niewiadomy problem...;/

Masz problemy ze zdrowiem? Jak dbasz o swoje zdrowie? Wszystko na temat chorób, leczenia, profilaktyki oraz opinie na temat służby zdrowia piszemy tutaj.

niewiadomy problem...;/

Postprzez kasia90 » 8 lis 2012, o 13:12

witajcie.mam troszku problem i chcialabym wiedziec co o tym sadzicie.we wtorek minelo 7 tygodni jak nie mam miesiaczki..za kazdym razem jak mam dostac miesiaczke,mam straszne bole piersi i brzucha.teraz nic mi sie kompletnie nie dzieje..wyczytuje w roznych miejscach ze ciaze zwiastuja m.in. biale uplawy.robilam dwa testy ktore wyszly negatywnie robione w odstepie tygodnia.poza tym nie mam zadnych objawow ciazowych..jak myslicie.co sie moze dziac?do lekarza ide dopiero w czwartek za tydzien bo wczesniej nie dam rady:(
kasia90
Jestem tu nowa :)
 
Posty: 5
Dołączył(a): 4 lis 2012, o 13:19
Lokalizacja: Gliwice

Re: niewiadomy problem...;/

Postprzez Markmafia » 8 lis 2012, o 17:41

Wydaje mi się, że tak naprawdę bez specjalistycznej wiedzy medycznej nikt nie odpowie Ci na pytanie, co Ci dolega, a sianie insynuacji nie leży w Twoim interesie i może sprawić, że niepotrzebnie będziesz się jeszcze bardziej martwić. Na Twoim miejscu nie zwlekałabym z wizytą u lekarza i starała się przyspieszyć wizytę. Objawy, o których mówisz, ma wiele chorób - zarówno tych lżejszych, jak i cięższych. Specjalnie nie wymieniam żadnej, aby nie robić Ci prania mózgu.

Markmafia
Jestem tu nowa :)
 
Posty: 2
Dołączył(a): 8 lis 2012, o 17:31
Pani Reklama


Zidentyfikowani użytkownicy: Bing [Bot], Google [Bot], Kurlet