coraz mniej.
Avatar użytkownika
bajaderka
Miła Kobietka
 
Posty: 86
Dołączył(a): 16 paź 2012, o 20:47

Re: Przebranie na Halloween

Postprzez Armigor » 28 paź 2012, o 22:12

Ciekawiej by było ksiądz i prostytutka :D dwa przeciwienstwa bardziej wybuchowy mieszanka :drinkwine udanej zabawy
Armigor
Gadatliwa Kobietka
 
Posty: 834
Dołączył(a): 23 wrz 2012, o 21:51

Re: Przebranie na Halloween

Postprzez bajaderka » 29 paź 2012, o 02:19

Ha! widzisz, faktycznie przeciwieństwa, ale jakoś zawsze miałam uprzedzenie to przebrania prostytutki ;)
Ale podsunęłaś mi dobry pomysł, bo jednak w stosunku do księdza przeciwieństwem też będzie diablica. Wiem, że może trochę oklepane, ale ta mi się strasznie spodobała i wezmę ją http://megastroje.pl/diablica/.
Niestety motyw i tak nam upadł, bo wszyscy marudzili, że z takim ograniczeniem to ciężko.
Dzięki za życzenia dobrej zabawy, mam nadzieję, że taka będzie :)
A nikt inny się nie wybiera na Halloween?
Avatar użytkownika
bajaderka
Miła Kobietka
 
Posty: 86
Dołączył(a): 16 paź 2012, o 20:47

Re: Przebranie na Halloween

Postprzez Oczarovana_pl » 2 lis 2012, o 13:37

Im więcej oryginalnych nowości,tym lepiej. Bardzo fajna sprawa i nie tylko dzieciaki mają przy tych przebieraniach zabawę. To dotyczy także dorosłych.
Oczarovana_pl
Miła Kobietka
 
Posty: 43
Dołączył(a): 26 lip 2012, o 15:57

Re: Przebranie na Halloween

Postprzez joanna88 » 5 lis 2012, o 14:39

Fajnie,że ludzie coraz częściej decydują się na świętowanie Halloween! zazwyczaj są to najbardziej klimatyczne imprezy :) Na moim blogu piszę sporo o dekoracji i strojach na Halloween i nie tylko, zapraszam ! :)
www.celebrujchwile.blogspot.com

joanna88
Jestem tu nowa :)
 
Posty: 12
Dołączył(a): 3 lis 2012, o 17:42
Pani Reklama


Zidentyfikowani użytkownicy: Google [Bot]